Skoč na obsah Skoč na menu
Maco Racing Team zahájil novú sezónu EWC podujatím Bol d´Or

Maco Racing Team zahájil novú sezónu EWC podujatím Bol d´Or

Vo francúzskom Le Castellet sa uskutočnilo prvé podujatie novwj sezóny vytrvalostných majstrovstiev sveta cestných motocyklov, 81. ročník 24-hodinových pretekov Bol d´Or. S cieľom vybojovať umiestnenie v top 10 odchádzal do Francúzska slovenský tím Maco Racing, pre ktorý je nadchádzajúca  sezóna už šestnástou v tomto šampionáte.

»»
Záverečné podujatie seriálu ME EMX250 vo Francúzsku

Záverečné podujatie seriálu ME EMX250 vo Francúzsku

V dňoch 16.-17.9.2017 sa na motokrosvej travi vo Villars Sous Ecot (Francúzsko) uskutoční záverečné podujatie tohtoročného 9-dielneho seriálu Majstrovstiev Európy v motokrose triedy EMX250. Slovensko bude na uvedenom podujatí reprezentovať Tomáš Kohút.

»»
RED BULL GET ON TOP 2017 - oznam pre členov SMF

RED BULL GET ON TOP 2017 - oznam pre členov SMF

V súvislosti s vertikálnym pretekom Red Bull Get on Top 2017 oznamujeme všetkým členom SMF, že vstup na toto podujatie je ZDARMA, čo znamená, že licencia SMF sa neuplatňuje. Tak isto licencia SMF neoprávňuje jej držiteľa k parkovaniu vo vyznačených VIP miestach, alebo parkovacích miestach pre prihlásených jazdcov. Parkovanie pre divákov je presne vyhradené.

»»
Šprintéri SMF ukončia svoju športovú sezónu 2017 na letisku v Trenčíne

Šprintéri SMF ukončia svoju športovú sezónu 2017 na letisku v Trenčíne

Posledné podujatie seriálu Majstrovstiev Slovenskej republiky v šprinte motocyklov 2017 sa odjazdí na letisku v Trenčíne, v rámci spojených pretekov, započítaných do šampionátu áut a motocyklov dvoch krajín. 16.septembra si na kvalitnom trenčianskom betóne zmerajú sily v rámci tradičného podujatia Power fest s prívlastkom "Drag Wars SK vs.CZ" naši slovenskí pretekári s českými.

»»
RED BULL GET ON TOP 2017 UŽ O PÁR DNÍ

RED BULL GET ON TOP 2017 UŽ O PÁR DNÍ

NEKOMPROMISNÉ ODPOČÍTAVANIE SPUSTENÉ! Posledných pár dni ostáva do začiatku pretekov, Red Bull Get on Top 2017. Už 15. a 16. septembra bude kopec neďaleko Žiliny, na rozhraní obcí Porúbka a Turie, hosťovať nekompromisné vertikálne duely, v ktorých sa predstaví 200 jazdcov. Tých najlepších jazdcov! Mená ako Štefan Svitko, Thomas Hostinský, Miroslav Ševela, David Cyprián či Patrik Markvart už svietia na štartovej listine. Online registrácia je však ešte stále otvorená, takže konkurencia môže v týchto dňoch iba zosilnieť!

»»
V nemeckom Teterowe pokračujú boje Grand Prix

V nemeckom Teterowe pokračujú boje Grand Prix

V sobotu pokračuje plochodrážny seriál Grand Prix svojim deviatym kolom tentoraz v nemeckom Teterowe. Martin Vaculík sem cestuje v pozícii ôsmeho najlepšieho pretekára, pričom toto miesto je aj posledným zaručujúcim mu účasť pre budúci ročník GP. Či sa mu podarí zlepšiť umiestnenie ukážu až samotné preteky, ktoré začínajú o 19.00 hodine.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png slovakiaracing.jpg esxmedia.png scrubl.png adam-stav.png nfa_group-3.png  foxracing.png maad.jpg rona.png   logo-ital-moto.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.png213.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

SK - 017 01 Považská Bystrica

IČO: 30813883, DIČ: 2020687944

NOVINKY NA EMAIL


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok