Skoč na obsah Skoč na menu
Africa Merzouga Rally 2019

Africa Merzouga Rally 2019

Už túto nedeľu 31.3.2019 odštartuje v Maroku ďalší ročník „Africa Merzouga Rally“, zaujímavé a náročné rely podujatie zaradené do tzv.  Dakarskej série,  čo znamená, že náročnosť a kvalita súperov je podobná ako na "pravom" Dakare.  Medzi 67 štartujúcimi jazdcami kategórie motocyklov figurujú aj dve mená slovenských jazdcov a to Štefan Svitko a Martin Benko.

»»
Svetový pohár Quad Bajas v Portugalsku - Slovák na bronzovej priečke!

Svetový pohár Quad Bajas v Portugalsku - Slovák na bronzovej priečke!

Počas uplynulého víkendu 23.-24.3.2019 sa v Portugalsku uskutočnilo už druhé podujatie 4 - dielneho seriálu FIM Baja Word Cup 2019 "Baja Do Phinal". Na štart sa okrem motocyklových pretekárov postavili aj "štvorkolkári", medzi ktorými malo zastúpenie i Slovensko. Do Portugalska vycestoval náš skúsený QUAD jazdec Juraj Varga, ktorý sa medzi silnou medzinárdnou konkurenciou rozhodne nestratil.

»»
Medzinárodné majstrovstvá SR CC + QUAD Borský Mikuláš už tento víkend

Medzinárodné majstrovstvá SR CC + QUAD Borský Mikuláš už tento víkend

Borský Mikuláš je už tradične dejiskom úvodného podujatia športového kalendára disciplíny enduro a country cross SMF. Tohtoročný seriál MM SR, Slovenského pohára a SMF hobby Cup-u v endure a country crosse odštartuje posledný marcový víkend 30.-31.3.2019.

»»
ISDE 2019 - Portugalsko

ISDE 2019 - Portugalsko

V dňoch 11.-16. novembra 2019 sa portugaleské Portimao stane dejiskom už 94. ročníka medzinárodnej motocyklovej súťaže "ISDE" 2019. V týchto dňoch je už spustené prihlasovanie na túto prestížnu motocyklovú olympiádu a uzávierka predbežných prihlášok do všetkých súťaží, tj. i do klubovej súťaže, je stanovená do 31.3.2019. Do uvedeného termínu je potrebné uhradiť i 25% štartovného. Viac info po otvorení článku.

»»
Homologované hrudné chrániče v sezóne 2019 (MX, EaR)

Homologované hrudné chrániče v sezóne 2019 (MX, EaR)

V sezóne 2018 technický výbor SMF prostredníctvom technických komisárov na jednotlivých podujatiach SMF výraznejšie kontroloval okrem ochranných prilieb aj hrudné chrániče jazdcov. Na základe záverov februárového zasadnutia FIM komisií došlo k určitým zmenám v nariadení pre používanie hrudných chráničov v off road disciplínach motocyklového športu, avšak povinnosť mať na podujatiach motokrosu, endura a country crossu HOMOLOGOVANÝ hrudný chránič je pre sezónu 2019 povinná.

»»
PRIHLASOVANIE TÍMOV EaR NA PODUJATIA 2019

PRIHLASOVANIE TÍMOV EaR NA PODUJATIA 2019

Na základe rokovania na poslednom valnom zhromaždení EaR bol na web stránke SMF spustený systém online prihlasovania tímov EaR na jednotlivé podujatia seriálu enduro a country cross podujatí SMF. Prihlasovanie je už spustené i na prvé podujatie v Borskom Mikuláši.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok