Skoč na obsah Skoč na menu

Speedway Grand Prix pokračuje vo Švédsku

Speedway Grand Prix pokračuje vo Švédsku

V sobotu 11. augusta sa dostane seriál Grand Prix na plochej dráhe do svojej druhej polovice. Šiestu Veľkú cenu sezóny 2018 bude hostiť švédska Malilla a na štarte nebude chýbať ani slovenský zástupca Martin Vaculík.

Po niečo vyše mesiaci sa opäť jedno z kôl GP dostáva na švédsku pôdu. V Malille sa čakajú napínavé preteky, v ktorých môže vyhrať takmer hociktorý z účastníkov seriálu. Slovenskí fanúšikovia budú dúfať, že absolútna slovenská plochodrážna jednotka Martin Vaculík, dokáže prelomiť problémy, ktoré ho sprevádzajú v tomto prestížnom seriáli Veľkých cien od jeho návratu na ovály po zranení a zabojuje o účasť v semifinálových jazdách, kde sa môže stať hocičo.

Svoj dvadsaťbodový náskok sa bude snažiť zvýšiť dvojnásobný svetový šampión Tai Woffinden a potvrdiť skvelú formu a výsledky z poslednej GP v Cardiffe sa budú snažiť aj všetci štyria reprezentanti poľskej Orlice. Nesmie sa prirodzene zabúdať ani na domáceho Fredrika Lindgrena, ktorý už druhú sezónu prežíva plochodrážnu mladosť a priebežne mu patrí druhá priečka v poradí. Všetko sa ukáže v sobotný večer.

Martin v akcii:

vaculdo13.JPG

Text: Martin Búri

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok