Skoč na obsah Skoč na menu

Už o mesiac sa do Žarnovice dostaví svetová plochodrážna elita

Už o mesiac sa do Žarnovice dostaví svetová plochodrážna elita

Približne mesiac aj týždeň nás delí od najväčšej udalosti žarnovickej plochodrážnej sezóny 2018, ktorá bude patriť zároveň aj medzi najväčšie udalosti 65. ročnej histórie tohto športu v našom mestečku. Kvalifikácia do Grand Prix privedie v sobotu 19. mája výber toho najlepšieho čo ponúka plochá dráha v jedenástich krajinách sveta.

Žarnovica privíta v sobotu 19. mája 2018 šestnástku najlepších plochodrážnikov z jedenástich krajín, ktorí budú bojovať o tri postupové miesta do pretekov Challenge, z kadiaľ už vedie priama cesta do Speedway Grand Prix 2019. Žarnovicu tak čaká neskutočný boj profesionálov z Poľska (dvaja pretekári), USA (jeden), Dánska (jeden), Švédska (jeden), Lotyšska (jeden), Ruska (dvaja), Českej republiky (dvaja), Slovinska (dvaja), Maďarska (jeden), Chorvátska (jeden) a Slovenska (dvaja).

Už dnes poznáme časť nasadených pretekárov na žarnovické preteky. Postupne sa budeme s nimi oboznamovať v článkoch, kde sa pozrieme aj na ich na úspechy bohaté kariéry.

Vstupenky na toto významné podujatie je možné zakúpiť si aj v predpredaji na: https://www.ticketportal.sk/Event/Plocha_draha_Grand_prix_kvalifikacia

Grandprix-plagat.jpg

Zdroj: speedwayclub.sk/M. Búri

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok