Skoč na obsah Skoč na menu

Finále seriálu MM SR, SP a Pohára SMF v endure a country crosse jednotlivcov 2019 v Morovne

Finále seriálu MM SR, SP a Pohára SMF v endure a country crosse jednotlivcov 2019 v Morovne

Počas nadchádzajúceho víkendu 21. – 22. septembra sa stane Morovno dejiskom záverečného podujatia seriálu MM SR, Slovenského pohára a pohára SMF v endure a countrycrosse (EaR) jednotlivcov 2019. ŠK EaR bola pre zrušené podujatie v Maďarsku nútená urobiť zmeny v kalendári a preto je podujatie v Morovne dvojdňovou súťažou jednotlivcov v country crosse a sezóny vyvrchilí súťažou dvojíc v Brezne 12.10.2019.

Podujatie v Morovne prakticky uzatvorí seriál jednotlivcov a po tomto váíkende budeme poznať tohtoročných medzinárodných majstrov v jednotlivých tried ako aj víťazov jednotlivých pohárových tried a kategórii disciplíny endura a  rely SMF 2019.

Ešte stále nie je rozhodnuté vo väčšine kategórií, okrem triedy Kadet, kde je už pred Morovnom jasným víťazom Rastislav Kokavec (#371) a triedy veterán, kde už teraz obhájil titul minuloročný šampión – Martin Gottvald (#931). Jazdci ostatných kategórií ešte budú musieť v Morovne zabojovať o posledné možné body do konečného hodnotenia seriálu. Priebežné poradie seriálu pred Morovnom: http://www.smf.sk/enduro-a-relly-vysledky/.  

Podujatie sa skladá z dvoch samostatne hodnotených dní. Štart súťaže je naplánovaný v sobotu o 10:00 hod. a v nedeľu už o 9:00 hod. Okrem dvojkolesových mašín sa na trati v okolí Morovna predstavia i jazdci štvorkoliek, ktorí štartujú len v nedeľu o 14:30 hod. Viac info ako aj kompletný časák nájdete vo zvláštnych ustanoveniach, ktoré sú zverejnené na webe SMF: http://www.smf.sk/enduro-a-relly-zvlastne-ustanovenia/.   

Sezóna disciplíny enduro a countrycross SMF 2019 vyvrcholí podujatím MM SR CC dvojíc a to 12.10.2019 v Brezne, kde sa bezprostredne po ukončení tejto súťaže uskutoční i odovzdávanie cien prvým trom jazdcom jednotlivých kategórií a tried disciplíny EaR SMF 2019.

morovno_cc_plagat_19_oprava.JPG

 

morovno_cc_plagat_19_oprava.JPG

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok