Skoč na obsah Skoč na menu

PRIHLASOVANIE TÍMOV EaR NA PODUJATIA 2019

PRIHLASOVANIE TÍMOV EaR NA PODUJATIA 2019

Na základe rokovania na poslednom valnom zhromaždení EaR bol na web stránke SMF spustený systém online prihlasovania tímov EaR na jednotlivé podujatia seriálu enduro a country cross podujatí SMF. Prihlasovanie je už spustené i na prvé podujatie v Borskom Mikuláši.

Online prihlasovanie tímov má pomôcť jazdcom pri príchode na podujatia – organizátor môže pre prihlásené tímy popredu vytvoriť vytýčené miesto v depe a tak urobiť pre tím lepšie podmienky a zázemie.

Prihlasovanie tímov je vytvorené pre každé podujatie v kalendári EaR SMF 2019. Registrácia bude možná presne v tom istom časovom rozmedzí ako pri prihlasovaní sa jazdcov na podujatia, t.j. vždy do pondelka 24:00 pred podujatím. Následne sekretariát odošle organizátorovi zoznam prihlásených tímov za účelom vyznačenia ich priestoru v depe.

Uvedená povinnosť nie je pre organizátora povinná, avšak ŠK EaR SMF bude s každým organizátorom individuálne rokovať o možnosti realizácie tzv. tímovej uličky. V prípade, že z organizačných a priestorových dôvodov nebude môcť organizátor priestor pre tímy vytvoriť, budú tímy o tom informované a taktiež v online prihlasovaní bude táto skutočnosť vyznačená.

Link pre prihlásenie tímu: http://www.smf.sk/online-prihlasenie-ear/

V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte, prosím, sekretariát SMF.

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok