Skoč na obsah Skoč na menu
VEČER MAJSTROV SMF 2017

VEČER MAJSTROV SMF 2017

V sobotu 9.decembra 2017 sa v Divadle v Púchove uskutoční slávnostný "VEČER MAJSTROV SMF 2017" - dekorovanie tohtoročných majstrov motocyklového športu jednotlivých disciplín Slovenskej motocyklovej federácie.

»»
SMF a zákonné poistenie motorových vozidiel 2018

SMF a zákonné poistenie motorových vozidiel 2018

Opätovne sa blíži termín, kedy riešime zákonné poistenie motorových vozidiel.  Neviete, či Vaše poistenie je to najlepšie? Ponúkame Vám možnosť prepočtu výšky doposiaľ platného poistenia prostredníctvom partnerskej spoločnosti NFA Finance Group, s.r.o.

»»
Na Čermo-ringu sa malí motorkári lúčili so sezónou

Na Čermo-ringu sa malí motorkári lúčili so sezónou

Na Exnárovej ulici v Bratislave sa najmenší motorkári lúčili so sezónou. Na Čermoringu sa stretlo pätnásť detí, ktorým Martin Čermák a Radim Nožička pripravili bohatý celodenný program, po ktorom bol každý odmenený. Organizátorom patrí veľká vďaka za ich prácu s mladými talentovanými jazdcami nielen na tomto stretnutí, ale aj počas celej sezóny 2017.

»»
STAŇ SA REPORTÉROM SMF!

STAŇ SA REPORTÉROM SMF!

Zaujíma ťa motocyklový šport? Navštevuješ rôzne motocyklové podujatia či už na Slovensku, alebo v zahraničí? Chceš, aby o tom všetci vedeli? Staň sa reportérom SMF! Čo musíš pre to urobiť? Dozvieš sa po otvorení článku!

»»
Dokument o motoristickom živote p.T.Straku, st.

Dokument o motoristickom živote p.T.Straku, st.

V relácii Cesta bol 23.9.2017 odvysielaný dokument o motoristickom živote p.Tibora Straku, st.. Dokument je hneď v úvode relácie na stránke:  https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/11850/136696#312

»»
Záverečné podujatie MM SR Quad a Pohára SMF v MX - Šaštín Stráže

Záverečné podujatie MM SR Quad a Pohára SMF v MX - Šaštín Stráže

Záverečné podujatie tohtoročného seriálu v quadcrosse a motokrose ADAM-STAV CUP 2017 sa uskutoční už túto nedeľu 22.10.2017 na motokrosovej trati Šaštín-Stráže. Na podujatí sa bude bojovať o posledné body v súťaži o titul medzinárodného majstra SR a slovenského pohára v quadcrosse a pohára SMF mladých motokrosárov tried MX50, MX65 a žien v triede MX Ladies. Do programu je zaradený i voľný pretek MX2 hobby a MX1 hobby.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png slovakiaracing.jpg esxmedia.png scrubl.png adam-stav.png nfa_group-3.png  foxracing.png maad.jpg rona.png   logo-ital-moto.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

SK - 017 01 Považská Bystrica

IČO: 30813883, DIČ: 2020687944

NOVINKY NA EMAIL


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok