Skoč na obsah Skoč na menu

Jesenné zasadnutia komisií FIME i so zástupcami SMF

Jesenné zasadnutia komisií FIME i so zástupcami SMF

Cez víkend 9.-10. novembra sa v talianskom Fiumicine uskučnili jesenné zasadnutia jednotlivých komisií európskej motocyklovej federácie "FIME". Týchto zasadnutí sa zúčastnili i zástupcovia SMF - Jakub Zliechovec (člen komisie plochej dráhy) a Peter Baláž (člen komisie Vintage).

Na zasadnutiach v Fiumicine boli prítomní i prvý podpredseda Michal Sikora, generálny sekretár Alessandro Sambuco a Paola Bianchetti (pracovníčka sekretariátu FIME).

Počas predmentých zasadnutí boli prerokované poznatky z uplynulej sezóny 2019 a rozhodovalo sa o zásadných otázkach pre budúcoročnú sezónu 2020.

Športová komisia plochej dráhy, ktorej členom je i náš viceprezident SMF pre plochú dráhu - Jakub Zliechovec, odsúhlasila návrhy úprav športových predpisov svojej disciplíny z dôvodu zjednotia s predpismi FIM. Ďalej boli prednesené termíny budúcoročných termínov ME a Európskych pohárov, z ktorých väčšina bola schválená.

Na zasadnutí komisie Vintage sa odsúhlasili výsledky jednotlivých európskych seriálov a taktiež bol predstavený kalendár Vintage podujatí na rok 2020.

O pár dní skôr, konkrétne cez víkend 26.-27.10.2019 sa uskutočnilo i zasadnutie motokrosovej komisie, ktorej členom je Tomáš Pavlovčík (člen komisie MX SMF). Tu taktiež odsúhlasili kompletný kalendár na rok 2020 a tiež boli prerokované zmeny vo formáte finálového podujatia ME EMX 65/85.

 

 

druhe_stretnutie.jpgmotocross-1024x683.jpgprve_stretnutie_-_oktober.jpgzasadnutie_-_MX.jpgzasadnutie_-_PD.jpgzasadnutie_-_Vintage.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok