Skoč na obsah Skoč na menu

Večer majstrov SMF 2019 sa blíži

Večer majstrov SMF 2019 sa blíži

V sobotu 7. decembra 2019 sa Divadlo v Púchove stane dejiskom každoročného slávnostného dekorovania majstrov motocyklového športu, tzv. „VEČER MAJSTROV“ Slovenskej motocyklovej federácie. Na uvedenom slávnostnom večeri, ktorý sa tento rok nesie v duchu osláv 25. športovej sezóny SMF, budú ocenení národní a medzinárodní majstri SR v jednotlivých disciplínach a kategóriách motocyklového športu za rok 2019.

Neodmysliteľnou súčasťou Večera majstrov SMF je už niekoľko rokov moderátor Alexander Štefuca, ktorý spolu s prezidentom SMF – pánom Ing. Petrom Lazarom – otvoria tento večer úderom 19. hodiny. Po oficiálnom otvorení bude nasledovať odovzdávanie ocenení 41 majstrom a medzinárodným majstrom SR po jednotlivých disciplínach a triedach. Okrem majstrov budú ocenení i tí jazdci, ktorí v uplynulej športovej sezóne úspešne reprezentovali Slovensko ako aj SMF na podujatiach FIM a FIM Európa a ďalších významných podujatiach v zahraničí.

Slovenská motocyklová federácia nezabúda ani na svojich dlhoročných členov, ktorí svojou činnosťou dlhoročne prispeli k rozvoju motocyklového športu na Slovensku.

Dekorovanie víťazov jednotlivých kategórii a tried disciplín SMF bude i tento rok spojené s programom a spoločenským posedením, kde je priestor nielen na diskusiu, ale i na zábavu a vzájomné spoznávanie sa jazdcov všetkých šiestich disciplín SMF a priaznivcov motocyklového športu. 

Jednotliví majstri a medzinárodní majstri v disciplínach SMF: TU. 

VM2019_600x348.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok