Skoč na obsah Skoč na menu
MXON 2018: Francúzi najlepší už piatykrát v rade

MXON 2018: Francúzi najlepší už piatykrát v rade

72. ročník MXON sa v tomto roku konal v americkom Michigane na krásnej trati RedBud. Celý víkend bol na programe hlavne dážď a poriadne pretekanie na trati. Domáci Američania mali zálusk na zisk Chamberlainovej trofeje, no obhajcovia titulu z minulých ročníkov - Francúzi ju nechceli len tak pustiť.

»»
Oznam sekretariátu SMF

Oznam sekretariátu SMF

Vzhľadom k rekonštrukcii kúrenia v administratívnej budove, kde sa nachádza sekretariát SMF, bude činnosť sekretariátu v dňoch 15.-19.10.2018 obmedzená. V tomto období môže dôjsť k nefunkčnosti tel. liniek (pevná linka, inernet, e-mailová pošta) a preto doporučujeme v tomto období spájať sa so sekretariátom prostredníctvom týchto telefónnych čísiel: 0903 695 835 alebo 0905 601 243.

»»
1.liga vyvrcholila v Žarnovici zaujímavými pretekmi

1.liga vyvrcholila v Žarnovici zaujímavými pretekmi

Česká 1.liga bola záverečným podujatím na žarnovickej plochej dráhe v sezóne 2018. Je to už ôsma sezóna, ktorá prešla v Žarnovici do histórie pod kormidlom Speedway Clubu. Fanúšikovia, ktorí si našli cestu na štadión v sobotu 6. októbra určite nemuseli ľutovať. Pätnásť zaujímavých jázd s peknými súbojmi mohlo zaujať.

»»
Oznam - zmeny v kalendári seriálu Enduro Cup Stred

Oznam - zmeny v kalendári seriálu Enduro Cup Stred

Organizátor tohtoročného seriálu Enduro Cup Stred oznamuje všetkým jazdcom, že záverečné podujatie predmetného seriálu, ktoré sa malo uskutočniť 13.10.2018 v Brezne, je z organizačných dôvodov presunuté na nový termín a to 20.10.2018. Miesto uskutočnenia je nezmenené. Toto podujatie sa uskutoční spolu so záverečným podujatím regionálneho seriálu Budovec Cup 2018.

»»
Bohatá sezóna podujatí šprintov 2018 skončila

Bohatá sezóna podujatí šprintov 2018 skončila

Začiatok septembra znamenal pre disciplínu ŠMT SMF, konkrétne pre seriál majstrovstiev SR v šprinte motocyklov, ukončenie športovej a súťažnej sezóny pre rok 2018. Tak, ako to pri motocyklových podujatiach býva, tak okrem získania titulov boli jazdci obohatení o nové spolupráce, zážitky a v neposlednom rade o nové priateľstvá. Tento rok sa seriál M SR v šprinte motocyklov skladal z 9-tich podujatí. Po minuloročnej úspešnej  spolupráci so Slovenskou šprintérskou asociáciou (SŠA) sa i tento rok podarilo spoluprácu zopakovať a tak sa pod SMF odjazdilo 5 a pod SŠA 4 preteky.  Poďme sa na pár momentov poobhliadnuť za touto uplynulou sezónou.

»»
Sobotná 1.liga aj s hviezdami českej plochej dráhy

Sobotná 1.liga aj s hviezdami českej plochej dráhy

V sobotu 6. októbra končí žarnovická plochodrážna sezóna, ktorú pripravil Speedway Club, poslednými pretekmi - 1.českou ligou. Obsadenie jednotlivých tímov sľubuje kvalitné preteky. V Žarnovici sa predstaví kompletná juniorská špička z Čiech doplnená menami ako Josef Franc, či Hynek Štichauer.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok