Skoč na obsah Skoč na menu
Druhé pokračovanie seriálu JIMC - Vysoké Mýto (ČR), 23.-24.6.2018

Druhé pokračovanie seriálu JIMC - Vysoké Mýto (ČR), 23.-24.6.2018

Sezóna Miniracingu je v plnom prúde a ďalšie podujatie tohtoročného 6-dielneho seriálu JIMC sa uskutočni na okruhu u našich českých susedov už tento víkend 23.-24.6.2018. Závodný okruh vo Vysokém Mýte privíta juniorských pretekárov z celej strednej Európy. 

»»
Maťo Vaculík opäť v ostrej akcii

Maťo Vaculík opäť v ostrej akcii

V nedeľu sa po dvojmesačnej prestávke dostal do ostrej akcie aj Martin Vaculík, ktorý si liečil zlomeninu ľavého členka, ktorú si privodil ešte 12. apríla na Britských ostrovoch. Na dráhe sa tréningovo ukázal už dva týždne dozadu.

»»
Richarda Šikyňu na MXGP v Ottobiane prenasledovala smola

Richarda Šikyňu na MXGP v Ottobiane prenasledovala smola

Seriál majstrovstiev sveta FIM Motocross World Championship sa tento víkend (16.-17.6.2018) preklopil už jedenástym podujatím v talianskom Ottobiane do druhej polovice. Po ťažkom a bolestivom páde v minulotýždňových kvalifikačných pretekoch vo francúzskom St Jean d´ Angely sa nakoniec pretekov zúčastnil aj slovenský reprezentant Richard Šikyňa (MX Slovakia) v triede MX2 na motocykli KTM 250 SXF. Športové šťastie mu však neprialo, keď ho inak doteraz perfektne fungujúca technika nepodržala a ani jednu jazdu nedokončil. Už ďalší víkend mu však môžete držať palce, prípadne ho prísť povzbudiť na 3. podujatie nemeckého seriálu ADAC do Bielsteinu.

»»
David Pacalaj sa pripravuje na MS juniorov

David Pacalaj sa pripravuje na MS juniorov

Slovenská motocyklová federácia dostala pre sezónu 2018 jedno miesto v majstrovstvách sveta juniorov v kvalifikačnom kole v Liberci. V sobotu 16. júna tu vyštartuje momentálna slovenská plochodrážna jednotka David Pacalaj, ktorý si miesto vyjazdil svojimi dobrými výsledkami.

»»
Predpredaj vstupeniek na 55. Zlatú prilbu SNP

Predpredaj vstupeniek na 55. Zlatú prilbu SNP

Vážení športoví priatelia a fanúšikovia pretekov na plochej dráhe, ak aj vy patríte k tým, ktorí si vstupenky na športové podujatia radi kupujú dopredu, odporúčame vám využiť možnosť nákupu vstupeniek na našom webe v predpredaji.

»»
Príď do práce v športovom!

Príď do práce v športovom!

Zapojte sa do osláv Olympijského dňa s kampaňou od Slovenského olympijského výboru "BER TO ŠPORTOVO!" a príďte do práce 22.6.2018 oblečení v športovom!

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

SK - 017 01 Považská Bystrica

IČO: 30813883, DIČ: 2020687944

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok