Skoč na obsah Skoč na menu

MM SR v Triale Nitra 2018

MM SR v Triale Nitra 2018

V dňoch 19.-20.mája 2018 sa v Nitre na Kalvárii uskutoční prvé podujatie medzinárodných majstrovstiev SR v triale pod organizačnou taktovkou skúseného Motoklubu FÉNIX Nitra.

Nitra bude opäť tento rok otvárať štvordielny seriál trialových podujatí SMF. Pre kategóriu MM SR žiak to bude už v poradí druhé majstrovské podujatie v tejto sezóne. Prvý šampionát odjazdili jazdci tejto mládežníckej kategórie v rámci sústredenia v Nitre, ktoré sa uskutočnilo koncom apríla. 

Pre organizujúci klub Motoklub FÉNIX to bude v poradí už 13. ročník trialu v Nitre a pripravil zaujímavé sekcie pre všetky výkonnostné úrovne jazdcov, od najmenších detí, cez začiatočníkov, až po najnáročnejšiu kategóriu „A“. Očakáva sa účasť nielen slovenských jazdcov ale i jazdcov z okolitých krajín. Po oba dni je štart naplánovaný o 11,00 hod.

Viac info nájdete vo zvláštnych ustanoveniach.

"Prídte sa pozrieť do lesíka na Kalvárii a uvidíte neskutočné výkony pretekárov už od útleho veku až po seniorov", slová organizátora podujatia - Viliama Halmeša, ktorý Vás touto cestou srdečne pozýva.

trial_nitra_plagat_2018_web_FINAL_mensi.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok