Skoč na obsah Skoč na menu
Motoristická spomienka: Krutý osud nedožičil pokračovanie rodinnej tradície..

Motoristická spomienka: Krutý osud nedožičil pokračovanie rodinnej tradície..

Čas zahojí aj tie najväčšie rany na duši. V týchto dňoch si však na jednu hlbokú a nezabudnuteľnú ranu spomíname. V piatok 15. mája sme si pripomenuli nedožité 74. narodeniny a o desať dní neskôr (25.5.) aj 45. výročie tragickej smrti Ladislava Eliaša.

»»
POZOR - usmernenie ÚVZ SR pre využívanie vonkajších športovisk rozpracované pre motocyklový šport

POZOR - usmernenie ÚVZ SR pre využívanie vonkajších športovisk rozpracované pre motocyklový šport

Dňa 23.4.2020 vydal hlavný hygienik SR usmernenie k opatreniu ÚVZ SR č. OLP/3461/2020 zo dňa 21.4.2020 vo veci prevádzky vonkajších športovísk pre bezkontaktný šport. V zmysle tohto nariadenia SMF, ako národný športový zväz promptne rozpracovala uvedené usmernenie pre podmienky motocyklového športu (viac po otvorení článku). Doporučujeme ako jazdcom, tak i prevádzkovateľom motocyklových tratí a okruhov, aby venovali tomuto dokumentu pozornosť a vyhli sa tak prípadným problémom pri zabezpečení tréningového procesu motocyklových jazdcov. UPOZORNENIE - športové podujatia, organizované hromadné sústredenia/campy sú i naďalej zakázané!

»»
Michal Búlik prvýkrát na šesťstovke

Michal Búlik prvýkrát na šesťstovke

Súčasná koronakríza sa dotkla všetkých športových odvetví a doplatil na ňu aj slovenský motocyklový pretekár Michal Búlik. O to viac, že je zároveň aj výborným hokejistom a nemôže si užívať ani tento svoj druhý koníček.

»»
Levické šprinty motocyklov 2020 preložené na náhradný termín

Levické šprinty motocyklov 2020 preložené na náhradný termín

Súčasná nepriaznivá situácia s ochorením COVID-19 nepraje športovému kalendáru SMF pre rok 2020. Naši organizátori sú nútení svoje plánované podujatia prekladať na náhradné termíny, podaktorí dokonca svoje podujatia zrušli. Inak tomu nie je ani v prípade majstrovstiev Slovenska v šprinte motocyklov, ktoré sa mali uskutočniť dňa 30.5.2020 v Leviciach. Organizátorský klub RIDERS Levice toto podujatie presúva na náhradný termín, o ktorom Vás budeme včas informovať.

»»
SMF ochranné prostriedky - AJ TERAZ JAZDÍME SPOLU!

SMF ochranné prostriedky - AJ TERAZ JAZDÍME SPOLU!

Súčasná celosvetová situácia ohľadne koronavírusového ochorenia ochromila i náš motocyklový šport. Nemôžeme sa stretávať na športových podujatiach a všetci netrpezlivo čakáme, kedy budeme môcť rozbehnúť tohtoročnú športovú sezónu i keď s obmedzeným upraveným kalendárom. Ochranné rúška/šatky sa stali neoddeliteľnou súčasťou nášho života a preto o SMF prichádza pred svojich členom a priaznivcom  s ponukou týchto ochranných prostriedkov vo výhodných cenách. 

»»
Projekt SADA - výživové doplnky

Projekt SADA - výživové doplnky

Antidopingovú agentúrú SR (SADA) poznáte predovšetkým ako organizáciu, ktorá sa zaoberá hlavne dopingovými kontrolami a zakázanými látkami v športe. Vzhľadom na svoje skúsenosti zo vzdelávacích seminárov a konzultácií sa SADA rozhodla spustiť vzdelávací program so zameraním na výživové doplnky, v rámci ktorého chce športovcom ponúknuť stručný prehľad, ako výživové doplnky fungujú a predovšetkým, na čo sú určené.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok