Skoč na obsah Skoč na menu

O titul majstra Slovenska zabojuje aj pretekár Grand Prix

O titul majstra Slovenska zabojuje aj pretekár Grand Prix

Termín prvých pretekov na žarnovickej plochej dráhe v sezóne 2019 sa zdá byť ešte ďaleko, ale štartovná listina pretekov je takmer zaplnená. Viacerí jazdci síce ešte nepotvrdili svoju účasť na Medzinárodných majstrovstvách Slovenska, no fanúšikovia sa môžu tešiť na jedno z najzvučnejších mien svetovej plochej dráhy, ktoré zabojuje v nedeľu 28. apríla o slovenský titul.

Martin Vaculík patrí medzi to najlepšie čo svetová plochá dráha ponúka. A práve on bude najväčšou hviezdou, ktorá zatiaľ potvrdila svoj štart na Medzinárodných majstrovstvách Slovenska. Martin v tomto šampionáte štartoval zatiaľ iba dvakrát. Pokým v roku 2009 mu titul vyfúkol Tomáš Suchánek, v roku 2017 sa stal prvýkrát majstrom Slovenska. Na štyri tituly svojho otca Zdena síce zatiaľ nemá, no ďalší krok k nemu môže urobiť už tento rok. Organizátori sa mu to budú snažiť sťažiť kvalitnejšou konkurenciou, veď čo je krajšie od toho, keď o titul sa bude musieť bojovať až do konca. Ako to všetko dopadne, ukáže nedeľa 28. apríla.

plagat-msr.png

Zdroj: speedwayclub.sk

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok