Skoč na obsah Skoč na menu
FIM Rally 2018 v Litve

FIM Rally 2018 v Litve

Už o týždeň sa stane mesto Trakai v Litve dejiskom vrcholného podujatia sezóny mototuristov 2018 - v dňoch 25.-27. júla sa tu totiž uskutoční svetové stretnutie mototuristov pod názvom „FIM RALLY 2018 Lithuania”. Na tomto medzinárodnom podujatí nebude chýbať i výprava mototuristov zo Slovenska.

»»
Enduro Cup Stred pokračuje v Skýcove

Enduro Cup Stred pokračuje v Skýcove

V sobotu 21. júla 2018 pokračuje regionálny pohárový seriál Enduro Cup Stred svojim štvrtým podujatím na obľúbenej trati v Skýcove. Viac informácii k podujatiu nájdete vo zvláštnych ustanoveniach.

»»
Ochrana Vašich osobných údajov v SMF

Ochrana Vašich osobných údajov v SMF

Dňa 29.6.2018 Slovenská motocyklová federácia rozposlala prostredníctvom e-mailového serveru hromadný e-mail, ktorého obsahom bola klauzula v súvislosti s novou vyhláškou o ochrane osobných údajov GDPR. Od niektorých členov SMF sme dostali informácie, že predmetný e-mail nedostali a preto Vás prosíme o kontrolu Vašej e-mailovej schránky (poprípade aj priečinok nevyžiadanej pošty SPAM).

»»
Historický úspech mladých Žarnovičanov

Historický úspech mladých Žarnovičanov

Žarnovická plochá dráha bola uplynulý víkend svedkom dvoch podujatí určených pre juniorov. V nedeľu to boli majstrovstvá Českej republiky juniorských družstiev, do ktorých domáci klub SC Žarnovica postavil dva tímy a jedného juniora vypožičal českým Pardubiciam. Historicky prvýkrát sa stalo, že Žarnovica mala najviac juniorov v súťaži a to nebolo historickým míľnikom koniec.

»»
Seriál M SR v šprinte motocyklov sa presúva na letisko Svidník

Seriál M SR v šprinte motocyklov sa presúva na letisko Svidník

Tradičný motoristický majáles ponúkajúci celodenný rev motorov, dym spálených pneumatík a ušľachtilú kombináciu ženskej krásy a vyleštených automobilových skvostov, a k tomu šieste pokračovanie seriálu M SR v šprinte motocyklov 2018 - sa uskutoční už 14.7.2018 na letisku vo Svidníku.

»»
RIP Marian Troliga - posledná rozlúčka

RIP Marian Troliga - posledná rozlúčka

Dňa 7. júla 2018 tragicky zahynul dlhoročný člen SMF, aktívny jazdec CPM a v súčasnosti úspešný podnikateľ Marián Troliga. Marián začínal s pretekmi v roku 1974 na pretekoch v Hlohovci na Jawe po Františkovi Kročkovi. V roku 1978 sa dostal medzi slovenskú špičku a mal namierené do federálnych majstrovstiev. Nikto mu nič nedaroval, všetky úspechy si vydrel precíznou prípravou.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

SK - 017 01 Považská Bystrica

IČO: 30813883, DIČ: 2020687944

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok