Skoč na obsah Skoč na menu
MM SR SLOVAKIA MX CUP 2013 Lovčica

MM SR SLOVAKIA MX CUP 2013 Lovčica

V nedeľu 23.júna 2013 sa v motokrosovm areáli Lovčica uskutoční štvrté podujatie tohtoročného seriálu medzinárodných majstrovstiev SR v motokrose SLOVAKIA MX CUP 2013.

»»
Majstrovský víkend v Žarnovici sa blíži

Majstrovský víkend v Žarnovici sa blíži

Už len necelé tri týždne a Žarnovica sa opäť oblečie do svojho tradičného plochodrážneho šatu, aby mohla privítať všetkých metýluchtivých fanúšikov na medzinárodných pretekoch. Tentoraz však nepôjde o preteky hocijaké, ale rovno také na ktorých nebudú chýbať ani niektorí súčasní jazdci Grand Prix a samozrejme medzi nimi Martin Vaculík. Majstrovstvá Európy jednotlivcov - Challenge sa uskutočnia v sobotu 6. júla a na druhý deň bude majstrovský víkend pokračovať Svetovým pohárom vo Flat Tracku.

»»
Slovenský tím skončil na Jadranskej lige v Pardubiciach tretí

Slovenský tím skončil na Jadranskej lige v Pardubiciach tretí

Slovenský tím, pod ktorého hlavičkou štartuje Speedway Club Žarnovica v medzinárodnej Jadranskej lige, absolvoval v Pardubiciach druhé kolo tejto súťaže. V tíme bohužiaľ chýbal Ján Mesiarik, či Fritz Wallner, no aj napriek tomu do poslednej chvíle bojoval o druhé miesto, ktoré mu uniklo v poslednej jazde.

»»
Seriál MM SR a Maďarska v supermote pokračuje na Slovakia ringu

Seriál MM SR a Maďarska v supermote pokračuje na Slovakia ringu

V dňoch 15.-16.6.2013 a na okruhu Slovakia ring v Orechovej potôni uskutoční druhé podujatie spoločných medzinárodných majstrovstiev SR a Maďarska v supermote.

»»
Zmena termínu MM SR IMRC  Brno

Zmena termínu MM SR IMRC Brno

Tretie podujatie seriálu MM SR IMRC 2013 cestných pretekov motocyklov v Brne sa uskutoční v novom termíme a to 22.-23.6.2013.Hlavným dôvodom zmeny je možnosť absolvovania väčšieho počtu jázd.

»»
Preteky plné súbojov vyhrali Pardubice

Preteky plné súbojov vyhrali Pardubice

Druhými pretekmi jubilejnej 60. sezóny na plochej dráhe v Žarnovici bolo 09.6.2013 štvrté kolo českej 1.ligy . V nedeľu si na dráhe zmerali sily tímy z Pardubíc, Prahy, Mšena a domáci celok Žarnovica/Březolupy. Preteky ponúkli množstvo zaujímavých jázd, v ktorých sa často bojovalo o každý bodík až do cieľa. Víťazstvom si vedúcu pozíciu v priebežnej ligovej tabuľke upevnili Pardubice.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png slovakiaracing.jpg esxmedia.png scrubl.png adam-stav.png nfa_group-3.png  foxracing.png maad.jpg rona.png   logo-ital-moto.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.png213.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

SK - 017 01 Považská Bystrica

IČO: 30813883, DIČ: 2020687944

NOVINKY NA EMAIL


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok