Skoč na obsah Skoč na menu
SMF na Športfestivale 2019

SMF na Športfestivale 2019

V sobotu 16. novembra 2019 sa v Expo Centre Trenčín uskutiočnil už 9. ročník "Športfestivalu Slovakia", ktorého sa SMF už niekoľko rokov aktívne zúčastňuje. Tento rok sa Slovenská motocyklová federácia zúčastnila len formou malej expozície, kde boli umiestnené dva motocykle (cestný a offroadový motocykel).

»»
Jesenné zasadnutia komisií FIME i so zástupcami SMF

Jesenné zasadnutia komisií FIME i so zástupcami SMF

Cez víkend 9.-10. novembra sa v talianskom Fiumicine uskučnili jesenné zasadnutia jednotlivých komisií európskej motocyklovej federácie "FIME". Týchto zasadnutí sa zúčastnili i zástupcovia SMF - Jakub Zliechovec (člen komisie plochej dráhy) a Peter Baláž (člen komisie Vintage).

»»
Licencie SMF - zmeny pre sezónu 2020

Licencie SMF - zmeny pre sezónu 2020

V zmysle platných stanov SMF  je možné už v týchto dňoch podávať žiadosti o licencie jazdcov, členov, športových odborníkov SMF a i. pre rok 2020.  Čo sa v systéme podávania žiadostí a vystavovania licencií pre rok 2020 zmenilo, Vám prinášame v nasledujúcich riadkoch (po otvorení článku).

»»
Moto-cup.sk sa mení na RoadRacing.sk

Moto-cup.sk sa mení na RoadRacing.sk

Po deviatich sezónach existencie portálu Moto-cup.sk prichádza ku zásadnej zmene. Nielen v dizajne portálu, ktorý už nevyhnutne potreboval úpravu kvôli funkčným i estetickým nedostatkom, ale aj v samotnom názve, keďže portál vznikol v roku 2011 ako podpora rovnomenného amatérskeho motocyklového seriálu na Slovakia Ringu. V najbližšom období sa ale na tento portál dostanete aj po tom, ako do vyhľadávača zadáte adresu Moto-cup.sk, lebo je mi jasné, že si mnohí z vás na tento názov zvykli.

»»
Búlik a Repák sa do Red Bull MotoGP Rookies Cupu neprebojovali

Búlik a Repák sa do Red Bull MotoGP Rookies Cupu neprebojovali

V dňoch 15.-17. októbra, sa v španielskom Guadixe uskutočnil výber pretekárov pre budúcoročný seriál Red Bull MotoGP Rookies Cup. Počas tretieho dňa sa v španielskom Guadixe po dráhe preháňalo 46 jazdcov, ktorí včera postúpili do rozhodujúceho dňa výberu pre budúci ročník seriálu Red Bull MotoGP Rookies Cup. K našej radosti medzi nimi nechýbali ani slovenskí pretekári Michal Búlik a Maxim Repák.

»»
My, jazdci: jedno hnutie pre všetkých

My, jazdci: jedno hnutie pre všetkých

Bez limitov. Celosvetovo. Jednotne. WTR je komunita pre VŠETKÝCH jazdcov.
Medzinárodná motocyklová federácia (FIM) oznámila opätovné spustenie kampane My, jazdci (We, the riders - WTR). Na cestách aj mimo nich sú si všetci jazdci rovní a v ich krásnej rozmanitosti je sila – toto je hlavná vízia kampane My, jazdci, ktorá bola opätovne spustená 7.10.2019 prostredníctvom propagačného videa. Kampaň WTR je pripravená poskytnúť bezkonkurenčný spoločenský zážitok a jej cieľom je zjednotiť motocyklových nadšencov.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok