Skoč na obsah Skoč na menu
Slováci na MM ČR v Triale - Nihošovice 2019

Slováci na MM ČR v Triale - Nihošovice 2019

V Českých Nihošoviciach sa súčasne s domácim šampionátom konalo aj štvrté slovenské podujatie v triale. Trať v Nihošoviciach bola perfektne pripravená, pretekári jazdili 10 sekcii, ktoré boli prevažne umelé, poskladané z veľkých skál a pár prírodných sekcii, kde pretekári zdolávali výjazdy, zjazdy a tesné otáčky. Počasie pretekom prialo, počas oboch dní bolo slnečno a horúco.

»»
Motokrosové sústredenie detí

Motokrosové sústredenie detí

V dňoch 27.-29.9.2019 sa v Žaškove uskutoční motokrosové sústredenie pre triedy MX50, MX65 a MX85 pod vedením Dušana Predanocyho. Začiatok sústredenia je naplánovaný na piatok 27.9.2019 o 14.00 hod.

»»
Majstrovstvá Európy ENDURO 2019 – víkendové finále vo Fínsku

Majstrovstvá Európy ENDURO 2019 – víkendové finále vo Fínsku

Tohtoročný európsky enduro šampionát vyvrcholí tento víkend (6.-8.9.2019) vo fínskom Heinole. Na štart týchto trojdňových ME sa postaví i trojica slovenských jazdcov Thomas Hostinský, Patrik Halgaš a Martin Giertl.

»»
Žarnovica videla tesné víťazstvo Ukrajincov

Žarnovica videla tesné víťazstvo Ukrajincov

V poslednú prázdninovú nedeľu sa opäť jazdilo na plochej dráhe v Žarnovici. Pohár priateľstva tu pokračoval svojim tretím kolom, pričom pretekári ukázali fanúšikom množstvo súbojov a o víťazstve sa rozhodovalo až do posledných jázd. Pekné až horúce slnečné popoludnie privítalo na žarnovickej plochej dráhe fanúšikov, ktorí boli zvedaví na meranie si síl štyroch klubov zo štyroch krajín. Všetky tímy podali kvalitatívne vyrovnané súpisky, čo dalo predpoklad k pekným súbojom. A kto prišiel v nedeľu 1. septembra na štadión, neľutoval. 

»»
Zmeny v kalendári seriálu MM SR 2019 - enduro a country cross

Zmeny v kalendári seriálu MM SR 2019 - enduro a country cross

ŠK EaR SMF v súvislosti so zrušením podujatia tohtoročného seriálu v Maďarsku oznamuje zmeny v kalendári tohtoročných podujatií serilu MM SR, Slov.pohára a pohára SMF v ednure a country crossu:

»»
MM SR MX OPEN v Šenkviciach v SOBOTU  5.10.2019!

MM SR MX OPEN v Šenkviciach v SOBOTU 5.10.2019!

Tohtoročný seriál MM S v motokrose MX OPEN 2019 vyvrcholí záverečným podujatím v Šenkviciach dňa 5.októbra 2019. Oproti predchádzajúcim podujatiam seriálu je podujatie v Šenkviciach naplánované na SOBOTU, nakoľko je spojené so záverečným vyhlásením seriálu.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok