Skoč na obsah Skoč na menu
Eduard Werner na domácej pôde v Trenčíne

Eduard Werner na domácej pôde v Trenčíne

Trenčianske letisko hostilo počas uplynulého víkendu motocyklových pretekárov, ktorí tam bojovali o body do niekoľkých národných aj medzinárodných seriálov. Jedným zo zúčastnených pretekárov bol aj Trenčan Eduard Werner, ktorý sa predstavil v triedach 125 SP a Twin.

»»
Maco Racing Team na osemhodinovke v Oscherslebene

Maco Racing Team na osemhodinovke v Oscherslebene

V nemeckom Oscherslebene sa cez víkend (9.6.2019) konalo predposledné podujatie majstrovstiev sveta vytrvalostných pretekov motocyklov. Na mieste sa predstavil aj slovenský Maco Racing Team, ktorý necestuje do Japonska na záverečné preteky a v Nemecku tak absolvoval svoje posledné podujatie sezóny 2019/2019.

»»
Michal Búlik na pretekoch European Talent Cup v Barcelone

Michal Búlik na pretekoch European Talent Cup v Barcelone

Týždeň po pretekoch šampionátu Alpe Adria v Assene sa 13-ročný Skaličan Michal Búlik predstavil na ďalšom podujatí  seriálu FIM CEV Repsol 2019 v triede ETC na trati Montmeló v Barcelone. V IgaX tíme, za ktorý túto sezónu preteká bez problémov zvládol kvalifikáciu a z 58-členného štartového pola postúpil do hlavných pretekov, v ktorých obsadil 22.miesto.

»»
Macerano ‚RT‘ na pretekoch v Kakucsi

Macerano ‚RT‘ na pretekoch v Kakucsi

Uplynulý víkend (9.-10.6.2019) sa nedá nazvať inak, ako „pretekársky“. Piloti našich stíhačiek Ohvale GP-0 Lukáš#7 a Brunko#77 v piatok a sobotu odjazdili preteky v českom Třinci, odkiaľ sa presunuli a pridali k nám do tímu na maďarskom okruhu v Kakucs, kde sme mali v nedeľu a pondelok národné a medzinárodné preteky SR v rôznych kubatúrach.

»»
Cez víkend na preteky do Trenčína

Cez víkend na preteky do Trenčína

Počas nadchádzajúceho víkendu (14.-16. 6. 2019) sa po desiatich rokoch na letisko v Trenčíne vrátia preteky cestných motocyklov. Na mieste sa bude bojovať o body do niekoľkých seriálov. V článku prinášame informácie užitočné pre pretekárov aj návštevníkov, ktorí sa rozhodnú preteky v Trenčíne vidieť na vlastné oči.

»»
TT 2019 SPRINTOVÉ ZÁVODY

TT 2019 SPRINTOVÉ ZÁVODY

Počasí bylo letos hlavním nepřítelem závodů Tourist Trophy, a tak se po neustálých odkladech najednou stalo, že se až na Senior TT vše neodjeté odsunulo na čtvrtek, takže celkem pět závodů. A právě z toho důvodu byly všechny závody pokráceny na polovinu kol, což pro nás znamenalo dvě kola na Yamaze R6 a dvě kola na Supertwinu Kawasaki, a hlavně žádný pit stop!

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok