Skoč na obsah Skoč na menu
Oznam - pokuta za neprihlásenie sa na podujatia EaR/CC

Oznam - pokuta za neprihlásenie sa na podujatia EaR/CC

Na úvodnom podujatí Endura a Countrycrossu 2019 v Borskom Mikuláši sa od neprihlásených jazdcov nevyberala avizovaná pokuta 5€. To však nemusí platiť pre ďalšie podujatia v kalendári a teda i na druhom podujatí v Skýcove, kde je veľmi pravdepodobné, že sa sa tento poplatok za neprihlásenie bude vyberať. Preto Vás chceme upozorniť, že je spustená registrácia na podujatie v Skýcove: http://www.smf.sk/online-prihlasenie-ear/ a prihlasovanie bude možné do pondelka - 8.4.2019 do 24:00 hod.

»»
Enduro a CountryCross 2019 zahájený tradične v Borskom Mikuláši

Enduro a CountryCross 2019 zahájený tradične v Borskom Mikuláši

Priaznivci Countrycrossu sa posledný marcový víkend (30.-31.3.2019) stretli na Búroch – v Borskom Mikuláši. Je zvykom, že práve týmto podujatím Slovenská motocyklová federácia otvára sezónu a ani tentokrát tomu nebolo inak.

»»
Africa Merzouga Rally 2019

Africa Merzouga Rally 2019

Už túto nedeľu 31.3.2019 odštartuje v Maroku ďalší ročník „Africa Merzouga Rally“, zaujímavé a náročné rely podujatie zaradené do tzv.  Dakarskej série,  čo znamená, že náročnosť a kvalita súperov je podobná ako na "pravom" Dakare.  Medzi 67 štartujúcimi jazdcami kategórie motocyklov figurujú aj dve mená slovenských jazdcov a to Štefan Svitko a Martin Benko.

»»
Svetový pohár Quad Bajas v Portugalsku - Slovák na bronzovej priečke!

Svetový pohár Quad Bajas v Portugalsku - Slovák na bronzovej priečke!

Počas uplynulého víkendu 23.-24.3.2019 sa v Portugalsku uskutočnilo už druhé podujatie 4 - dielneho seriálu FIM Baja Word Cup 2019 "Baja Do Phinal". Na štart sa okrem motocyklových pretekárov postavili aj "štvorkolkári", medzi ktorými malo zastúpenie i Slovensko. Do Portugalska vycestoval náš skúsený QUAD jazdec Juraj Varga, ktorý sa medzi silnou medzinárdnou konkurenciou rozhodne nestratil.

»»
Medzinárodné majstrovstvá SR CC + QUAD Borský Mikuláš už tento víkend

Medzinárodné majstrovstvá SR CC + QUAD Borský Mikuláš už tento víkend

Borský Mikuláš je už tradične dejiskom úvodného podujatia športového kalendára disciplíny enduro a country cross SMF. Tohtoročný seriál MM SR, Slovenského pohára a SMF hobby Cup-u v endure a country crosse odštartuje posledný marcový víkend 30.-31.3.2019.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok