Skoč na obsah Skoč na menu
V Speedway Clube opäť zvonili svadobné zvony

V Speedway Clube opäť zvonili svadobné zvony

V predvečer Medzinárodných pretekov veteránov boli pre Speedway Club Žarnovica opäť v akcii svadobné zvony. Zásluhu na tom mal viceprezident SMF pre plochú dráhu a podpredseda SC Žarnovica Ing. Jakub Zliechovec, ktorý si spoločne so Zuzanou Kráľovou povedali "ÁNO" v kaplnke sv. Vendelína v Revištskom Podzámčí.

»»
MM SR IMRC na Panoniaringu spolu s FUN CUP-om

MM SR IMRC na Panoniaringu spolu s FUN CUP-om

Vážení jazdci IMRC a Fun Cupu touto cestou by sme  Vás chceli informovať, že z dôvodu nízkej účasti jazdcov šampionátu IMRC ,prebehne víkendové  podujatie na Pannonia-ringu v dňoch 30-31.8.2014 spolu s obľúbeným Fun Cup-om .

»»
Motokros európskych národov v Pacove

Motokros európskych národov v Pacove

Uplynulý víkend 23.-24.8.2014 sa motokrosová trať v Pacove – Propad stala hostiteľom motokrosu európskych národov mužských i ženských tímov. Európsky motokros národov už druhý rok ide novým systémom – tím musí byť zložený z mladých motokrosových jazdcov tried 85ccm, 125ccm a 250ccm, pričom jazdci v kategórii 250ccm môžu mať max.21 rokov.

»»
Maco Racing Team na MS Endurance v Oscherslebene

Maco Racing Team na MS Endurance v Oscherslebene

V nemeckom Oscherslebene pokračoval v sobotu 23. augusta tretím dejstvom vytrvalostný svetový šampionát cestných motocyklov Endurance, ktorého súčasťou je už dvanástu sezónu aj slovenský tím Yamaha Maco Racing. Po vynechanom podujatí v japonskej Suzuke, ktorého sa Slováci pre finančnú náročnosť nemohli zúčastniť, bolo ich túžbou dohnať chýbajúce body a v závere šampionátu sa pokúsiť nadviazať na vlaňajší výsledok, keď v konečnom hodnotení šampionátu obsadili siedme miesto.

»»
V nedeľu v Žarnovici súboje bývalých hviezd plochej dráhy

V nedeľu v Žarnovici súboje bývalých hviezd plochej dráhy

Medzinárodné preteky veteránov, ktoré včera zorganizoval Speedway Club Žarnovica, ponúkli súboje nielen starších pánov, ale aj vložené preteky amatérov a začiatočníkov. Vo všetkých troch kategóriách sa z víťazstva tešili maďarskí pretekári, pričom úplným suverénom nedeľného popoludnia bol 52-ročný Zoltán Adorján z Debrecenu.

»»
Zmena v kalendári EaR - MM SR dvojíc V BREZNE

Zmena v kalendári EaR - MM SR dvojíc V BREZNE

Šk EaR SMF oznamuje, že z organizačných dôvodov došlo k zmene miesta uskutočnenia záverečného podujatie tohtoročného kalendára EaR. MM SR v country crosse dvojíc sa uskutoční 18.10.2014 v Brezne a nie v Liptovskom Petri.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok