Skoč na obsah Skoč na menu
MS v motokrose MX3 a žien vyvrcholia v Šenkviciach - info k akreditácii

MS v motokrose MX3 a žien vyvrcholia v Šenkviciach - info k akreditácii

Prvý septembrový víkend, v dňoch 7.-8.9.2013,  sa na motokrosovej trati v Šenkviciach opäť stretne svetová motokrosová špička, aby bojovala o posledné body do seriálu MS v motokrose triedy MX3 a MS v motokrose žien.  Pre triedu MX3 to nebude len posledné tohtoročné podujatie, ale posledné podujatie svetového šampionátu vôbec, nakoľko od budúceho roku sa uvedený šampionát ruší a seriál MS v motokrose pôjde novým  systémom.  

»»
ALPE ADRIA + MM SR IMRC 2013 Slovakia Ring 7.-8.9.2013

ALPE ADRIA + MM SR IMRC 2013 Slovakia Ring 7.-8.9.2013

Cez víklend 7.-8.9.2013 sa na okruhu Slovakia Ring uskutoční záverečné podujatie tohtoročného seriálu kvalifikácie ME cestných pretekov motocyklov Alpe Adria cup 2013. Podujatie sa koná v náhradnom termíne, nakoľko v apríli bolo podujatie pre nepriaznivé počasie zrušené.Spolu s Alpe Adroiu sa na okruhu uskutoční i podujatie seriálu IMRC - MM SR cestných pretkov motocyklov.

»»

ME enduro Uhlířske Janovice


Cez víkend 24.-25.8.2013 sa v Uhlířskych Janoviciach (ČR) uskutočnilo tretie podujatie majstrovstiev Európy enduro a to za účasti najlepších jazdcov Európy. Celkom sa šampionátu zúčastnilo cez 160 jazdcov z 8 krajín medzi ktorými bolo i 14 jazdcov SMF.

»»
Jaro Černý cez víkend v Nurburgingu

Jaro Černý cez víkend v Nurburgingu

Po mesačnej pauze sa už tento víkend opäť zaplní paddock seriálu World Superbike Championship, tentokrát na svetoznámom okruhu Nurburgring v pohorí Eifel, kde Súčasťou tohto seriálu je i svetový pohár FIM Superstock 1000 Cup, kde sa predstaví i slovenský jazdec Jaroslav Černý. 

»»
Týždeň pred Šenkvicami MS MX3 a žien v motokrose v Pacove

Týždeň pred Šenkvicami MS MX3 a žien v motokrose v Pacove

V nedeľu 1.9.2013 sa v českom Pacove uskutoční ôsme, predposledné  podujatie seriálu majstrovstiev sveta  v motokrose triedy MX3 a piate, podujatie seriálu majstrovstiev sveta v motokrose žien.  Obidva šampionátu vyvrcholia už o týždeň u nás na Slovensku, v Šenkviciach, kde sa uskutoční nie len posledné tohtoročné podujatie MX3-jek, ale i posledné  vôbec, nakoľko od budúcej sezóny FIM uvedený seriál ruší.

»»
Finále ME EMX85 v Matterley Basin –  Pavol REPČÁK na 14.mieste

Finále ME EMX85 v Matterley Basin – Pavol REPČÁK na 14.mieste

Od štvrtka 22. augusta prebieha na motokrosovej trati Matterley Basin (Veľká Británia), najväčší  motokrosový festival roka, kde štartujú jazdci všetkých svetových a takmer všetkých európskych šampionátov a pohárov. V rámci podujatia sa išlo i finále ME v motokrosových nádejí tried EMX65 a EMX85. V 85-tkách Slovensko reprezentoval Pavol Repčák (#622), ktorý po 12.mieste v prvej finálovej jazde a 20. mieste  v druhom finále skončil v konečnom hodnotení tohtoročného kontinentálneho šampionátu EMX85 na 14.mieste. 

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png slovakiaracing.jpg esxmedia.png scrubl.png adam-stav.png nfa_group-3.png  foxracing.png maad.jpg rona.png   logo-ital-moto.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.png213.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

SK - 017 01 Považská Bystrica

IČO: 30813883, DIČ: 2020687944

NOVINKY NA EMAIL


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok