Skoč na obsah Skoč na menu
STAŇ SA REPORTÉROM SMF!

STAŇ SA REPORTÉROM SMF!

Zaujíma ťa motocyklový šport? Navštevuješ rôzne motocyklové podujatia či už na Slovensku, alebo v zahraničí? Chceš, aby o tom všetci vedeli? Staň sa reportérom SMF! Čo musíš pre to urobiť? Dozvieš sa po otvorení článku!

»»
Dokument o motoristickom živote p.T.Straku, st.

Dokument o motoristickom živote p.T.Straku, st.

V relácii Cesta bol 23.9.2017 odvysielaný dokument o motoristickom živote p.Tibora Straku, st.. Dokument je hneď v úvode relácie na stránke:  https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/11850/136696#312

»»
Záverečné podujatie MM SR Quad a Pohára SMF v MX - Šaštín Stráže

Záverečné podujatie MM SR Quad a Pohára SMF v MX - Šaštín Stráže

Záverečné podujatie tohtoročného seriálu v quadcrosse a motokrose ADAM-STAV CUP 2017 sa uskutoční už túto nedeľu 22.10.2017 na motokrosovej trati Šaštín-Stráže. Na podujatí sa bude bojovať o posledné body v súťaži o titul medzinárodného majstra SR a slovenského pohára v quadcrosse a pohára SMF mladých motokrosárov tried MX50, MX65 a žien v triede MX Ladies. Do programu je zaradený i voľný pretek MX2 hobby a MX1 hobby.

»»
Oznam ŠK EaR SMF - podujatie dvojíc ZRUŠENÉ

Oznam ŠK EaR SMF - podujatie dvojíc ZRUŠENÉ

ŠK EaR SMF s poľutovaním oznamuje, že podujatie MM SR v country crosse dvojíc, ktoré sa malo konať v dňoch 28.10.2017 vo Valčianskej doline je z dôvodu problémov s vydaním povolenia miestnymi orgánmi ZRUŠENÉ. Podujatie sa vzhľadom na vysoký dátum tento rok už neuskutoční.
Dekorovanie víťazov jednotlivých tried MM SR, Slov.pohára a Pohára SMF v country crosse a dnure sa uskutoční na valnom zhromaždení disciplíny EaR vo Valčianskej doline 2.12.2017

»»
Nový "ZIMNÝ SERIÁL" pre MX a QUAD jazdcov!!!

Nový "ZIMNÝ SERIÁL" pre MX a QUAD jazdcov!!!

Dňa 14.10.2017 bude spustený nový 5-dielny "ZIMNÝ SERIÁL" pod taktovkou spoločnosti ZE-TEC pre všetkých jazdcov tried MX a Quad. Podujatia sa budú konať na prelome sezón 2017-2018.

»»
Vydarený návrat Vladimíra Ružu

Vydarený návrat Vladimíra Ružu

Nejednému slovenskému fanúšikovi cestného motocyklového športu bolo smutno, keď sa pred časom zo štartových listín vytratilo meno Vladimíra Ružu, mnohonásobného slovenského šampióna a skvelého človeka, ktorý bol stabilne dve desaťročia súčasťou pretekárskych podujatí.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png slovakiaracing.jpg esxmedia.png scrubl.png adam-stav.png nfa_group-3.png  foxracing.png maad.jpg rona.png   logo-ital-moto.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.png213.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

SK - 017 01 Považská Bystrica

IČO: 30813883, DIČ: 2020687944

NOVINKY NA EMAIL


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok