Skoč na obsah Skoč na menu

Licencie SMF 2019 - smernica na podávanie žiadostí

Licencie SMF 2019 - smernica na podávanie žiadostí

V sekcii licencie SMF je zverejnená Smernica pre podávanie žiadostí o licencie SMF pre rok 2019. Opäť je zvýhodnená platba lic. poplatku do 31.12.2018.

Licenčné poplatky disciplíny motokros MX budú zverejenné po valnom zhromaždené MX SMF, t.j. po 8.12.2018.

Pri niektorých typoch licencií, hlavne medzinárodných licenciách, dochádza k navýšeniu licenčného poplatku a to z dôvodu stanovenia výšky licenčného poplatku medzinárodnou motocyklovou federáciou FIM, ktorá od r. 2018 vystavuje všetky medzinárodné licencie jednotlivých disciplín motocyklového športu.

Taktiež došlo k zvýšeniu poplatku za poistenie liečebných nákadov v zahraničí, nakoľko sme na tlak FIM museli uvedené poistenie rozšíriť o poistenie trvalých následkov úrazu a smrti následkom úrazu v zahraničí. Predmetné poistenie Union bude teraz zahŕňať poistenie liečebných nákladov v zahraničí, repatriáciu (prevoz) a poistenie trvalých následkov spôsobené úrazom a smrť následkom úrazu pre motocyklový šport. V prípade, že by sme uvedené poistenie nerozšírili, boli by sme nútení objednávať všetky poistky prostredníctvom FIM za vyššiu sumu a toto poistenie FIM by platilo len na motocyklové podujatia zapísané v kalendári FIM. Naše poistenie UNION nie je takto limitované, t.j. platí na všetky pobyty v zahraničí v termíne platnosti poistenia.

Novinkou sezóny 2019 je možnosť úhrady licenčného poplatku on-line prostredníctvom web stránky SMF (platobnou kartou). Uvedená aplikácia bude v sekcii Licencie SMF spustená od 1.12.2018. V súčasnej dobe prechádza web stránka SMF rekonštrukciou za účelom spustenia predmetného on-line nákupu licencii a taktiež za účelom spracovania responzívneho webu SMF - prehľadnejšie zobrazovanie web stránky v smart zariadeniach (mobily, tablety atď.) 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne podávania žiadostí o licenciu SMF pre rok 2019 kontaktujte sekretariát SMF.

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok