Skoč na obsah Skoč na menu
Úspešná sezóna pre Quad jazdcov SMF

Úspešná sezóna pre Quad jazdcov SMF

Športová sezóna SMF sa pomaly blíži ku koncu a inak tomu nie je ani v kalendároch okolitých federácií, taktiež v kalendároch európskej či svetovej federácie. Túto sezónu sa športovej komisii motokrosu SMF, bohužiaľ, nepodarilo nájsť organizátorov na území SR, ktorí by zorganizovali pretek Quad pre našich jazdcov. V kalendári SMF boli zaradené len tri podujatia v rámci podujatí Cross country a to v Borskom Mikuláši, Skýcove a v Žaškove.

»»
Z Davida Pacalaja sa stal vlk

Z Davida Pacalaja sa stal vlk

Sezóna 2018 priniesla najväčší vzostup spomedzi žarnovických juniorov u najmladšieho z nich Davida Pacalaja. Titul majstra ČR juniorských družstiev, bronz z MČR do 19 rokov, postup do finále EP do 19 rokov, jeho dobré vystúpenia v reprezentácii (ME dvojíc, MS juniorov), či štvrté miesto v MACEC Cupe v poľskej Rawiczy, to je niekoľko z jeho najlepších výkonov. Toto si všimli predstavitelia poľských klubov.

»»
Špičkové plochodrážne preteky v Žarnovici aj v roku 2019!!!

Špičkové plochodrážne preteky v Žarnovici aj v roku 2019!!!

Speedway Club Žarnovica si za osem sezón, počas ktorých zorganizoval 54 pretekov, vybudoval dobré renomé, vďaka ktorému prakticky nie je problém dostať významné podujatia od Svetovej motocyklovej federácie (FIM). V tradícii organizovania významných podujatí, ktoré bývajú každoročne vrcholom žarnovickej plochodrážnej sezóny, pokračuje aj pre rok 2019.

»»
S Lakim Slobodom nielen o uplynulej sezóne

S Lakim Slobodom nielen o uplynulej sezóne

Miro Laki Sloboda patrí medzi najobľúbenejších motocyklových pretekárov v bývalom Československu. V roku 2014 prestúpil na preteky na prírodných okruhoch, ktoré sú divácky oveľa populárnejšie ako tie na špeciálnych motodrómoch a veľmi rýchlo prenikol do špičky triedy do 600 cm³.

»»
Motokrosové sústredenie detí

Motokrosové sústredenie detí

V dňoch 10.-11.11.2018 sa na trati v Gbelciach uskutoční motokrosové sústredenie pre triedy MX50, MX65 a MX85 pod vedením PredanMX Academy. Sústredenie bude zamerané na rozvoj jazdeckej techniky, rýchlosti a zručnosti na motocykli.

»»
Štefan Vacula oslavuje šesťdesiatku

Štefan Vacula oslavuje šesťdesiatku

Štefan Vacula sa narodil 29. októbra 1958 v malej dedinke na Záhorí, ktorá je známa dobrou unínskou slivovicou. Na pretekoch sa spočiatku objavoval začiatkom 80. rokov, neskôr sa k nim vrátil takmer po troch desaťročiach a dodnes štartuje úspešne v kategórii oldtimerov.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok