Skoč na obsah Skoč na menu
ME Mini Road Racing 2020

ME Mini Road Racing 2020

V dôsledku súčasnej situácie spôsobenej prepuknutím koronavírusového ochorenia bude tohtoročné podujatie Majstrovstiev Európy Mini Road Racing preložené. Uvedený šampionát, ktorý sa mal pôvodne konať 2.8.2020 v Assene (Holandsko), sa uskutoční 18.-20.9.2020 v Taliansku na okruhu Adria International Raceway.

»»
Súčasťou júlovej Letnej ceny Brna budú aj majstrovstvá Slovenska

Súčasťou júlovej Letnej ceny Brna budú aj majstrovstvá Slovenska

Výborná správa pre fanúšikov a pretekárov! Po úspešnej Jarnej cene Brna sa na Masarykovom okruhu stretneme aj 17.-19. júla 2020. Navyše po tom, ako slovenský šampionát cestných pretekov motocyklov prišiel z dôvodu pandémie koronavírusu o niekoľko podujatí, snaží sa Športová komisia CPM SMF nájsť náhradné termíny podujatí, aby slovenskí pretekári boli čo najmenej ochudobnení o jazdenie na okruhu. Z tohto dôvodu boli po dohode s organizátorom podujatia v Brne, Road Racing Clubom Dvůr Králové nad Labem, do termínového kalendára MSR CPM zaradené preteky Letná cena Brna. 

»»
Informácie k pretekom Alpe Adria a M SR na Pannoniaringu

Informácie k pretekom Alpe Adria a M SR na Pannoniaringu

Nedávno sme zverejnili nový termínový kalendár šampionátu Alpe Adria, ktorý obsahuje tri podujatia. Pôvodne júnové preteky na Pannnoniaringu boli preložené na 24.-26. júla a sú zaradené aj do kalendára slovenského šampionátu a slovenského pohára. Prinášame vám dôležité informácie k tomuto podujatiu od promotéra seriálu, talianskej spoločnosti Sh Group.

»»
Galéria z Jarnej ceny Brna 2020

Galéria z Jarnej ceny Brna 2020

Takmer 400 fotiek z Jarnej ceny Brna pre vás pripravil fotograf Karel Šoukal. Uvarte si kávičku, či nalejte pivečko a, nech sa páči, prezerajte…
(fotografie  po otvorení článku)

»»
Preteky MM SR Vintage v trenčianskej priemyselnej zóne sú v roku 2020 zrušené

Preteky MM SR Vintage v trenčianskej priemyselnej zóne sú v roku 2020 zrušené

Aj tento rok sa v Trenčíne mali konať dve podujatia pretekov cestných motocyklov. Zatiaľ čo podujatie na letisku sa pripravuje a uskutoční sa 28.-30. 8. 2020, organizátori pretekov MM SR Vintage v priemyselnej zóne, ktoré sa mali konať 8. a 9. augusta, dnes oznámili, že ich podujatie sa tento rok neuskutoční.

»»
Majstrovstvá SR mládeže odštartujú 20. júna v Písku

Majstrovstvá SR mládeže odštartujú 20. júna v Písku

Po tom, ako boli zrušené úvodné preteky M SR mládeže v Dlhej a pre pandémiu COVID-19 a z toho plynúce možné ťažkosti pri prekročení hraníc boli z nášho kalendára vyradené aj preteky v českom Vysokom Mýte, odštartuje slovenský mládežnícky šampionát 20. júna v českom Písku.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok