Skoč na obsah Skoč na menu
Environmentálna rozprava mladých jazdcov pokračovala na Slovensku

Environmentálna rozprava mladých jazdcov pokračovala na Slovensku

Ochrana životného prostredia je v poslednom období hlavnou témou i v motocyklovom športe. Environmentálny výbor SMF i počas Majstrovstiev Európy v motokrose tried EMX65,EMX85 a podujatia MM SR MX Open vo Veľkých Uherciach (6.-7.4.2019) uskutočnil krátku prezentáciu týkajúcu sa environmentálnych predpisov pre motocyklové podujatia.

»»
Na Zemplíne nakoplo takmer 120 pretekárov  EAST CUP 2019 - Regionálny pohár východ v motokrose

Na Zemplíne nakoplo takmer 120 pretekárov EAST CUP 2019 - Regionálny pohár východ v motokrose

MX Team ESTRI Hraň po ročnej pauze znova hostil na kopci medzi obcami Hraň a Sírnik Regionálny pohár východ – EAST CUP 2019. Bolo to prvé podujatie z tejto päťdielnej série, ktorého výsledky sa započítavali aj do celoslovenského rebríčka „Slovenský pohár v motokrose 2019“.

»»
Úpravy v kalendári podujatí SMF 2019

Úpravy v kalendári podujatí SMF 2019

Z organizačných dôvodov došlo k úprave kalendára športových podujatí SMF pre sezónu 2019: sústredenie mládeže CPM v Kakucsi bude len 1 deň, podujatie MM SR MX mládeže a žien v Šenkviciach sa uskutoční o týždeň neskôr 18.5.2019 (sobota), v rámci podujatia CPM mládeže v Dlhej sa pôjde i nový Babeta cup a v seriáli Enduro  cup stred došlo k výmene miesta konania dvoch podujatí. Kompletne upravený a doplnený kalendár po disciplínach i po mesiacoch nájdete na stránke http://www.smf.sk/smf-kalendare/.

»»
Richard Šikyňa získal jeden bod aj na MXGP v Taliansku

Richard Šikyňa získal jeden bod aj na MXGP v Taliansku

V poradí 4. podujatie seriálu majstrovstiev sveta „2019 FIM MXGP Motocross World Championship“ sa tento víkend (6.-7. apríla) konalo v Taliansku, na trati pri dedinke Pietramurata, neďaleko Arco di Trento. Slovenskému pretekárovi Richardovi Šikyňovi (MX Slovakia), jazdiacemu vo farbách českého partnerského tímu JD GUNNEX KTM RACING TEAM tieto preteky nevyšli úplne podľa predstáv.

»»
Európska premiéra Michala Búlika v Estorile

Európska premiéra Michala Búlika v Estorile

Počas uplynulého víkendu sa v portugalskom Estorile konali prvé preteky juniorského svetového šampionátu FIM CEV Repsol, ktorého súčasťou je aj European Talent Cup. Práve v tom tento rok debutuje aj 13-ročný slovenský pretekár Michal Búlik, člen španielskeho IgaX Teamu.

»»
Bezplatné predsezónne testovanie pre pretekárov SMF a AČR na Slovakia Ringu bude 17. apríla

Bezplatné predsezónne testovanie pre pretekárov SMF a AČR na Slovakia Ringu bude 17. apríla

Športová komisia cestných pretekov motocyklov SMF v spolupráci s Výkonným výborom SZM AČR a Automotodrómom SLOVAKIA RING organizuje dňa  17. apríla 2019 predsezónne testovanie slovenských pretekárov. Pre držiteľov celoročných športových licencií SMF a AČR je testovanie bezplatné!

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok