Skoč na obsah Skoč na menu
PRIHLASOVANIE TÍMOV EaR NA PODUJATIA 2019

PRIHLASOVANIE TÍMOV EaR NA PODUJATIA 2019

Na základe rokovania na poslednom valnom zhromaždení EaR bol na web stránke SMF spustený systém online prihlasovania tímov EaR na jednotlivé podujatia seriálu enduro a country cross podujatí SMF. Prihlasovanie je už spustené i na prvé podujatie v Borskom Mikuláši.

»»
MX Camp S T.Bučencom v Klačanoch

MX Camp S T.Bučencom v Klačanoch

Motokrosová sezóna sa neoddeliteľne blíži. Treba sa riadne prichystať a osvojiť si správne návyky hneď zo štartu. Aj v tomto roku pripravuje Tomáš Bučenec a jeho MX Camp 99 niekoľko motokrosových tréningových campov. Prvý sa uskutoční v dňoch 30.-31.3.2019 na motokrosovej trati v Klačanoch.

»»
Generálne zhromaždenie MACEC

Generálne zhromaždenie MACEC

V sobotu 23.2.2019 sa v Prahe uskutočnilo generálne zhromaždenie MACEC - motocyklová asociácia krajín strednej Európy, ktorej členom je i SMF. Tohto vrcholného zasadnutia sa zúčastnili zástupcovia jednotlivých členských federácii, medzi ktorými nechýbala i 4-členná výprava SMF.

»»
Seriál v Snowcrosse pokračoval druhým podujatím v Oravskej Polhore

Seriál v Snowcrosse pokračoval druhým podujatím v Oravskej Polhore

Po úspešnej úvodnej premiére pretekov v SNOWCROSSE na zasnežených kysuciach (obce STAŠKOV) pokračovalo počas tretieho februárového víkendu – 16.2.2019 ďalšie súperenie tohto druhu zimného divadla v zasneženom teréne v najsevernejšej obci Slovenska - tentokrát rázovitého oravského regiónu - v SKI centre ORAVSKEJ POLHORY.

»»
Online prihlasovanie jazdcov na prvé podujatie CC v Borskom Mikuláši 2019

Online prihlasovanie jazdcov na prvé podujatie CC v Borskom Mikuláši 2019

Sekretariát SMF oznamuje, že dňa 28.2.2019 bolo spustené online prihlasovanie na prvé podujatie seriálu MM SR Endura a country crossu 2019, ktoré sa uskutoční v dňoch 30.-31.3.2019 už tradične v Borskom Mikuláši. V súvislosti s tým, že licencie jazdcom disciplíny EaR budú na základe pokynov ŠK EaR distribuované až na tomto podujatí, prihlasovanie je dočasne upravené, t.j. jazdec nebude zadávať číslo licencie, ale po kliknutí na podujatie sa mu otvorí vyplňovací formulár, ktorý je potrebné vypísať a následne odoslať. Prihlasovanie bude spustené do 25.3.2019, 24:00. http://www.smf.sk/online-prihlasenie-ear/

»»
Yamaha R3 bLU cRU European Cup

Yamaha R3 bLU cRU European Cup

Nový európsky pohár Yamaha R3 bLU cRU si kladie za cieľ nájsť budúcich majstrov sveta.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok