Skoč na obsah Skoč na menu

Medzinárodné majstrovstvá SR v Triale – Zbora 2019

Medzinárodné majstrovstvá SR v Triale – Zbora 2019

Letné prázdniny sa pomaly ale isto dostávajú do svojej druhej polovice, a práve počas prvého augustového víkendu sa Zbora pri Púchove stane dejiskom tretieho podujatia z tohtoročného 5 – dielneho seriálu Medzinárodných majstrovstiev SR v Triale. Na atraktívnosti tohto podujatia pridáva i fakt, že trial v Zbore je opäť zaradený do šampionátu motocyklovej asociácie krajín strednej Európy - MACEC CUP.

Organizátorom nie je nikto iný ako skúsený Trial Klub Kamikadze pod vedením Jána Marcina. Pre všetkých trialových jazdcov a priaznivcov tzv. „šlapačiek“ je pripravená trať, ktorá sa skladá z prírodných i umelých prekážok. Dĺžka jedného okruhu je cca 6 – 7 km, na ktorom sa bude nachádzať, ako zvyčajne, 10 kontrolných sekcií, ktoré budú musieť jazdci 3-krát absolvovať. Pre menších trialových jazdcov je tento okruh skrátený na 0,5 km s 8 sekciami.

V Zbore budeme svedkami tesných bodových súbojov, nakoľko organizátor očakáva silnú medzinárodnú účasť jazdcov. Do trialovej súťaže sa prihlásili pretekári z rôznych kútov Európy – okrem slovenských jazdcov si prídu merať sily Česi, Poliaci, Lotyši a nie je vylúčené, že sa zúčastnia i nejakí jazdci z Estónska. Program podujatia začína v sobotu od 11:00 hod. a v nedeľu od 10:00hod.

Organizátorsky tím nenecháva nič na náhodu a pre všetkých účastníkov vždy pripraví nejaký zaujímavý sprievodný program. Okrem sobotňajšieho večerného hudobného programu bude súčasťou víkendového šampionátu i pretek detí na odrážadlách (o 18:00 hod.). Deti budú rozdelené do dvoch skupín – chlapci a dievčatá. Na každé dieťa bude v cieli čakať sladká odmena.

Viac informácii o podujatí nájdete vo zvláštnych ustanoveniach, ktoré sú zverejnené na webe SMF:

http://www.smf.sk/trial-zvlastne-ustanovenia/

zbora_1_2019.jpg

zbora_2019.jpg

 

zbora_1_2019.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok