Skoč na obsah Skoč na menu

Lekársky výbor


PREDSEDA LEKÁRSKEHO VÝBORU:

MUDr. Andreas JUSKO
mobil: +421 917 115 378
e-mail: andreas.jusko@gmail.com

»»
Usmernenie k zmenám v antidopingovom kódexe 2016

Usmernenie k zmenám v antidopingovom kódexe 2016

Úlohou nižšie uvedeného usmernenia je upozorniť na zmeny v zozname zakázaných metód a látok v antidopingovom kódexe na rok 2016 a zároveň upozorniť na najdôležitejšie kroky súvisiace s povinnosťou žiadať o udelenie terapeutickej výnimky po podaní zakázanej látky, alebo použití zakázanej metódy.

»»

FIM Medical Code - odporúčania pre zdravotnícke zabezpečenie podujatí SMF


FIM predpis k zdravotníckemu zabezpečeniu podujatí (FIM Medical CODE)

page1image1328

Uvedná príručka bola spracovaná ako preklad a výber najdôležitejších ustanovený FIM lekárskeho predpisu. V prípade potreby podrobnejšieho doplnenia informácii k organizácii zdravotného zabzpečenia, prípadne otázok zdravotnej spôsobilosti jazdcov, resp. formulárov odporúčam prezrieť si aktuálne vydanie Medical Code FIM. Ak organizátor /lekár podujatia bude mať potrebu konzultovať rozsah zdravotného zabezpečenia podujatia, prípade iné otázky s tým súvisiace, odporúčam kontaktovať predsedu lekárskeho výboru SMF.

»»

Poďakovanie


Vážení kolegovia,

 

Dovoľte, aby som sa touto cestou poďakoval za excelentnú spoluprácu pri zdravotníckom zabezpečení International Six Day Enduro Košice.

 

Vedenie a pracovníci Záchrannej služby Košice, rovnako tak aj Záchrannej služby východ ukázali vysokú profesionalitu, odbornú erudovanosť, nasadenie a veľmi kvalitné prístrojové vybavenie, čo dokázali pri zdravotníckom zabezpečení tohto významného podujatia.

»»
Lekársky výbor SMF na čele s MUDr. Andreasom Juskom

Lekársky výbor SMF na čele s MUDr. Andreasom Juskom

Riadiaca rada SMF na svojom zasadnutí 23.2.2015 vymenovala do funckie predsedu Lekárskeho výboru SMF p. MUDr.Adreasa Juska, ktorý uvedenú funciu preberá po p.MUDr.Petriščákovi, ktorý po dlhoročnej práci pre slovenský motocyklový šport ukončil pre pracovné povinnosti činnosť ako v SMF, tak i v lekárskom výbore FIM, kde bol členom od roku 2002.

»»
Zdravotné zabezpečenie podujatí SMF

Zdravotné zabezpečenie podujatí SMF

V súvislosti so zdravotným zabezpečením športových motocyklových podujatí SMF je spracovaný predpis:l Predpísané zdravotné zabezpečenie športových motocyklových podujatí SMF, ktorý obsahovo vychádza z lekárského kódu FIM.

»»
 

Partneri SMF

futurum.png slovakiaracing.jpg esxmedia.png scrubl.png adam-stav.png nfa_group-3.png  foxracing.png maad.jpg rona.png   logo-ital-moto.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.png213.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

SK - 017 01 Považská Bystrica

IČO: 30813883, DIČ: 2020687944

NOVINKY NA EMAIL


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok