Skoč na obsah Skoč na menu
Nominačné listiny MX a EaR pre sezónu 2020 SPUSTENÉ

Nominačné listiny MX a EaR pre sezónu 2020 SPUSTENÉ

Oznamujeme všetkým jazdcom disciplín motokros a zároveň i enduro a rely, že v týchto dňoch boli spustené online nominačné listiny SMF pre športovú sezónu 2020. Viac info po otvorení článku.

»»
Monaco hostilo „FIM Awards 2019“, ktorému predchádzalo generálne zhromaždenie FIM

Monaco hostilo „FIM Awards 2019“, ktorému predchádzalo generálne zhromaždenie FIM

Dňa 1.12.2019 sa v Monackom kniežatstve, ktoré neodmysliteľne patrí do histórie motoristického športu, uskutočnil slávnostný večer „FIM Awards 2019“. Slávnostného ceremoniálu v krásnom športovom areáli Monte-Carlo sa zúčastnilo takmer šesťsto hostí. Pred bohatým publikom, vrátane predstaviteľov 111-tich národných členských federácií FIM, motocyklových legiend, ďalších členov FIM, promotérov majstrovstiev sveta, zástupcov tímov, sponzorov a ďalších pozvaných medzinárodných hostí, boli ocenení motocykloví majstri sveta FIM za rok 2019.

»»
Večer majstrov SMF 2019 sa blíži

Večer majstrov SMF 2019 sa blíži

V sobotu 7. decembra 2019 sa Divadlo v Púchove stane dejiskom každoročného slávnostného dekorovania majstrov motocyklového športu, tzv. „VEČER MAJSTROV“ Slovenskej motocyklovej federácie. Na uvedenom slávnostnom večeri, ktorý sa tento rok nesie v duchu osláv 25. športovej sezóny SMF, budú ocenení národní a medzinárodní majstri SR v jednotlivých disciplínach a kategóriách motocyklového športu za rok 2019.

»»
Zoznam zakázaných látok a metód 2020

Zoznam zakázaných látok a metód 2020

Tak ako každý rok, Svetová antidopingová agentúra (WADA), opäť zverejnila aktuálny zoznam zakázaných látok a metód pre šport. Uvedený zoznam prevzal i Národný antidopingový výbor SR a uverejnil jeho slovenskú verziu na svojej web stránke. Zoznam je platný od 1.1.2020 a nájdete ho tu

»»
V sezóne 2020 pripravuje SC Žarnovica šesť pretekov

V sezóne 2020 pripravuje SC Žarnovica šesť pretekov

Sezóna 2020 má už pomaly svoje rysy a kalendáre sú poväčšine už hotové, respektíve čaká sa ešte na niektoré krajiny. Aj členovia Speedway Clubu Žarnovica absolvovali niekoľko rokovaní o ďalšej sezóne a na svete je kalendár podujatí, ktorý obsahuje šesť pretekov.

»»
R.I.P. Vojtech Korec

R.I.P. Vojtech Korec

S veľkým smútkom sme v nedeľu prijali správu o úmrtí dlhoročného zakladajúceho člena Slovenskej motocyklovej federácie, riaditeľa a športového komisára mnohých medzinárodných motokrosových podujatí na úrovni SMF, FIM Európa a FIM - Vojtecha KORCA.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok