Skoč na obsah Skoč na menu
Štart Jara Černého v Imole na svetovom pohári Superstock 1000

Štart Jara Černého v Imole na svetovom pohári Superstock 1000

V talianskej Imole, na okruhu Enza a Dina Ferrrari, pokračoval seriál FIM svetového pohára triedy Superstock 1000  , ktorý je súčasťou svetového šampionátu Superbike. Po štyroch rokoch sa na litrovej motorke postavil na štart i slovenský jazdec Jaroslav Černý, v tíme SK Energy – Fany Gastro.

»»
Víťazstvo Pavla Repčáka na ME EMX 85 v Poľsku

Víťazstvo Pavla Repčáka na ME EMX 85 v Poľsku

Mladý slovenský motokrosový jazdec Pavol Repčak zvíťazil na podujatí severovýchodnej zóny ME   v motokrose EMX85 v poľskom meste Cieszyn ( 22.-23.6.2013)

»»
MM SR enduro + MACEC CUP enduro Spišské Vlachy

MM SR enduro + MACEC CUP enduro Spišské Vlachy

V dňoch 29.-30.6.2013 sa v motokrosovom areáli Turlíky - Spišské Vlachy uskutoční šieste podujatie tohtoročného seriálu MM SR, Slovenského pohára a pohára SMF tried hoby v country crosse a endure. Podujatie v Spišských Vlachoch je enduro podujatím, ktoré sa bude započítavať i do seriálu MACEC CUPu - pohára asociácie krajín strednej Európy.

»»
MM SR v triale + MACEC CUP 2013 Kysak

MM SR v triale + MACEC CUP 2013 Kysak

Posledný júnový víkend, v dňoch 29.-30.6.2013 sa v Kysaku uskutoční štvrté podujatie tohtoročného seriálu MM SR v triale a zároveň majstrovstiev Poľska. V rámci podujatia sa ide i tzv. MACEC CUP 2013 - pohár motocyklovej asociácie krajín strednej Európy.

»»
MM SR SLOVAKIA MX CUP 2013 Lovčica

MM SR SLOVAKIA MX CUP 2013 Lovčica

V nedeľu 23.júna 2013 sa v motokrosovm areáli Lovčica uskutoční štvrté podujatie tohtoročného seriálu medzinárodných majstrovstiev SR v motokrose SLOVAKIA MX CUP 2013.

»»
Majstrovský víkend v Žarnovici sa blíži

Majstrovský víkend v Žarnovici sa blíži

Už len necelé tri týždne a Žarnovica sa opäť oblečie do svojho tradičného plochodrážneho šatu, aby mohla privítať všetkých metýluchtivých fanúšikov na medzinárodných pretekoch. Tentoraz však nepôjde o preteky hocijaké, ale rovno také na ktorých nebudú chýbať ani niektorí súčasní jazdci Grand Prix a samozrejme medzi nimi Martin Vaculík. Majstrovstvá Európy jednotlivcov - Challenge sa uskutočnia v sobotu 6. júla a na druhý deň bude majstrovský víkend pokračovať Svetovým pohárom vo Flat Tracku.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok