Skoč na obsah Skoč na menu
NA MS V MOTOKROSE JUNIOROV V JINÍNE 11 SLOVENSKÝCH JAZDCOV

NA MS V MOTOKROSE JUNIOROV V JINÍNE 11 SLOVENSKÝCH JAZDCOV

   Už tento víkend, v dňoch 10.-11.82.013,  sa motokrosový areál v Jiníne stane dejiskom Monster Energy FIM majstrovstiev sveta v motokrose juniorov 2013. Slovensko bude tento rok na šampionáte reprezentovať 11 jazdcov, pričom máme zastúpenie v každej vypísanej triede 65cc, 85cc a 125 cc, t.j. naši jazdci budú bojovať o svetový titul nie len v súťaži jednotlivcov, ale i v súťaži národných tímov.

»»
Tragická nehoda na MS Sidecar

Tragická nehoda na MS Sidecar

V nedeľu 4.augusta počas FIM Majstrovstvá sveta Sidecar na okruhu v Assene (Holandsko), utrpel v druhej finálove jazde vážny úraz nemecký spolujazdec Sandor Pohl (Sidecar-Racing Team Kiser). Po zastavení preteku bol jazdec okamžite prevezený do zdravotníckeho centra a odtiaľ prevezený do nemocnice, napriek všetkej snahe bohužiaľ počas prevozu podľahol zraneniam. 

»»
Bronz z ME Minimoto pre Miška Búlika !

Bronz z ME Minimoto pre Miška Búlika !

Na majstrovstvách Európy Minimoto v slovínskom Vransku si v triede junior A tento víkend  vybojoval mladý, len sedemročný Michal Búlik krásne tretie miesto a po premiérovom štarte na tomto šampionáte sa môže hrdiť titulom druhého vicemajstra Európy.

»»
Predstavujeme predbežnú štartovnú listinu M SR 2013

Predstavujeme predbežnú štartovnú listinu M SR 2013

Do plochodrážneho víkendu, ktorý na nás v Žarnovici čaká 10. a 11. augusta chýbajú už len necelé dva týždne. Prípravy vrcholia a usporiadateľ má už takmer kompletnú štartovnú listinu. Na štart Medzinárodných majstrovstiev Slovenska sa postaví 20 jazdcov z ôsmych krajín.

»»
Country cross Vyšný Medzev

Country cross Vyšný Medzev

V dňoch 10.-11.8.2013 sa vo Vyšnom Medzeve uskutoční predposledné podujatie tiohtoročného seriálu podujatí MM SR, Slovenského pohára a Pohára SMF v endure a country crosse jednotlivcov a teamov.

»»
Motokrosový víkend v Lokti - MS a ME

Motokrosový víkend v Lokti - MS a ME

České mesto Loket sa v dňoch 3. a 4.8.2013 stane súčasťou jedného z najprestížnejších motokrosových podujatí v ČR v roku 2013.  Loketský motokrosový areál bude i tento rok dejiskom majstrovstiev sveta v motokrose tried  MX1 a MX2. Súčasne s MS sa tu uskutočnia i ME tried EMX250 a EMX125, kde bude mať zastúpenie i Slovensko.

 

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok