Skoč na obsah Skoč na menu
Úspešná sezóna Petra Čadka

Úspešná sezóna Petra Čadka

Havířovský pretekár Petr Čadek aj tento rok na pretekoch reprezentoval Slovenskú motocyklovú federáciu a uplynulá sezóna rozhodne patrí medzi jeho najlepšie v doterajšom pôsobení na pretekárskych okruhoch. Svedčí o tom aj zisk titulu vicemajstra Slovenska v triede 125 Sport Production.

»»
Licencie SMF - zmeny pre sezónu 2020

Licencie SMF - zmeny pre sezónu 2020

V zmysle platných stanov SMF  je možné už v týchto dňoch podávať žiadosti o licencie jazdcov, členov, športových odborníkov SMF a i. pre rok 2020.  Čo sa v systéme podávania žiadostí a vystavovania licencií pre rok 2020 zmenilo, Vám prinášame v nasledujúcich riadkoch (po otvorení článku).

»»
Emil Krchňavý: Atmosféra na prírodných okruhoch je jedinečná

Emil Krchňavý: Atmosféra na prírodných okruhoch je jedinečná

Emil Krchňavý sa na prírodných okruhoch po prvýkrát predstavil pred dvomi rokmi na záver sezóny v Dymokuroch a okamžite sa v tomto prostredí udomácnil. A hoci nepatrí k majetnejším jazdcom, dokáže z úplného minima vyťažiť čo sa dá a už neraz svojich fanúšikov a súperov presvedčil, že s ním treba rátať v bojoch o predné umiestnenia. A to aj napriek tomu, že tento rok si veľa radosti neužil. A možno práve o to väčšiu motiváciu má pred sezónou 2020, aby všetkým dokázal, že nebyť zranenia či technických problémov, bol by vo výsledkových listinách oveľa vyššie. Aj o tom všetkom nám Emil porozprával v nasledujúcom rozhovore.

»»
Zomrel Karel Hanika starší

Zomrel Karel Hanika starší

Zpráva, že náhle zemřel Karel Hanika st (25. 10. 2019), přišla jako blesk z čistého nebe. A zarmoutila snad všechny lidi, co se kolem závodů motají.

»»
Moto-cup.sk sa mení na RoadRacing.sk

Moto-cup.sk sa mení na RoadRacing.sk

Po deviatich sezónach existencie portálu Moto-cup.sk prichádza ku zásadnej zmene. Nielen v dizajne portálu, ktorý už nevyhnutne potreboval úpravu kvôli funkčným i estetickým nedostatkom, ale aj v samotnom názve, keďže portál vznikol v roku 2011 ako podpora rovnomenného amatérskeho motocyklového seriálu na Slovakia Ringu. V najbližšom období sa ale na tento portál dostanete aj po tom, ako do vyhľadávača zadáte adresu Moto-cup.sk, lebo je mi jasné, že si mnohí z vás na tento názov zvykli.

»»
S Michalom Roncom o uplynulej sezóne

S Michalom Roncom o uplynulej sezóne

Michal Ronec tento rok obhájil titul majstra Slovenska v triede Superstock 600 a vo výbornom svetle sa fanúšikom predviedol aj na nedávnej Cene Slovenska. O tom všetkom, ale aj o prípravách na sezónu 2020 nám porozprával v nasledujúcom rozhovore.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok