Skoč na obsah Skoč na menu
Upravený kalendár MM SR a Slovenského pohára QUAD 2020

Upravený kalendár MM SR a Slovenského pohára QUAD 2020

Tak ako iné kalendáre seriálov SMF, tak i seriál podujatí Medzinárodných majstrovstiev SR a Slovenského pohára štvorkoliek prešiel v týchto dňoch zmenami. SMF hľadala všetky možnosti, aby sa mohol tento nový medzinárodný šampionát v roku 2020 uskutočniť.

»»
DAKAR 2021 - len Saudská Arábia,ale úplne nová trať

DAKAR 2021 - len Saudská Arábia,ale úplne nová trať

Rally Dakar sa i v roku 2021 pôjde po druhý krát za sebou výhradne v Saudskej Arábii. Odštartuje opäž z Džiddy a tam aj po dvanástich etapových dňoch skončí. Napriek tomu organizátori vo svojich vyjadreniach sľubujú takmer novú trať.

»»
Kalendár EaR 2020 - termínová úprava!

Kalendár EaR 2020 - termínová úprava!

ŠK EaR SMF v týchto dňoch uskutočnila, na žiadosť Maďarskej motocyklovej federácie MAMS, zmenu termínu uskutočnenia ˇmajstrovského a pohárového "enduro" podujatia v Maďarskom Paráde. Pôvodne sa malo podujatie uskutočniť v auguste, avšak organizátor stanovil nový termín už na 25.-26.7.2020.

»»
Aktualizácia  kalendára seriálu MM SR+SP+Pohár SMF disc. EaR 2020

Aktualizácia kalendára seriálu MM SR+SP+Pohár SMF disc. EaR 2020

Ihneď po začiatku uvoľňovania súčasných opatrení zahájili športové komisie SMF rokovania ohľadne aktualizácie, resp. skladby nových kalendárov sezóny 2020. športová komisia EaR v týchto dňoch zverejnila kalendár seriálu Medzinárodných majstrovstiev SR, Slovenského pohára a Pohára SMF pre rok 2020. 

»»
FIM svetový pohár BAJA 2020 - Maďarsko a Jordánsko zrušené

FIM svetový pohár BAJA 2020 - Maďarsko a Jordánsko zrušené

V súvislosti s prebiehajúcou pandémiou koronavírusového ochorenia (COVID-19) a s tým spojenými obmedzeniami cestovania, FIM, Maďarská a Jordánska motocyklová federácia s poľutovaním dnes zverejnili oznámenie, že odložená Jordánska Baja a maďarská Hungarian Baja, ktorá sa mala uskutočniť 13. - 16. augusta 2020 vo Várpalote, jsú ZRUŠENÉ.

»»
MS cross country rally 2020 - úprava kalendára

MS cross country rally 2020 - úprava kalendára

Z dôvodu pretrvávajúcej pandémie koronavírusovej choroby (COVID-19) došlo k prepracovaniu tohtoročného kalendára seriálu MS cross country rally. Podujatie v Brazílii, ktoré už bolo raz preložené na nový termín bolo z tohtoročného kalendára stiahnuté a teraz sa kalendár skladá z troch podujatí: Kazachstan, Maroco, Arabské Emiráty. Šampionát by mal vyvrcholiť až na konci novembra 2020.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok