Skoč na obsah Skoč na menu
MX SPORT Cup 2019 - 3. zastávka v Gbelciach

MX SPORT Cup 2019 - 3. zastávka v Gbelciach

Motokrosový fanúšik sa ešte nestihol spamätať z úžasného Sverepského motokrosvého šampionátu a už sa môže tešiť na ďalšie z podujatí seriálu MX SPORT Cup 2019 - regionálny pohár západ. Ďalšou zastávkou pre uvedený seriál bude obec Gbelce, kde okrem spomínaného regionálneho poháru západ budú jazdci bodovať i do Slovenského poháru v motokrose 2019.

»»
On-line antidopingový edukačný program

On-line antidopingový edukačný program

VENUJTE PROSÍM NASLEDUJÚCEMU ČLÁNKU ZVÝŠENÚ POZORNOSŤ!
V zmysle nového nariadenia Medzinárodnej motocyklovej federácie (FIM) budú musieť všetci žiadatelia o licencie (FIM, FIME, medzinárodné) od budúcej športovej sezóny absolvovať antidopingový program ALPHA.

»»
Michal Búlik na pretekoch šampionátu Alpe Adria v Assene

Michal Búlik na pretekoch šampionátu Alpe Adria v Assene

Holandský okruh TT Circuit Assen hostil uplynulý víkend druhé preteky medzinárodného šampionátu Alpe Adria. Premiéru na tejto trati v triede SSP300 si odkrútil aj 13-ročný Michal Búlik jazdiaci za slovenský Maco Racing Team, ktorý dokončil obe jazdy na 13., respektíve 10. mieste.

»»
Enduro Cup Stred - zmena miesta konania podujatia

Enduro Cup Stred - zmena miesta konania podujatia

Z organizačných dôvodov sa 3. podujatie seriálu Enduro Cup Stred dňa 29.6.2019 neuskutoční v Liptovskej Osade, ale v Liptovskom Petri v lokalite, kde sa v minulosti uskutočnil CC dvojíc. Zvláštne ustanovenia na podujatie so všetkými informáciami sú zverejnené na: http://www.smf.sk/c-3852/ear-smf-2019-zvlastne-ustanovenia-organizacne-pokyny/

»»
Ďalšie šprinty odjazdené v Leviciach

Ďalšie šprinty odjazdené v Leviciach

V sobotu, 1.6.2019 sa v Leviciach, konkrétne na výpadovke na Tlmače, uskutočnilo už tretie podujatie tohtoročného 9-dielneho seriálu M SR v šprinte motocyklov a pohár SMF 2019. "Šprintérsky majstrák" bol i tento rok opäť súčasťou celovíkendového motozrazu RIDERS Party 2019.

»»
Športová relácia NA DORAZ s Ivanom Jakešom

Športová relácia NA DORAZ s Ivanom Jakešom

Jedným z nových projektov produkčnej spoločnosti Fart STUDIO je športová relácia NA DORAZ. Ide o online talkshow, ktorá je venovaná významným slovenským osobnostiam zo sveta športu, ktoré pravidelne spovedá moderátor Víťazoslav Chrappa.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok