Skoč na obsah Skoč na menu

Už v nedeľu preteky aj s Martinom Vaculíkom

Už v nedeľu preteky aj s Martinom Vaculíkom

Čas rýchlo letí a to platí dvojnásobne na plochej dráhe. Akoby niekto lial metyl nielen do motoriek, ale aj na kalendár. Už v najbližšiu nedeľu 5. augusta pripravuje Speedway Club Žarnovica ďalšie podujatie na plochej dráhe, ktorým bude stretnutie československej Extraligy.

V nedeľu zavíta na našu dráhu česká plochodrážna špička vystužená kvalitnými posilami zo zahraničia. Fanúšikovia sa môžu tešiť na jazdcov ako Václav Milík, Matěj Kús, Josef Franc, Eduard Krčmář a v neposlednom rade aj na Martina Vaculíka. Nakoľko slovenská plochodrážna hviezda má mimoriadne nabitý kalendár, je vysoko pravdepodobné, že pôjde o jeho prvé a aj posledné preteky tejto sezóny na žarnovickej plochej dráhe. Netreba si teda nechať ujsť jeho jazdu a výkon, od ktorého bude z veľkej časti závisieť aj výsledok tímu. Okrem neho je zazmluvnený na preteky aj Adrian Gala, ktorý sa už niekoľkokrát osvedčil. Nárast formy Davida Pacalaja by mal byť zárukou jeho účasti v tíme. Ostatné miesta necháva tréner otvorené a uchádzať sa o ne budú domáci juniori v stredajšom tréningu.

Začiatok pretekov je naplánovaný na 15.00 hodinu.

plocha-draha-august-plagat.jpg

Zdroj: speedwayclub.sk/M. Búri

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok