Skoč na obsah Skoč na menu

Ďalšie podujatie seriálu M SR v šprinte motocyklov sa odohrá na letisku vo Svidníku

Ďalšie podujatie seriálu M SR v šprinte motocyklov sa odohrá na letisku vo Svidníku

Tradičný motoristický majáles ponúkajúci celodenný rev motorov, dym spálených pneumatík a ušľachtilá kombinácia ženskej krásy a vyleštených automobilových skvostov, a k tomu piate pokračovanie seriálu M SR v šprinte motocyklov 2017 - sa uskutoční už 12.8.2017 na letisku vo Svidníku.

Uvedené podujatie tohtoročného 8-dielneho seriálu M SR a Pohára SMF v šprinte motocyklov sa uskutoční v rámci TUNING ZRAZ-u. TUNING ZRAZ Svidník si za desať rokov získal neotrasiteľné miesto na tuningovej mape. Na miestnom letisku sa už pravidelne stretáva absolútna špička a výnimkou nebude ani tento rok, vďaka čomu si príde na svoje naozaj každý!

Piatkový program TUNING ZRAZ-u odštartujú v mimoriadne atraktívnej večernej verzii Majstrovstvá Slovenska v slalome a v sobotu sú naplánované ďalšie tri šampionáty. K šprintom áut a motocyklov na štvrť míle a Car Fans Cupe pribudne Audio Cup Slovakia s novými zaujímavými disciplínami, ktoré fanúšikovia audia určite ocenia.

Príďte si užiť atmosféru burácajúcich motorov! Sledovať jazdcov v absolútnom nasadení bude bezpochyby dokonalým zážitkom. Štart šprintov motocyklov je naplánovaný na sobotu, 12.8.2017 od 09:00 hod. Tešíme sa na Vašu účasť.

 

sprint_svidnik_OK.JPG

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

SK - 017 01 Považská Bystrica

IČO: 30813883, DIČ: 2020687944

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok