Skoč na obsah Skoč na menu
Poďakovanie za darovaný stan

Poďakovanie za darovaný stan

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať spoločnosti Mutton s.r.o., ktorá prevádzkuje predaj rýchlorozkladacích stanov prostredníctvom portálu https://www.expodom.sk/ a ktorá Slovenskej motocyklovej federácii zdarma podarovala tak potrebný promo stánok

»»
Seriál M SR v šprinte motockylov pokračoval v Jasenove

Seriál M SR v šprinte motockylov pokračoval v Jasenove

V sobotu 18.8.2018 sa na letisku Jasenov (okr. Sobrace) uskutočnilo ôsme a zároveň predposlené podujatie seriálu M SR v šprinte motocyklov + Pohár SMF 2018. Aj v tomto roku bol tento slovenský šprinérsky šampionát organizovaný občianskym združením "Zemplínska Partia".

»»
OZNAM - zmeny v kalendári seriálu RP západ SCRUB Motocross cup 2018

OZNAM - zmeny v kalendári seriálu RP západ SCRUB Motocross cup 2018

Športová komisia MX SMF oznamuje, že z organizačných dôvodov došlo k úprave kalendára podujatí RP západ SCRUB motoccross cup 2018. Podujatie 2.9.2019 Šaštín-Stráže sa prekladá na 30.9.2018 a podujatie v Gbelcoch sa z dôvodu problémov organizátora ruší.

»»
Seriál MM SR Trial sa presúva do Ochotnice

Seriál MM SR Trial sa presúva do Ochotnice

Tohtoročný trialový šampionát sa tento víkend presúva do Poľska. V rámci medzinárodných majstrovstiev Poľska v triale sa uskutoční i náš  slovenský "majstrák". V poradí to bude už tretie podujatie seriálu MM SR v triale 2018.

»»
Rok 2018 – 17. Motozraz Sveta motocyklov

Rok 2018 – 17. Motozraz Sveta motocyklov

Motozraz Sveta motocyklov na Zemplínskej šírave nebude chýbať ani v roku 2018, opäť sa stretneme v auguste. K vrcholom letnej sezóny motorkárov sa už niekoľko sezón radí aj Medzinárodný Motozraz Sveta motocyklov na Zemplínskej šírave. 17-ty ročník otvorí svoje brány v dňoch 16. až 19. augusta 2018. Na motorkárov a nielen na nich bude opäť čakať predĺžený víkend plný zábavy.

»»
GRATULUJEME!!!

GRATULUJEME!!!

Dnes 10. augusta sa dožíva krásneho okrúhleho jubilea naša generálna sekretárka Mgr. Tatiana KAŠLÍKOVÁ. Touto cestou si dovoľujeme p. Kašlíkovej srdečne zablahoželať, popriať veľa šťastia, zdravia a pohody do ďalších rokov. V mene celej Slovenskej motocyklovej federácie jej týmto ďakujeme za jej obetavú prácu a prínos pre slovenský motocyklový šport.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok