Skoč na obsah Skoč na menu
Aktualizované: AAIMC Honda Talent Challenge powered by Dunlop

Aktualizované: AAIMC Honda Talent Challenge powered by Dunlop

Novinka pre pretekárov na cestných okruhoch v športovej sezóne 2019! Súčasťou seriálu "Alpe Adria International Motorcycle Championship" bude v nastávajúcej sezóne nový seriál pre mladé budúce hviezdy "AAIM Honda Talent Cup Challenge" podporovaný spoločnosťou Dunlop. Viac informácií o tomto novom seriáli nájdete na plagáte v článku a prípadné otázky adresujte na sekretariát SMF alebo priamo na promotéra seriálu AA CR Lutec racing (marko@lutecracing.com). Dopĺňame technické predpisy a ďalšie informácie.

»»
Miloš Baláž slávi 50 rokov

Miloš Baláž slávi 50 rokov

30. januára 2019 oslávil päťdesiatku Miloš Baláž. V minulosti náš úspešný pretekár, v súčasnosti viceprezident Slovenskej motocyklovej federácie pre cestné preteky motocyklov, predseda Motoclubu Baláž a hlavne človek, ktorý miluje motocyklový šport a žije ním doslova 24 hodín denne. Nečudo, veď ako syn Petra Baláža, 10-násobného majstra Československa, žil od detstva v prostredí, ktoré sa stalo jeho životom.

»»
Pre pretekárov JIMC: vyberte ši štartové číslo pre sezónu 2019

Pre pretekárov JIMC: vyberte ši štartové číslo pre sezónu 2019

Pred blížiacou sa sezónou medzinárodného juniorského šampionátu JIMC vám prinášame možnosť zaregistrovať si štartové číslo pre tento seriál.

»»
Distribúcia licencií SMF 2019

Distribúcia licencií SMF 2019

Slovenská motocyklová federácia začala v týchto dňoch rozposielať licencie všetkých disciplín SMF pre športovú sezónu 2019. Licencie, o ktoré bolo požiadané do konca roku 2018 a boli splnené všetky podmienky pre ich vydanie, budú rozposlané do 31.1.2019. Ostatné licencie (žiadosti prijaté po 1.1.2019) budú rozposlané priebežne, okrem licencií pre disciplínu EaR, ktoré budú odovzdané na prvom podujatí v Borskom Mikuláši (30.-31.3.2019). V prípade, ak licenciu potrebujete urýchlene, prosím, kontaktujte sekretariát SMF - 0903 695 835, office@smf.sk.

»»
Ducati Slovakia Cup pred sezónou 2019

Ducati Slovakia Cup pred sezónou 2019

Už sme si zvykli, že súčasťou pretekárskych podujatí na Slovensku je aj jedinečný Ducati Slovakia Cup, ktorý spája nielen majiteľov motocyklov kultovej značky z Bologne, ale aj tisícky fanúšikov popri pretekárskych okruhoch, ktorí obdivujú nielen krásny vzhľad týchto strojov, ale aj nádherný dunivý zvuk motorov. A keď sa k tomu pridajú krásne súboje na trati, ktoré nám už roky pretekári predvádzajú, máme radosť, že Ducati Slovakia Cup sa na okruhoch predstaví aj v roku 2019. Ja osobne som tejto triede veľmi naklonený, keďže som v 90. rokoch šesť rokov jazdil s motocyklom Ducati 748, z čoho päť rokov na majstrovstvách Európy a štyri z piatich titulov majstra republiky som vybojoval práve na Ducati.

»»
Sekretariát SMF počas vianočných sviatkov 2018

Sekretariát SMF počas vianočných sviatkov 2018

V súvislosti s vianočnými a novoročnými sviatkami boli upravené úradné hodiny sekretariátu SMF podľa rozpisu nižšie v článku. Mimo uvedených úradných hodín konaktujte v súrnych prípadoch generálneho sekretára - č.t. 0905/601 243.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok