Skoč na obsah Skoč na menu
Ohliadnutie sa za 50. Zlatou prilbou SNP - 25.8.2013

Ohliadnutie sa za 50. Zlatou prilbou SNP - 25.8.2013

Posledná augustová nedeľa patrila opäť v Žarnovici plochej dráhe a to pretekom o tradičnú Zlatú prilbu SNP. Tento rok to bol jubilejný 50. ročník týchto populárnych pretekov.

»»
MS v motokrose MX3 a žien vyvrcholia v Šenkviciach - info k akreditácii

MS v motokrose MX3 a žien vyvrcholia v Šenkviciach - info k akreditácii

Prvý septembrový víkend, v dňoch 7.-8.9.2013,  sa na motokrosovej trati v Šenkviciach opäť stretne svetová motokrosová špička, aby bojovala o posledné body do seriálu MS v motokrose triedy MX3 a MS v motokrose žien.  Pre triedu MX3 to nebude len posledné tohtoročné podujatie, ale posledné podujatie svetového šampionátu vôbec, nakoľko od budúceho roku sa uvedený šampionát ruší a seriál MS v motokrose pôjde novým  systémom.  

»»
ALPE ADRIA + MM SR IMRC 2013 Slovakia Ring 7.-8.9.2013

ALPE ADRIA + MM SR IMRC 2013 Slovakia Ring 7.-8.9.2013

Cez víklend 7.-8.9.2013 sa na okruhu Slovakia Ring uskutoční záverečné podujatie tohtoročného seriálu kvalifikácie ME cestných pretekov motocyklov Alpe Adria cup 2013. Podujatie sa koná v náhradnom termíne, nakoľko v apríli bolo podujatie pre nepriaznivé počasie zrušené.Spolu s Alpe Adroiu sa na okruhu uskutoční i podujatie seriálu IMRC - MM SR cestných pretkov motocyklov.

»»

ME enduro Uhlířske Janovice


Cez víkend 24.-25.8.2013 sa v Uhlířskych Janoviciach (ČR) uskutočnilo tretie podujatie majstrovstiev Európy enduro a to za účasti najlepších jazdcov Európy. Celkom sa šampionátu zúčastnilo cez 160 jazdcov z 8 krajín medzi ktorými bolo i 14 jazdcov SMF.

»»
Jaro Černý cez víkend v Nurburgingu

Jaro Černý cez víkend v Nurburgingu

Po mesačnej pauze sa už tento víkend opäť zaplní paddock seriálu World Superbike Championship, tentokrát na svetoznámom okruhu Nurburgring v pohorí Eifel, kde Súčasťou tohto seriálu je i svetový pohár FIM Superstock 1000 Cup, kde sa predstaví i slovenský jazdec Jaroslav Černý. 

»»
Týždeň pred Šenkvicami MS MX3 a žien v motokrose v Pacove

Týždeň pred Šenkvicami MS MX3 a žien v motokrose v Pacove

V nedeľu 1.9.2013 sa v českom Pacove uskutoční ôsme, predposledné  podujatie seriálu majstrovstiev sveta  v motokrose triedy MX3 a piate, podujatie seriálu majstrovstiev sveta v motokrose žien.  Obidva šampionátu vyvrcholia už o týždeň u nás na Slovensku, v Šenkviciach, kde sa uskutoční nie len posledné tohtoročné podujatie MX3-jek, ale i posledné  vôbec, nakoľko od budúcej sezóny FIM uvedený seriál ruší.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

SK - 017 01 Považská Bystrica

IČO: 30813883, DIČ: 2020687944

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok