Skoč na obsah Skoč na menu
Charitatívna reklama - nový nástroj na financovanie všeobecne prospešných aktivít - aj športu

Charitatívna reklama - nový nástroj na financovanie všeobecne prospešných aktivít - aj športu

CHARITATÍVNA REKLAMA bola do slovenského právneho poriadku zavedená novelou zákona o dani z príjmov a to zákonom č. 344/2017 Z. z., ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov a ktorým sa mení zákon č. 563/2009  Z. z. o správe daní (daňový poriadok) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Novou právnou úpravou sa zaviedlo u občianskych združení (väčšina športových klubov a zväzov), nadácií, neinvestičných fondov a neziskových organizácií poskytujúcich všeobecne prospešné služby (ďalej len “neziskové subjekty”) oslobodenie príjmu plynúceho z reklamy na charitatívne účely od dane z príjmov, a to celkovo až do výšky 20 000 eur za príslušné zdaňovacie obdobie.

»»
V Moste sa cez víkend rozhodne o víťazoch Alpe Adrie a Európskeho pohára

V Moste sa cez víkend rozhodne o víťazoch Alpe Adrie a Európskeho pohára

Český Most bude cez víkend 27.-29. septembra hostiť záverečné podujatie šampionátu Alpe Adria a Európskeho pohára tried Supersport 300 a Superstock 1000. Na mieste sa však bude bojovať aj o body do slovenského šampionátu cestných pretekov motocyklov (CPM), MM ČR a pohárových tried. Čo sa týka slovenského šampionátu, Most bude predposledné podujatie seriálu M SR CPM, ktorý vyvrcholí záverečným podujatím „Cena Slovenska“ na Slovakia Ringu v Orechovej Potôni v dňoch 11.-13. októbra 2019.

»»
Informácie k záverečnému podujatiu JIMC a M SR mládeže v Kakucsi

Informácie k záverečnému podujatiu JIMC a M SR mládeže v Kakucsi

V sobotu 5. októbra sa v maďarskom Kakucsi uskutoční záverečné podujatie seriálu JIMC, JIMC Cupu, M SR a Slovenského pohára mládeže. Pozor, podujatie bude aj tentoraz jednodňové!

»»
V Dlhej sa uskutočnili preteky JIMC, M SR mládeže a Babetta Cupu

V Dlhej sa uskutočnili preteky JIMC, M SR mládeže a Babetta Cupu

Cez víkend 21. a 22. septembra sa na kartingovom okruhu v Dlhej uskutočnilo štvrté podujatie päťdielneho seriálu medzinárodného juniorského šampionátu JIMC a majstrovstiev Slovenska a slovenského pohára mládeže, pričom rovnako ako v máji, aj tentoraz program doplnil slovenský Babetta Cup.

»»
Pozvánka na AFTERPARTY MX OPEN 2019

Pozvánka na AFTERPARTY MX OPEN 2019

Vážení športoví priatelia
Blíži sa vrchol motokrosovej sezóny posledným pretekom zo seriálu MX OPEN 2019 v Šenkviciach. Chceme sa dôstojne a hlavne v priateľskom duchu rozlúčiť so sezónou 2019. Poďakovať sa všetkým, ktorí sa podieľali v malom či veľkom rozmere, na príprave a priebehu MX OPEN 2019.

»»
Slovenskí jazdci na MM ČR  MX družstiev a bronz J.Katriňáka v MX85

Slovenskí jazdci na MM ČR MX družstiev a bronz J.Katriňáka v MX85

V nedeľu 22.9.2019 vyvrcholila seniorská motokrosová sezóna v ČR záverečným medzinárodným šampionátom družstiev. Medzi 20-timi trojčlennými tímami sa v Dalečíne predstavil i tím SMF v zložení Tomáš Šimko, Jakub Hruška a Denis Poláš, ktorý obsadil v silnej konkurencii 7.miesto. Zvíťazil Osička MX team v zložení Filip Neugebauer, Lukas Neurauter a mladý slovenský jazdec Šimon Jošt. Na podujatí sa išlo i podujatie MM ČR tr. MX85, kde si slovenský jazdec Jaroslav Katriňák ml, vyjazdil bronzovú priečku.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok