Skoč na obsah Skoč na menu
Štartovná listina na sobotné preteky

Štartovná listina na sobotné preteky

Dnes bola skompletizovaná štartovná listina Poháru priateľstva na sobotu. Fanúšikov čaká dvadsať zaujímavých jázd, v ktorých budú medzi sebou súperiť jazdci z Maďarska, Poľska, Ukrajiny, Českej republiky a Slovenska. Chýbať nebude ani Martin Vaculík.

»»
ISDE 2017: 2.deň - Francúzsko zvyšuje náskok vo WTT,  USA vedúcim tímom v juniorke, naše dievčatá postúpili

ISDE 2017: 2.deň - Francúzsko zvyšuje náskok vo WTT, USA vedúcim tímom v juniorke, naše dievčatá postúpili

Dnešný náročný a dlhý druhý súťažný deň na tohtoročnej šesťdňovej dokončili takmer všetci štartujúci. Na tej istej trati ako v prvý deň v hlavnej súťaži world trophy teamov zvíťazil domáci tím Francúzska čím si zvýšil náskok na druhú Austráliu na 4,19 min. V súťaži juniorských tímov sa tím USA posunul na vedúcu pozíciu, keď  Švédsko prišlo na konci prvého dňa pre technické problémy o jedného jazdca. Medzi ženami sa náš "Slovakia Women team" posunul o jednu pozíciu v pred na 8.miesto, vedúce postavenie už dnes prevzal tím Austrálie.

»»
MM SR+SP Quad, Pohár SMF detí (MX50, MX65) a MXžien – 2.9. Sverepec

MM SR+SP Quad, Pohár SMF detí (MX50, MX65) a MXžien – 2.9. Sverepec

V sobotu 2.9.2017 v motokrosovom areáli vo Sverepci pokračuje tohtoročný nový seriál MM SR a Slovenského pohára v quadcrosse a Pohár SMF v motokrose mládeže (MX50, MX65) a žien štvrtým, predposledným podujatím. 

»»
V sobotu v Žarnovici aj s Martinom Vaculíkom!

V sobotu v Žarnovici aj s Martinom Vaculíkom!

Nedeľná Zlatá prilba zamiešala kartami trénera Jána Daniela. Po pretekoch mu vypadli zo zostavy až dvaja pretekári, s ktorými rátal na stredajšiu Extraligu do Slaného. No zároveň prišla dobrá správa, že Martin Vaculík vyštartuje na tohtoročných žarnovických pretekoch ešte raz.

»»
Krst 4. zlatej prilby SNP, alebo ako sa "stretli" tri zlaté prilby

Krst 4. zlatej prilby SNP, alebo ako sa "stretli" tri zlaté prilby

Bol podvečer, piatok 25. augusta 2017. Nová zlatá prilba SNP bola už nejaký čas na svete. V jedálni žarnovickej strednej odbornej školy sa zišli organizátori 54. ročníka pretekov, aby štvrtú putovnú trofej pokrstili.

»»
Slovakia women trophy team pripravený na štart ISDE 2017

Slovakia women trophy team pripravený na štart ISDE 2017

Vo francúzskom Brive-la-Gaillarde, kde sa tento rok koná 92.ročník medzinárodnej šesťdňovej motocyklovej súťaže ISDE 2017 náš slovenský ženský trophy team už prešiel administratívnou a technockou prebierkou. Diečatá a taktiež dva klubové tímy už čakajú na pondeľňajší štart prvého súťažného dňa.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png slovakiaracing.jpg esxmedia.png scrubl.png adam-stav.png nfa_group-3.png  foxracing.png maad.jpg rona.png   logo-ital-moto.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.png213.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

SK - 017 01 Považská Bystrica

IČO: 30813883, DIČ: 2020687944

NOVINKY NA EMAIL


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok