Skoč na obsah Skoč na menu
Roman Kučera dvakrát druhý na Pannonia-Ringu

Roman Kučera dvakrát druhý na Pannonia-Ringu

Úspešný víkend na podujatí medzinárodného šampionátu Alpe Adria na maďarskom Pannonia-Ringu má za sebou v triede Supersport 300 slovenský pretekár Roman Kučera, jazdec Motoclubu Baláž.

»»
Richard Šikyňa si v Čechách posilnil priebežné 3.miesto

Richard Šikyňa si v Čechách posilnil priebežné 3.miesto

Tretie podujatie najvyššej súťaže Medzinárodných majstrovstiev Českej republiky v motokrose pokračovali v nedeľu 1.7.2018 na trati v Dalečíne. V triede MX2 sa pretekov zúčastnil aj slovenský pretekár Richard Šikyňa (MX Slovakia) jazdiaci za český partnerský tým JD GUNEX KTM Racing Team. Po 2. najlepšom čase v kvalifikácii sa v hlavných pretekoch umiestnil na 6. a 2. mieste. A aj keď mu celkové pódiové umiestnenie ušlo len o bod, zo ziskom 37 bodov si posilnil 3. miesto v priebežnom hodnotení seriálu. Martinovi Krčovi na 4. mieste odskočil o 12 bodov a na druhého Petra Poláka mu chýba iba jediný bodík.

»»
Štart našich plochodrážnikov v zahraničí

Štart našich plochodrážnikov v zahraničí

Po mesačnej prestávke pokračuje seriál Majstrovstiev sveta Speedway GP už túto sobotu 30.6.2018 svojim tretím podujatím v dánskom meste Horsens v Casa aréne. Na štart sa postaví aj najúspešnejší slovenský plochodrážny reprezentant Martin Vaculík. Okrem Speedway GP štartuje v sobotu 30.júna semifinálovým kolom aj európsky šampionát dvojíc. Slovenská motocyklová federácia dostala miesto do maďarského Nagyhalászu, z ktorého vedie cesta do finále v dánskom Brovste.

»»
Motokrosové sústredenie detí

Motokrosové sústredenie detí

V dňoch 3.-5.8.2018 sa uskutoční motokrosové sústredenie pre triedy MX50, MX65 a MX85 pod vedením Dušana Predanocyho. Miesto konania bude upresnené v priebehu prvého júlového týždňa.

»»
MX Camp pod plynom Tomáša Bučenca

MX Camp pod plynom Tomáša Bučenca

Tomáš Bučenec a jeho tím Vás pozýva na ďalší MX Camp, ktorý sa tentokrát uskutoční na trati v Trenčíne. Všetkým veľmi dobre známy Motopark Trenčín spolu s Tomášom sa tešia na Vás, aby Vás mohli poriadne pripraviť na všetko okolo motokrosu. MX camp sa bude konať cez prázdniny, a to 21. - 22. júla. Tešíme sa na Vás!

»»
Búlik vezie body zo španielskej Navarry

Búlik vezie body zo španielskej Navarry

Medzinárodné majstrovstvá Španielska motocyklov mali svoju tretiu zastávku na okruhu v Navarre.Po výbornom Búlikovom výkone v Barcelone prišli do dejiska pretekov všetci pozitívne naladení. Michal síce kvôli zlomenej ruke v Navarre minulý rok neštartoval ale voľné tréningy pred pretekmi ponúkali možnosť aspoň čiastočne tento handikap zredukovať.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

SK - 017 01 Považská Bystrica

IČO: 30813883, DIČ: 2020687944

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok