Skoč na obsah Skoč na menu

Pozývame na Večer plochej dráhy s Martinom Vaculíkom

Pozývame na Večer plochej dráhy s Martinom Vaculíkom

Žarnovickej plochej dráhe sa v posledných rokoch dostáva viac pozornosti a to vďaka výsledkom Martina Vaculíka a činnosti Speedway Clubu Žarnovica. Zároveň je však dôležité vedieť, že existencia plochej dráhy v malom mestečku na Pohroní je možná aj vďaka podpore zo strany mesta. Preto sa SC Žarnovica rozhodol zorganizovať v spolupráci s Mestom Žarnovica Večer plochej dráhy, ktorého hlavnou hviezdou bude samozrejme Martin Vaculík.

V stredu 27. novembra so začiatkom o 17.00 hodine môžu fanúšikovia stať svedkami plochodrážneho večera s mnohými novými informáciami spoza mantinelov. V kinosále kultúrneho domu sa v rámci programu, ktorý pripravuje Speedway Club v spolupráci s Mestom Žarnovica, predstaví Martina Vaculík, ktorý o sebe prezradí množstvo informácií, nielen z uplynulej sezóny, či ohľadne príprav na tú nadchádzajúcu, ale povie aj čo to o seriáli Grand Prix, o operácii, ktorá ho čaká, o svojom vzťahu k nášmu mestečku a podobne.

Fanúšikov bude čakať aj ďalší hosť, primátor Žarnovice Kamil Danko, ktorý prvýkrát verejne odprezentuje plánovanú rekonštrukciu, ktorá má prebehnúť na žarnovickom štadióne. 

Večer s plochou dráhou bude sprevádzať svojim vystúpením tohtoročné hudobné prekvapenie, skupina Drajf zo Žarnovice.

Fanúšikovia sa môžu tešiť nielen na množstvo zaujímavých informácií, či vystúpenie hudobnej skupiny, ale aj na možnosť podiskutovať osobne s Martinom Vaculíkom, či zúčastniť sa jeho autogramiády.

Zdroj: speedwayclub.sk

plagatvecersvacul.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok