Skoč na obsah Skoč na menu
Slovenským pretekárom sa darilo v Starom Měste

Slovenským pretekárom sa darilo v Starom Měste

Počas víkendu sa na prírodnej trati v Starom Měste uskutočnil 17. ročník Slováckeho okruhu o cenu Bohumila Kovářa, kde sa v triede 125 Sport Production bojovalo aj o body do majstrovstiev Slovenskej republiky. Tradične sa však slovenskí pretekári predstavili aj v ďalších triedach a aj tentoraz bojovali o najvyššie priečky. Na prítomných čakalo veľmi nepriaznivé počasie, ktoré skomplikovalo priebeh víkendu.

»»
Oznam ŠK MX: Šenkvice preložené! (MM SR MX50/65/85/Ladies)

Oznam ŠK MX: Šenkvice preložené! (MM SR MX50/65/85/Ladies)

Športová komisia MX oznamuje, že podujatie seriálu MM SR MX detí a mládeže, ktoré bolo naplánované na 18.5.2019 v Šenkviciach, sa z organizačných dôvodov prekladá! Toto podujatie sa teda 18.5.2019 NEUSKUTOČNÍ. Nový termín podujatia je zatiaľ v riešení. O novom termíne Vás budeme informovať.

»»
R.I.P. Ján Strach

R.I.P. Ján Strach

So smútkom sme v utorok 30.4.2019 prijali správu o náhlom úmrtí bývalého úspešného motokrosového jazdca a dlhoročného federálneho, štátneho trénera motokrosu Jána Stracha, ktorý ná opustil vo veku 76 rokov.
Posledná rozlúčka so zosnulým sa uskutoční v piatok 10.mája 2019 o 10,00 hod. na cintoríne v Beroune (Beroun - Závodí, Lištice 23/5).

»»
Slovenská motocyklová federácia - JUBILUJE - NEZABÚDA - SPOMÍNA

Slovenská motocyklová federácia - JUBILUJE - NEZABÚDA - SPOMÍNA

Šport, najmä motoristický, patrí medzi najdynamickejšie sa rozvíjajúce odvetvia spoločenského života v poslednom storočí. Rozmach motoristickej činnosti dokazuje, že záujemci o tento druh športu si uvedomujú potrebu harmonického rozvoja zručnosti ako i telesných či duševných vlastností. Motorizmus už nie je len zábavou či hrou, ale stáva sa každodennou tvrdou náročnou prácou. Motoristickú činnosť na území Slovenska pri organizovaní športových podujatí s vôňou benzínu, spáleného oleja, revúcich strojov zastrešuje SLOVENSKÁ MOTOCYKLOVÁ FEDERÁCIA.

»»
M SR v šprinte motocyklov pokračujú 1.5. na Slovakia Ringu

M SR v šprinte motocyklov pokračujú 1.5. na Slovakia Ringu

Tohtoročný seriál slovenského šprintérskeho šampionátu odštartoval spojeným "majstrákom" na pôde našich južných susedov 7. apríla na letisku Kiskunlacháza, ale prvým tohtoročným podujatím s najväčšou koncentráciou konských síl na meter štvorcový na domácej pôde bude tradičný Power fest na Slovakia Ringu. "Drag, Drift a Tuning majáles" ponúkne aj tentokrát spojené preteky a tiež prehliadku jedinečných výstavných kúskov. 1.mája sa na asfaltovej čiare okruhu pri Orechovej Potôni stretnú šprintéri a driftéri, kým v otvorenom paddocku majitelia jedinečných, vyleštených áut.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok