Skoč na obsah Skoč na menu

Seriál Medzinárodných majstrovstiev SR v Triale vyvrcholí vo Vieske-Bezdedove

Seriál Medzinárodných majstrovstiev SR v Triale vyvrcholí vo Vieske-Bezdedove

Tohtoročné piate a zároveň záverečné podujatie seriálu MM SR v Triale 2019 sa uskutoční v dňoch 21.-22. septembra 2019 v obci Vieska - Bezdedov pri Púchove. Už tento víkend tak spoznáme držiteľov titulov medzinárodných majstrov v jednotlivých kategóriách trialu SMF.

Skúsený organizátorský Trial klub Kamikadze, ktorý organizoval i predchádzajúce podujatie v Zbore (začiatkom augusta), očakáva na podujatí účasť jazdcov zo Slovenska, ČR, Poľska a Lotyšska. Pre priaznivcov tzv. „šlapačiek“ je pripravená veľmi zaujímavá trať, ktorá vedie mimo verejnej komunikácie, s dĺžkou jedného okruhu cca 5km, ktorý sa bude jazdiť po prvýkrat na dve kolá. V každom kole sa nachádza 15 kontrolných sekcií.

Pred pretekom vo Vieske je už viac-menej rozhodnuté o víťazoch v niektorých vypísaných kategóriách.  Vo Vieske sa rozhodne aj o absolútnom medzinárodnom majstrovi Slovenskej republiky. Medzi slovenským jazdcom Šimonom Sordylom a Barnabásom Csizmaziom z Maďarska je rozdiel v priebežnom poradí len jediný bod, čiže pôjde o veľmi zaujívý boj o titul. Barnabás Csizmazia je už teraz istým držiteľom titulu v kategórii MM SR Junior. Ďalší zaujímavý súboj sa odohrá o titul šampióna v triede Žiak nad 8 rokov medzi dvoma českými jazdcami Tadeášom Mikundom a Albínom Prokopom. Priebežné poradie seriálu MM SR Trial nájdete na tomto odkaze: http://www.smf.sk/trial-vysledky/. Na štart sa v sobotu postavia ako prví jazdci kategórie Žiak o 10:00 hod. a v nedeľu o 9:00 hod. Kompletný časový harmonogram ako aj bližšie info nájdete vo zvláštnych ustanoveniach na webe SMF: http://www.smf.sk/trial-zvlastne-ustanovenia/.  

Jazdci, ktorí sa ešte neprihlásili na toto podujatie, tak môžu urobiť prostredníctvom online prihlásenia na webe SMF na tomto odkaze: http://www.smf.sk/trial-online-prihlasenie/. Upozorňujeme, že prihlásiť sa je možné už len dnes, 18.9.2019 do 24:00 hod. Neprihlásený jazdec bude platiť štartovné automaticky za oba súťažné dni (ako je uvedené v predpisoch). 

Vieska_september_2019_mensi.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok