Skoč na obsah Skoč na menu
ME a MM SR, SP enduro Brezno - informácia pre jazdcov SMF

ME a MM SR, SP enduro Brezno - informácia pre jazdcov SMF

V dňoch 18.-19.mája 2019 sa v Brezne uskutoční druhí tohtoročné podujatie seriálu ME enduro. Súčasťou tohto európskeho šampionátu budú i medzinárodné majstrovstvá SR a Slovenský pohár enduro, t.j. na enduro podujatí v Brezne budú môcť naši jazdci štartovať v triedach MM SR E1, E2, E3, kadet, veterán, ženy a v triedach SP E1, E2, E3. Jazdci tried: dorast, superveterán, Hobby E1, E2, E3 a Regionál v Brezne neštartujú.

»»
Regionálny Enduro Cup Stred 2019 odštartuje v Lovčici

Regionálny Enduro Cup Stred 2019 odštartuje v Lovčici

Už túto sobotu, 4. mája 2019, sa priznivci regionálneho enduro seriálu s názvom ENDURO CUP STRED (ECS) stretnú na miestnej trati v Lovčici, kde odštartujú svoju športovú sezónu 2019. Tento rok sa ECS skladá až zo 6-tich podujatí - Lovčica (4.5.), Trenčín (25.5.), Liptovská Osada (29.6.), Lehota p/Vtáčnikom (7.9.), Kopernica (5.10.) a Morovno (26.10.). Bližšie informácie k podujatiu v Lovčici nájdete v priložených zvláštnych ustanoveniach.

»»
MM SR + Alpe Adria + MACEC cup v Lišove - úspešný "enduro" sviatok

MM SR + Alpe Adria + MACEC cup v Lišove - úspešný "enduro" sviatok

V dňoch 27. a 28. apríla sa uskutočnilo tretie podujatie tohtoročného seriálu podujatí MM SR, SLovenského pohára a pohára SMF v endure a countrycrosse. Tento krát sa viac ako 300 jazdcov zišlo v obci Lišov neďaleko Dudiniec na prvom podujatí klasického endura. Spolu s naším podujatím sa konali aj majstrovstvá Poľska, Maďarska a taktiež jazdci bojovali o body do seriálu Alpe Adria a MACEC v endure.

»»
MM SR Enduro Lišov spolu s Maďarmi a Poliakmi

MM SR Enduro Lišov spolu s Maďarmi a Poliakmi

Počas nastávajúceho víkendu, v dňoch 27.-28. apríla 2019, sa v obci Lišov pri Dudinciach uskutoční tretie podujatie tohtoročného seriálu MM SR v endure a country crosse 2019. Po dvoch country crossoch je teraz na programe prvé podujatie klasického endura. Súčasťou nášho šampionátu budú tento rok i enduro majstrová Poľska a Maďarska, Alpe Adria a MACEC.

»»
Enduro v Lišove sa ide v pôvodnom termíne

Enduro v Lišove sa ide v pôvodnom termíne

Na základe viacerých dotazov od jazdcov potvrdzujeme, že podujatie MM SR, Slov. pohár a Pohára Enduro SMF v Lišove sa v dňoch 27.-28.4.2019 USKUTOČNÍ. Po menších organizačných problémoch sú už zverejnené zvláštne ustanovania na uvedené podujatie s novým organizátorom. Taktiež chceme upozorniť na nutnosť online prihlásenia sa prostredníctvom web stránky SMF: http://www.smf.sk/online-prihlasenie-ear/.

»»
Motocykloví pretekári Abraham, Jakeš a Kročka sa stretnú s fanúšikmi v Beluši

Motocykloví pretekári Abraham, Jakeš a Kročka sa stretnú s fanúšikmi v Beluši

V sobotu 27. apríla 2019 sa v Beluši (pri Púchove) stretnú fanúšikovia motocyklového športu s poprednými pretekármi, Karlom Abrahamom, Ivanom Jakešom a legendou česko-slovenských pretekov Františkom Kročkom.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok