Skoč na obsah Skoč na menu

My, jazdci: jedno hnutie pre všetkých

My, jazdci: jedno hnutie pre všetkých

Bez limitov. Celosvetovo. Jednotne. WTR je komunita pre VŠETKÝCH jazdcov.
Medzinárodná motocyklová federácia (FIM) oznámila opätovné spustenie kampane My, jazdci (We, the riders - WTR). Na cestách aj mimo nich sú si všetci jazdci rovní a v ich krásnej rozmanitosti je sila – toto je hlavná vízia kampane My, jazdci, ktorá bola opätovne spustená 7.10.2019 prostredníctvom propagačného videa. Kampaň WTR je pripravená poskytnúť bezkonkurenčný spoločenský zážitok a jej cieľom je zjednotiť motocyklových nadšencov.

Ktokoľvek môže byť zanietený pre motocyklistiku, ktokoľvek sa môže naučiť jazdiť a ktokoľvek môže byť jazdec. Rozmanitosť je jednou zo základných oporných čŕt jazdenia a toto hnutie prinesie do motocyklového sveta pocit blízkosti a spoločenstva.

„Motocyklistika pôsobí celosvetovo, je to šport, záľuba a vášeň a zaslúži si autentické globálne hnutie, ktoré všetkých spája. Na všetkých úrovniach, zo všetkých národov, cez všetky rozdiely, motocyklistika má schopnosť spájať ľudí a to je presne to, čomu chce hnutie My, jazdci napomôcť.“ vysvetlil Jorge Viegas, prezident FIM.

Cieľom kampane WTR je vytvoriť celosvetové hnutie pre bezpečnejší, udržateľnejší, vzrušujúcejší a jednotnejší zážitok z jazdy plný rozmanitosti a bez diskriminácie. Hnutie bolo založené na štyroch rovnako dôležitých pilieroch:

  • Bezpečnosť: vzdelanie prináša zmenu a hnutie WTR poskytne on-line výučbu, príručky na stiahnutie a taktiež pomôže rozvinúť dosah vplyvu ambasádorov pre bezpečnosť, ktorí majú za úlohu propagovať bezpečnosť jazdcov vo všetkých aspektoch motocyklistiky.
  • Stabilita: šírenie správ a informácií o ekologickom výskume, podávanie správ o konkrétnych akciách FIM v oblasti stability, predstavenie inovatívnych riešení trvalej stability členov, to sú dôležité súčasti hnutia v dnešnom svete.
  • Voľný čas: jazdenie je spôsob života, je to viac ako len vášeň k motoristickému športu. WTR upozorňuje na podceňovaný aspekt voľnočasového jazdenia. Motocyklistika predstavuje i veľkú časť v osobnej preprave v každodennom živote. Všetci jazdci sú spojení kampaňou WTR.
  • Rovnosť: poukázať na rozmanitosť WTR komunity a zabezpečiť, aby všetci jazdci boli reprezentovaní v materiáloch kampane. Bez ohľadu na pohlavie, či pôvod WTR je pre všetkých.

Medzinárodná motocyklová federácia (FIM) je oficiálny celosvetový strešný orgán pre motocyklový šport a globálny zástanca motocyklistiky. FIM spája 111 národných federácií a je uznaná ako jediná kompetentná autorita pre motocyklový šport Medzinárodným Olympijským výborom. FIM bola prvá medzinárodná federácia, ktorá uviedla do platnosti environmentálny kódex a to v roku 1994.

Opätovným spustením kampane, sa FIM usiluje o zjednotenie motocyklovej komunity, poskytuje možnosti rastu fanúšikovskej základne a vytvára platformu pre zmysluplné a inovatívne interakcie a spoluprácu.

Viac o WTR kampani na @WeTheRiderswtr - Facebook, Twitter, Instagram

Pozrite si propagačné video na YouTube nižšie.

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok