Skoč na obsah Skoč na menu
Seriál Grand Prix pokračuje vo švédskom Stockholme

Seriál Grand Prix pokračuje vo švédskom Stockholme

Desiatou Grand Prix, ktorá čaká na najlepších plochodrážnikov sveta je GP Škandinávie už v túto sobotu. Boje o svetový titul, stupne víťazov, či účasť medzi osmičkou najlepších, ktorá zaručuje účasť aj pre budúcoročný seriál, je tou najlepšou rozbuškou na ostré súboje o každý jeden bod. Chýbať nebude ani Martin Vaculík, ktorý zaznamenáva ku koncu sezóny nárast formy, čo dokázal pri poslednej GP v nemeckom Teterowe, kde skončil druhý.

»»
Cena Slovenska na SLOVAKIA RINGU - záver sezóny za výhodnú cenu!

Cena Slovenska na SLOVAKIA RINGU - záver sezóny za výhodnú cenu!

Srdečne Vás pozývame na záverečné trojdňové podujatie majstrovstiev Slovenskej republiky a Českej republiky cestných motocyklov, ktoré sa uskutoční v dňoch 6.-8. októbra 2017 na Slovakia Ringu. Okrem bojov o body a tituly majstrov republiky sa Vám ponúka možnosť rozlúčiť sa s uplynulou sezónou v kvalitnej konkurencii za výhodnú cenu!

»»
Vyvrcholenie seriálu ME EMX250

Vyvrcholenie seriálu ME EMX250

V dňoch 16.-17.9.2017 sa uskutočnilo vo francúzskom Villars Sous Ecot záverečné podujatie tohtoročného 9-dielneho seriálu Majstrostiev Európy v motokrose EMX250. Slovensko na podujatí reprezentoval Tomáš Kohút.

»»
Maco Racing Team zahájil novú sezónu EWC podujatím Bol d´Or

Maco Racing Team zahájil novú sezónu EWC podujatím Bol d´Or

Vo francúzskom Le Castellet sa uskutočnilo prvé podujatie novwj sezóny vytrvalostných majstrovstiev sveta cestných motocyklov, 81. ročník 24-hodinových pretekov Bol d´Or. S cieľom vybojovať umiestnenie v top 10 odchádzal do Francúzska slovenský tím Maco Racing, pre ktorý je nadchádzajúca  sezóna už šestnástou v tomto šampionáte.

»»
Záverečné podujatie seriálu ME EMX250 vo Francúzsku

Záverečné podujatie seriálu ME EMX250 vo Francúzsku

V dňoch 16.-17.9.2017 sa na motokrosvej travi vo Villars Sous Ecot (Francúzsko) uskutoční záverečné podujatie tohtoročného 9-dielneho seriálu Majstrovstiev Európy v motokrose triedy EMX250. Slovensko bude na uvedenom podujatí reprezentovať Tomáš Kohút.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png slovakiaracing.jpg esxmedia.png scrubl.png adam-stav.png nfa_group-3.png  foxracing.png maad.jpg rona.png   logo-ital-moto.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.png213.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

SK - 017 01 Považská Bystrica

IČO: 30813883, DIČ: 2020687944

NOVINKY NA EMAIL


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok