Skoč na obsah Skoč na menu
Opustil nás Ernest Dušan Bilský

Opustil nás Ernest Dušan Bilský

So zármutkom oznamujeme priateľom a známym, že dňa 10.10.2014 vo veku 64 rokov navždy dotĺklo srdce nášho kamaráta, motocyklového pretekára, majstra republiky Ernesta Dušana Bilského.

»»
Skončil sa ďalší ročník juniorského šampionátu

Skončil sa ďalší ročník juniorského šampionátu

V maďarskom Kecskeméte sa v poslednú septembrovú nedeľu uskutočnilo záverečné podujatie šesťdielneho seriálu Medzinárodných majstrovstiev Slovenska juniorov (JIMC) v kategóriách PW50, Minimoto, MiniGP a Scooter. Seriál sa uskutočnil v spolupráci s maďarskou federáciou a silná konkurencia bola prospešná rozhodne pre obe strany. Preteky juniorov majú oproti seniorským majstrovstvám zvláštne čaro, panuje tu totiž oveľa lepšia, priateľskejšia, atmosféra a v človeku pri pohľade na mladých jazdcov ožíva nádej na krajšiu budúcnosť tohto krásneho športu.

»»
Ďalšie prvenstvo Milana Murgaša v Českej republike

Ďalšie prvenstvo Milana Murgaša v Českej republike

Už viackrát sme písali o úspechoch slovenského pretekára Milana Murgaša v pohárových seriáloch u našich západných susedov. Skvelý jazdec, ktorý si nikdy finančne nemohol dovoliť jazdiť veľké seriály, zbiera už niekoľko rokov vynikajúce výsledky na podujatiach Czech Endurance Cup, ČMN, Racetrack, Motouhouse Cup a iných, kde už neraz vybojoval aj celkové prvenstvá.

»»
Pozvánka na “Posledné tankovanie”

Pozvánka na “Posledné tankovanie”

Vážení priatelia motošportu, bez ohľadu na meteorologické predpovede počasia sa všetci stretneme v sobotu 18. októbra 2014 na motokárovej dráhe v Dunajskej Strede, kde pre Vás MOTOSPORT AGENCY pripravila zaujímavý program s názvom „POSLEDNÉ TANKOVANIE“.

»»
Michal Búlik vicemajstrom v nemeckom ADACe

Michal Búlik vicemajstrom v nemeckom ADACe

Michal Búlik si víťazstvom na Sachsenringu zabezpečil titul vicemajster ADAC MiniBike Cupu 2014 v kategórii Einsteiger.

27.9. sa nemeckom Sachsenringu konalo posledné podujatie ADAC MiniBike cupu. Pretekári si mohli vychutnať najlepšie pasáže okruhu, na ktorom sa jazdia majstrovstvá sveta. Po štarte sa jazdci napájali na zákrutu Coca Cola z nej prechádzali do slávnej zákruty omega, po ktorej sa cez obslužnú komunikáciu, rýchla pravá zákruta a cieľová rovinka vyskladané z balíkov, dostali späť do zákruty Coca Cola. Neboli možné piatkové tréningy, takže každý z jazdcov išiel v sobotu dva voľné a dva merané tréningy a dvoje pretekov.

»»
Keď ožíva história - podujatie vintage v Holíči

Keď ožíva história - podujatie vintage v Holíči

Cestné motocyklové preteky mám rád odmalička. Je to už nejakých 36 rokov, kedy ma ako štvorročného otec vzal na Podjavorinský okruh v Novom Meste nad Váhom.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok