Skoč na obsah Skoč na menu
Už o pár dní žarnovický plochodrážny víkend aj s pretekármi z Grand Prix!

Už o pár dní žarnovický plochodrážny víkend aj s pretekármi z Grand Prix!

Už len pár dní nás delí od ďalších pretekov na žarnovickej plochej dráhe. Speedway Club Žarnovica tentoraz pripravuje plochodrážny víkend, keď v sobotu 13. júla privíta účastníkov 1.ligy a v nedeľu 14. júla to bude šieste kolo československej Extraligy. Domácemu tímu ide o veľa. V prvom prípade si môže udržať tretie miesto v 1.lige a v tom druhom sa postarať o historický úspech žarnovickej plochej dráhy, urobiť rázny krok za extraligovým titulom.

»»
Sústredenie detí a mládeže v triale - Nitra

Sústredenie detí a mládeže v triale - Nitra

Počas nadchádzajúceho víkendu (13.-14.7.2019) sa uskutoční sústredenie pre trialovú mládež, ktorého dejisko bude situované na tradičnom mieste v Nitre - Kalvária (pod diaľničným mostom). ŠK Trial SMF a organizátor Vladimír Kothay sa na tomto termíne dohodli na základe zrušenia podujatia MM SR vo Vieske-Bezdedov. Sústredenie sa uskutoční ako náhrada  za zrušené aprílové trialové sústredenie, ktoré sa malo konať v Kysuckom Novom Meste.

»»
Kongres FIM Európa v Zagrebe

Kongres FIM Európa v Zagrebe

V dňoch 4.-7. júla 2019 hostil chorvátsky Zagreb účastníkov kongresu FIM Európa (FIME). Po zasadnutiach športových a nešportových komisií sa v sobotu popoludní uskutočnilo generálne zhromaždenie FIME, ktoré zvolilo na nasledujúce štyri roky za nového prezidenta Martina De Graffa z Holandska. Na kongrese FIME, ktorého sa zúčastnil i prezident FIM Jorge Viegas, sa zúčastnilo 39 členských krajín FIME medzi ktorými boli i zástupcovia SMF.

»»
Európsky týždeň športu 2019 (23.-30.9.2019)

Európsky týždeň športu 2019 (23.-30.9.2019)

Tak ako každý rok tak i v tomto roku sa SMF zapája do Európskeho týždňa športu, ktorý sa uskutoční v dňoch 23.-30. septembra 2019. V roku 2019 je to už 5. ročník tohto podujatia popularizujúceho šport v Európe.

»»
Maxim Repák, slovenské prekvapenie sezóny 2019

Maxim Repák, slovenské prekvapenie sezóny 2019

Napriek tomu, že má ešte len 12 rokov (nar. 30. 8. 2006), spomína sa meno tohto slovenského motocyklového pretekára čoraz častejšie aj v zahraničí. Nečudo, veď do tohtoročného šampionátu Alpe Adria v triede Supersport 300 vletel Maxim Repák, už ako pretekár tímu Halbich Motosport doslova ako blesk a svoj nesporný talent predviedol nielen na domácom Slovakia Ringu, ale aj v holandskom Assene, či počas uplynulého víkendu na maďarskom Pannonia-ringu. Vo všetkých prípadoch bojoval o popredné priečky s oveľa skúsenejšími pretekármi, ktorí sa mu počas pretekov museli neraz dívať na chrbát.

»»
IV. Veľká cena Trenčína sa uskutoční 10. a 11. augusta 2019

IV. Veľká cena Trenčína sa uskutoční 10. a 11. augusta 2019

V dňoch 10. a 11. augusta 2019 sa po vydarených troch rokoch uskutoční 4. ročník podujatia Veľká cena Trenčína, ktoré tento bude aj súčasťou medzinárodných majstrovstiev Slovenska motocyklových veteránov a Ducati Slovakia Cupu. Ani tentoraz nebude chýbať atraktívna trieda Jawa 50 Cup.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok