Skoč na obsah Skoč na menu
Sezóna EaR SMF 2020 -kalendár a novinky

Sezóna EaR SMF 2020 -kalendár a novinky

Disciplínu EaR SMF čaká v roku 2020 na Slovensku už 26.športová sezóna. Kalendár seriálu MM SR, Slovenského pohára a pohára SMF je tento rok naozaj bohaty. Zahŕňa celkom 10 podujatí endura a country crossu.

»»
Nový seriál MM SR QUAD a nová trieda SP QUAD cross country 2020

Nový seriál MM SR QUAD a nová trieda SP QUAD cross country 2020

Počas nastávajúcej športovej sezóny dochádza k viacerým zmenám v štruktúre a skladbe jednotlivých seriálov disciplín SMF a o. i. nastávajú zmeny i v súťaži štvorkoliek (QUAD) disciplíny EaR SMF. Tak čo čaká „quaďákov“ v sezóne 2020?

»»
Úspešný štart R. Bohuslava,ml. na Superendure v Maďarsku

Úspešný štart R. Bohuslava,ml. na Superendure v Maďarsku

V sobotu 1. februára 2020 sa v Budapešti uskutočnilo predposledné podujatie tohtoročného seriálu majstrovstiev sveta (MS) v halovom Superendure, v rámci ktorého sa uskutočnil i záverečné podujatie európskeho pohára Superednuro. Organizátor vložil do programu šampionátu  i pretek superednura detí, kde úspešne štartoval mladý slovenský jazdec Radek Bohuslav.  SMF mala zastúpenie i v štartovom poli európskeho pohára, kde štartovalo 5 poľských jazdcov s licenciami SMF.

»»
Press akreditácia na ISDE 2015

Press akreditácia na ISDE 2015

Termín štartu tohtoročnej motocyklovej olympiády, ako sa neraz šesťdňová motocyklová súťaž nazýva, sa nezadržiteľne blíži. Košice už v utorok 1.9.2015 otvárajú brány parkoviska jazdcov.

»»
Testovanie mladých jazdcov SMF

Testovanie mladých jazdcov SMF

Po úspešnom zahájení spolupráce s Národným športovým centrom Bratislava v novembri 2019, kedy boli testovaní mladí reprezenanti jednotlivých disciplín SMF, sa v týchto dňoch uskutočnilo testovanie motocyklových nádejí SMF.

»»
Zmeny v kalendári EaR SMF 2020

Zmeny v kalendári EaR SMF 2020

Po rokovaniach s organizátormi došlo k termínovej úprave podujatia MM SR + SP + Pohár SMF v Borskom Mikuláši a následne na to sa zmenil termín prvého podujatia regionálneho seriálu Enduro Cup Stred (ECS). Podujatie v Borskom Mikuláši sa uskutoční v dňoch 28.-29.3.2020 a podujatie ECS v Brezne sa pôjde 21.3.2020. Aktuálny kalendár podujatí nájdete na: https://www.smf.sk/smf-kalendare/.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok