Skoč na obsah Skoč na menu

Špičkové plochodrážne preteky v Žarnovici aj v roku 2019!!!

Špičkové plochodrážne preteky v Žarnovici aj v roku 2019!!!

Speedway Club Žarnovica si za osem sezón, počas ktorých zorganizoval 54 pretekov, vybudoval dobré renomé, vďaka ktorému prakticky nie je problém dostať významné podujatia od Svetovej motocyklovej federácie (FIM). V tradícii organizovania významných podujatí, ktoré bývajú každoročne vrcholom žarnovickej plochodrážnej sezóny, pokračuje aj pre rok 2019.

Počas víkendu zasadala plochodrážna komisia FIM, ktorá rozhodovala o žiadostiach jednotlivých federácií pre všetky šampionáty pod patronátom FIM. SC Žarnovica požiadal podobne ako v minulých dvoch sezónach o preteky z najvýznamnejšieho šampionátu - Kvalifikácie do Grand Prix. Žiadosť bola úspešná a fanúšikovia sa môžu pre sezónu 2019 tešiť opäť na najvyššiu svetovú kvalitu na žarnovickej plochej dráhe. Na našej dráhe budú bojovať pretekári v sobotu 8. júna o miesta do pretekov Challenge, z ktorých vedie cesta už priamo do GP 2020. O nasadení jednotlivých krajín budeme informovať v najbližšom čase.

 

Zdroj: speedwayclub.sk/M. Búri

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok