Skoč na obsah Skoč na menu
V ČR vyvrcholil seriál ME enduro 2014 - dva bronzy pre Slovensko

V ČR vyvrcholil seriál ME enduro 2014 - dva bronzy pre Slovensko

Cez víkend v Uhlířskych Janoviciach (ČR) vyvrcholil tohtoročný štvordielny seriál majstrovstiev Európy v endure. Na šampionáte mala bohaté zastúpenie aj Slovenská motocyklová federácia. Veľmi náročná technická trať, ktorú pokropil aj dážď preverila nie len jazdcov, motocykle ale aj organizátora, ktorý musel po prvom súťažnom dni trať z dôvodu zjazdnosti preznačiť.  Zo slovenských jazdcov sa v U. Janoniciach najviac darilo Zuzane Gáherovej a Jozefovi Marenčákovi, ktorým patria v konečnom poradí ME krásne tretie miesta medzi ženami a v kategórii veterán.

»»
Maťo Vaculík je zranený

Maťo Vaculík je zranený

V stredu a štvrtok štartoval Martin Vaculík v dánskej Superlige, kde reprezentuje už niekoľko rokov klub Holsted. Počas dnešného stretnutia so Slangerupom mal Martin pád, výsledkom ktorého je zlomená kľúčna kosť.

»»
Finále ME v endure v Uhlířskych Janoviciach (ČR)

Finále ME v endure v Uhlířskych Janoviciach (ČR)

Tohtoročný Európsky šampionát v endure vyvrcholí tento víkend 6.-7.9.2014 záverečným podujatím v Uhlířskych Janoviciach (ČR). Šampionátu sa zúčastní celkom 13 jazdcov SMF.

»»
MM SR PW, MINI MOTO, MINI GP, SCOOTER - DUNAJSKÁ STREDA

MM SR PW, MINI MOTO, MINI GP, SCOOTER - DUNAJSKÁ STREDA

V prvú septembrovú nedeľu sa na kartingovom okruhu v Dunajskej Strede uskutoční predposledné podujatie juniorského medzinárodného šampionátu minimotocyklov a skútrov.

»»
Pannonia-ring hostil podujatie seriálu IMRC

Pannonia-ring hostil podujatie seriálu IMRC

Na maďarskom okruhu Pannonia-ring sa uskutočnilo ďalšie podujatie seriálu MM SR IMRC 2014. Na rozdiel od predchádzajúcich podujatí, kedy sa preteky konali spolu so šampionátom Alpe Adria, sa na Pannonia-ringu jazdilo samostatne a to sa odrazilo aj na nižšom počte prihlásených pretekárov. Organizátorská agentúra Slovakia Racing, s.r.o. však na túto skutočnosť pohotovo zareagovala a k podujatiu zaradila aj populárny Fun Cup, teda preteky určené predovšetkým nelicenčným motorkárom.

»»
51. Zlatá prilba SNP sa stala korisťou Martina Vaculíka

51. Zlatá prilba SNP sa stala korisťou Martina Vaculíka

Posledná augustová nedeľa (31.8.2014) priniesla skrátenú verziu 51. ročníka pretekov o Zlatú prilbu SNP. Počasie od rána robilo vrásky organizátorom, no nakoniec sa umúdrilo a preteky sa začali podľa harmonogramu slávnostným nástupom a zoskokom parašutistov.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok