Skoč na obsah Skoč na menu
Júlové podujatie seriálu JIMC v Dlhej sa ruší!

Júlové podujatie seriálu JIMC v Dlhej sa ruší!

Podujatie seriálu JIMC 2018 (MM SR, +CZ+HU), ktoré sa malo uskutočniť  na okruhu DLhá v dňoch 28.-29.7.2018 je z organizačných dôvodov ZRUŠENÉ !
Organizátor a ŠK CPM SMF rokuje s partnerskými federáciami AČČR a MAMS o náhradnom termíne, ktorý bude obratom zverejnený.

»»
Ochrana Vašich osobných údajov v SMF

Ochrana Vašich osobných údajov v SMF

Dňa 29.6.2018 Slovenská motocyklová federácia rozposlala prostredníctvom e-mailového serveru hromadný e-mail, ktorého obsahom bola klauzula v súvislosti s novou vyhláškou o ochrane osobných údajov GDPR. Od niektorých členov SMF sme dostali informácie, že predmetný e-mail nedostali a preto Vás prosíme o kontrolu Vašej e-mailovej schránky (poprípade aj priečinok nevyžiadanej pošty SPAM).

»»
Macerano ‚RT‘ na Kakucs ringu

Macerano ‚RT‘ na Kakucs ringu

Macerano Racing Team cez víkend potrápil súperov na maďarskom Kakucs ringu.

»»
RIP Marian Troliga - posledná rozlúčka

RIP Marian Troliga - posledná rozlúčka

Dňa 7. júla 2018 tragicky zahynul dlhoročný člen SMF, aktívny jazdec CPM a v súčasnosti úspešný podnikateľ Marián Troliga. Marián začínal s pretekmi v roku 1974 na pretekoch v Hlohovci na Jawe po Františkovi Kročkovi. V roku 1978 sa dostal medzi slovenskú špičku a mal namierené do federálnych majstrovstiev. Nikto mu nič nedaroval, všetky úspechy si vydrel precíznou prípravou.

»»
Búlik chcel na Pannoniaringu dosiahnuť viac

Búlik chcel na Pannoniaringu dosiahnuť viac

Druhé preteky v triede Supersport 300 šampionátu Alpe Adria absolvoval minulý týždeň 12-ročný Michal Búlik vo farbách slovenského Maco Racing Teamu. Na maďarskom Pannoniaringu obsadil 7. a 8. miesto.

»»
Miro Laki Sloboda úspešný v Imatre

Miro Laki Sloboda úspešný v Imatre

Tretie podujatie tohtoročného seriálu International Road Racing Championship sa uskutočnilo cez víkend 6.-8. júla na okruhu vo fínskej Imatre. Na mieste sa predstavil aj slovenský pretekár Miroslav Laki Sloboda, ktorý bodoval v oboch pretekoch kategórie Supersport trinástym a šiestym miestom, čo ho vynieslo na deviatu priečku v priebežnom hodnotení seriálu.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

SK - 017 01 Považská Bystrica

IČO: 30813883, DIČ: 2020687944

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok