Skoč na obsah Skoč na menu
VIDEO: Red Bull Get on Top 2018 v 2 našlapaných minútach

VIDEO: Red Bull Get on Top 2018 v 2 našlapaných minútach

Tak a je to tu! Určite si už netrpezlivo čakal a dočkal si sa. Sleduj video a nasávaj úžasnú atmosféru, ktorú vytvorili všetci jazdci a diváci. Ak si bol náhodou doteraz mimo obraz, tak si ➨ prečítaj REPORT z akciepozri veľkú FOTOGALÉRIUomrkni najlepšie motorky v BIKECHECKU ➨ a pripomeň si všetko dianie z nášho BLOGU!

»»
Adventure tréning s Tomášom Bučencom

Adventure tréning s Tomášom Bučencom

Už túto sobotu 29.9.2018, sa uskutoční tréningový Adventure kemp pod vedením Tomáša Bučenca. Viac info na tel. čísle 0905 246 834.

»»
Strmý vrch, Chýnov, 29.9.2018

Strmý vrch, Chýnov, 29.9.2018

Po úspešnom podujatí pri žilinskej PORÚBKE- kopec Hrádok 260 m, – 6. ročník  Red Bull Geton Top, počas uplynulého víkendu, sme obdržali pozvánku na ďalší pretek do vrchu a to  STRMÝ VRCH u našich západ-ných susedov v ČR.

»»
R. Šikyňa na ADAC zdvihol poriadne vysoko latku slovenského motokrosu

R. Šikyňa na ADAC zdvihol poriadne vysoko latku slovenského motokrosu

Záverečné podujatie najprestížnejšieho a najlepšie obsadeného motokrosového seriálu na starom kontinente ADAC MX Masters sa tento víkend (22.-23.9.2018) konalo na rýchlej prírodnej trati v Holzgerlingene. Richard Šikyňa (MX Slovakia), jazdiaci v drese partnerského tímu JD GUNEX KTM Racing Team, si na svojom motocykli KTM 250 SXF v triede Youngster (MX2) postrážil svoju priebežnú bronzovú priečku v hodnotení seriálu.

»»
Teterow Martinovi Vaculíkovi nevyšiel

Teterow Martinovi Vaculíkovi nevyšiel

V sobotu pokračoval seriál Grand Prix svojim predposledným kolom v nemeckom Teterowe. Ako pri každej z posledných Grand Prix aj tentoraz zamiešal kartami dážď, ktorý poznačil povrch dráhy natoľko, že po pádoch niekoľkých jazdcov musela nasledovať už v úvode prestávka na špeciálnu úpravu dráhy.

»»
Quadcross európskych národov 2018 pozná svojich víťazov

Quadcross európskych národov 2018 pozná svojich víťazov

V dňoch 22.-23.9.2018 sa v Slagelse v  Dánsku uskutočnili tohtoročné majstrovstvá Európy v sidecar a quad crosse družstiev, tzv.  „Sidecarcross/Quadcross of European Nations 2018“.  Slovensko na šampionáte zastupoval  medzi štvorkolkami Slovakia quad tím v zložení  Juraj Varga, Andrej Hrčka a Michal Farkašovský , ktorému sa však nepodarilo prejsť sobotňajšou kvalifikáciou.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok