Skoč na obsah Skoč na menu

MX camp Tomáša Bučenca vo Veľkom Rovnom

MX camp Tomáša Bučenca vo Veľkom Rovnom

Už o necelý mesiac v  termíne 7. - 8. 9. 2019 sa v MX Parku Veľké Rovné bude organizovať MX camp Pod plynom Tomáša Bučenca. Camp je dvojdňový a určený pre všetky výkonnostné triedy. Neváhaj a píš Tomášovi Bučencovi na mxcamp99@gmail.com. Viac informácii po otvorení článku. 

Organizátori kempu sa tešia stále veľkému záujmu zo strany jazdcov aj napriek častým rôznym závodom. Kemp je určený pre všetky výkonnostné katégorie. Jazdci budú rozdelení do skupín A (menšie motorky) a B (veľké motorky). Počet jazdcov je obmedzený na 25, čo dovoľuje Tomášovi Bučencovi venovať sa pozorne a sústredene jazde každého účastníka kempu. Na začiatku každého tréningového dňa si jazdci spolu s Tomášom prezrú drážky, kolaje a rozoberú detailne celú trať čo ich veľa naučí a pomôže pri samotnej jazde či závode, začne sa rannou rozcvičkou a následne jazdou. S vynechaním času na obed Tomáš jazdí celý deň s jazdcami a predvádza jazdu, ako má byť a technicky správne vyzerať. Kemp je určený pre všetkých. Pre jazdcov ktorí sa chcú naučiť správne jazdiť, alebo iba vyšperkovať svoju doterajšiu jazdu. Najviac sa organizátori tešia z naších najmejších motokrosových talentov, ktorí po kempe odchádzajú vždy s najväčšími skúsenosťami a radosťou.

MX_camp_Bucenec_september_2019.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok