Skoč na obsah Skoč na menu

Poistenie liečebných nákladov v zahraničí - doprovod jazdcov, fanúšikovia

Poistenie liečebných nákladov v zahraničí - doprovod jazdcov, fanúšikovia

SMF má rozšírenú ponuku poistných služieb pre svojich členov, prípadne pre členov doprovodných tímov a fanúšikov jazdcov SMF. Ponúkame uzatvorenie celoročného turistického poistenia liečebných nákladov v zahraničí ako aj celoročného poistenia liečebných nákladov v zahraničí pre mechanikov, t.j. osoby vykonávajúce manuálnu prácu.  

Predmetné celoročné poistenie liečebných nákladov v zahraničí pre členov doprovodu a prípadne fanúšikov je možné uzatvoriť v cene 20€/ rok. Pre mechanikov, t.j. členov doprovodu, ktorí vykonávajú manuálnu prácu je možné uzatvoriť ročné poistenie v cene 52€.

Obe uvedené poistenia liečebných nákladov v zahraničí sa uaztvárajú na dobu neurčitú, t.j. ak by chcel poistník takúto zmluvu ukončiť, je potrebné 10 týždňov pre výročím uzatvorenia poistenia zmluvu vypovedať - kontaktovať sekretariát SMF s touto požiadavkou.

Ak Vás ponuka uvedeného poistenia zaujala, kontaktujte sekretariát SMF telefonicky na č.t. 042/4260332, 0903/695 835  alebo e-mailom smf@smf.sk. Radi Vám poskytneme bližšie informácie.

Využitím tohto poistenia podporíte i motocyklový šport na Slovensku, nakoľko z každej poistnej zmluvy má SMF províziu.

 
 

Partneri SMF

futurum.png slovakiaracing.jpg esxmedia.png scrubl.png adam-stav.png nfa_group-3.png  foxracing.png maad.jpg rona.png   logo-ital-moto.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.png213.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

SK - 017 01 Považská Bystrica

IČO: 30813883, DIČ: 2020687944

NOVINKY NA EMAIL


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok