Skoč na obsah Skoč na menu
R.I.P. Oldřich Bražina

R.I.P. Oldřich Bražina

Vo štvrtok ráno nás po ťažkej nemoci opustil vo veku nedožitých 58 rokov Oldřich Bražina, legenda motoristického športu, viac násobný účastník rally Dakar a dlhoročný úspešný účastník našich enduro podujatí a hlavne veľký kamarát a priaznivec motocyklového športu.
Posledná rozlúčka sa uskutoční v stredu 22.5.2019 o 14,00 hod. v kostole vo Sviadnove

Česť jeho pamiatke!

»»
V Brezne sa tento víkend stretne európska enduro špička!

V Brezne sa tento víkend stretne európska enduro špička!

Už počas nasledujúceho víkendu 18.-19.5.2019 sa môžeme tešiť na podujatie európskej kvality! Do Brezna pricestuje viac než 100 jazdcov z 13-tich krajín Európy, aby si tu zmerali sily na prestížnom podujatí Majstrovstiev Európy Enduro 2019. Popri európskom šampionáte sa uskutoční v poradí už štvrté podujatie seriálu MM SR a SP  v endure SMF sezóny 2019.

»»
ME a MM SR, SP enduro Brezno - informácia pre jazdcov SMF

ME a MM SR, SP enduro Brezno - informácia pre jazdcov SMF

V dňoch 18.-19.mája 2019 sa v Brezne uskutoční druhí tohtoročné podujatie seriálu ME enduro. Súčasťou tohto európskeho šampionátu budú i medzinárodné majstrovstvá SR a Slovenský pohár enduro, t.j. na enduro podujatí v Brezne budú môcť naši jazdci štartovať v triedach MM SR E1, E2, E3, kadet, veterán, ženy a v triedach SP E1, E2, E3. Jazdci tried: dorast, superveterán, Hobby E1, E2, E3 a Regionál v Brezne neštartujú.

»»
Regionálny Enduro Cup Stred 2019 odštartuje v Lovčici

Regionálny Enduro Cup Stred 2019 odštartuje v Lovčici

Už túto sobotu, 4. mája 2019, sa priznivci regionálneho enduro seriálu s názvom ENDURO CUP STRED (ECS) stretnú na miestnej trati v Lovčici, kde odštartujú svoju športovú sezónu 2019. Tento rok sa ECS skladá až zo 6-tich podujatí - Lovčica (4.5.), Trenčín (25.5.), Liptovská Osada (29.6.), Lehota p/Vtáčnikom (7.9.), Kopernica (5.10.) a Morovno (26.10.). Bližšie informácie k podujatiu v Lovčici nájdete v priložených zvláštnych ustanoveniach.

»»
MM SR + Alpe Adria + MACEC cup v Lišove - úspešný "enduro" sviatok

MM SR + Alpe Adria + MACEC cup v Lišove - úspešný "enduro" sviatok

V dňoch 27. a 28. apríla sa uskutočnilo tretie podujatie tohtoročného seriálu podujatí MM SR, SLovenského pohára a pohára SMF v endure a countrycrosse. Tento krát sa viac ako 300 jazdcov zišlo v obci Lišov neďaleko Dudiniec na prvom podujatí klasického endura. Spolu s naším podujatím sa konali aj majstrovstvá Poľska, Maďarska a taktiež jazdci bojovali o body do seriálu Alpe Adria a MACEC v endure.

»»
MM SR Enduro Lišov spolu s Maďarmi a Poliakmi

MM SR Enduro Lišov spolu s Maďarmi a Poliakmi

Počas nastávajúceho víkendu, v dňoch 27.-28. apríla 2019, sa v obci Lišov pri Dudinciach uskutoční tretie podujatie tohtoročného seriálu MM SR v endure a country crosse 2019. Po dvoch country crossoch je teraz na programe prvé podujatie klasického endura. Súčasťou nášho šampionátu budú tento rok i enduro majstrová Poľska a Maďarska, Alpe Adria a MACEC.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok