Skoč na obsah Skoč na menu
Miloš Baláž slávi 50 rokov

Miloš Baláž slávi 50 rokov

30. januára 2019 oslávil päťdesiatku Miloš Baláž. V minulosti náš úspešný pretekár, v súčasnosti viceprezident Slovenskej motocyklovej federácie pre cestné preteky motocyklov, predseda Motoclubu Baláž a hlavne človek, ktorý miluje motocyklový šport a žije ním doslova 24 hodín denne. Nečudo, veď ako syn Petra Baláža, 10-násobného majstra Československa, žil od detstva v prostredí, ktoré sa stalo jeho životom.

»»
V Poprade sa odovzdávali ocenenia pre jazdcov regionálneho poháru východ - ESX Cup 2018

V Poprade sa odovzdávali ocenenia pre jazdcov regionálneho poháru východ - ESX Cup 2018

Jazdci regionáleného poháru východ ako aj jazdci Slovenského pohára v motokrose, sa dňa 12. januára 2019 stretli v hoteli Kaskáda (Poprad-Matejovce) pri príjemnej udalosti. V Kaskáde sa uskutočnilo záverečné vyhodnotenie regionálneho poháru východ MX "ESX CUP-u" za rok 2018! Ocenení boli, ako už tradične, prví traja jazdci z každej kategórie. Okrem RP MX východ boli ocenení i jazdci, ako sme už v úvode spomenuli, ktorí sa umiestili na prvých troch miestach v seriáli Slovenský pohár v motokrose a taktiež jazdci triedy MM SR MX50.

»»
Aktualizované: AAIMC Honda Talent Challenge powered by Dunlop

Aktualizované: AAIMC Honda Talent Challenge powered by Dunlop

Novinka pre pretekárov na cestných okruhoch v športovej sezóne 2019! Súčasťou seriálu "Alpe Adria International Motorcycle Championship" bude v nastávajúcej sezóne nový seriál pre mladé budúce hviezdy "AAIM Honda Talent Cup Challenge" podporovaný spoločnosťou Dunlop. Viac informácií o tomto novom seriáli nájdete na plagáte v článku a prípadné otázky adresujte na sekretariát SMF alebo priamo na promotéra seriálu AA CR Lutec racing (marko@lutecracing.com). Dopĺňame technické predpisy a ďalšie informácie.

»»
Distribúcia licencií SMF 2019

Distribúcia licencií SMF 2019

Slovenská motocyklová federácia začala v týchto dňoch rozposielať licencie všetkých disciplín SMF pre športovú sezónu 2019. Licencie, o ktoré bolo požiadané do konca roku 2018 a boli splnené všetky podmienky pre ich vydanie, budú rozposlané do 31.1.2019. Ostatné licencie (žiadosti prijaté po 1.1.2019) budú rozposlané priebežne, okrem licencií pre disciplínu EaR, ktoré budú odovzdané na prvom podujatí v Borskom Mikuláši (30.-31.3.2019). V prípade, ak licenciu potrebujete urýchlene, prosím, kontaktujte sekretariát SMF - 0903 695 835, office@smf.sk.

»»
Dakar 2019 - Ivan Jakeš pre zranenie odstupuje

Dakar 2019 - Ivan Jakeš pre zranenie odstupuje

Smutná správa došla v útorok z dejiska tohtoročného Dakaru. Ivan Jakeš musel pre zranenie odstúpiť.

»»
Pozvánka - enviro seminár SMF 2019

Pozvánka - enviro seminár SMF 2019

Dňa 16.3.2019 sa na výstavisku Incheba Expo Bratislava počas výstavy Motocykel 2019 uskutoční seminár pre environmentálnych komisárov SMF. Absolventi uvedeného seminára budú môcť získať licenciu EK SMF, ktorá je platná 2 roky. V prípade záujmu o účasť na predmetnom seminári prosím kontaktujte p. Šinského (psinsky@gmail.com) alebo sekretariát SMF (smf@smf.sk).

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok