Skoč na obsah Skoč na menu
Dokument Red Bull Get On Top 2018

Dokument Red Bull Get On Top 2018

Bol si tento rok na Red Bull Get On Top a chcel by si si ešte raz pripomenúť tú skvelú náladu, ktorá v Porúbke panovala? Alebo si nebol a ľutoval si? Nič sa neboj, v oboch prípadoch ti teraz vylepšíme deň, pretože náš dokument ti pomôže všetko podstatné zažiť ešte raz!  

»»
Regionálny seriál Budovec Cup 2018 predčasne ukončený

Regionálny seriál Budovec Cup 2018 predčasne ukončený

Organizátor tohtoročného regionálneho enduro seriálu BUDOVEC CUP oznamuje všetkým jazdcom, že predmetný seriál bude z organizačných dôvodov ukončený po 3. preteku. Vyhlásenie Budovec Cup-u 2018 sa uskutoční na 1. preteku tohto seriálu v športovej sezóne 2019. 

»»
Ivan Jakeš ide na Dakar s jasným cieľom

Ivan Jakeš ide na Dakar s jasným cieľom

Motocyklový pretekár Ivan Jakeš sa pokúsi na slávnej Rally Dakar opäť presvedčiť šťastie, aby sa naňho usmialo. Pred šiestimi rokmi skončil na celkovom výbornom štvrtom mieste, tento rok by chcel najnáročnejšie preteky na svete vyhrať.

»»
Svitko vycestuje na svoj jubilejný desiaty Dakar

Svitko vycestuje na svoj jubilejný desiaty Dakar

Najúspešnejší slovenský motocyklový jazdec, trojnásobný majster Európy a čerstvý 20-násobný majster SR v enduro a cross country Štefan Svitko sa vo farbách Slovnaft Rally Teamu opäť postaví na štart prestížnej Rally Dakar. Bude to jeho jubilejný desiaty štart na najťažších motoristických pretekoch sveta. Nadchádzajúci 41. ročník Dakaru sa začína 6. januára v Lime, v hlavnom meste Peru, kde bude 17. januára 2019 aj cieľ pretekov. Tento ročník bude unikátny aj tým, že sa celá rely odjazdí iba na území Peru. Dĺžka trasy je približne 5000 kilometrov, z čoho sú až 70% pieskové cesty.

»»
Nominačná listina pre enduro/cc 2019

Nominačná listina pre enduro/cc 2019

Spustenie nominačnej listiny a možnosť registrácie Vašich štarových čísel na športovú sezónu 2019 je naplnánované až po uskutočnení valného zhromaždenia disciplíny EaR SMF, t.j. po 24.11.2018 a po zapracovaní prípadných zmien. Ďakujeme za pochopenie.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok