Skoč na obsah Skoč na menu
Predposledné kolo East Cupu v Hniezdnom si podmanil Radoslav Matula

Predposledné kolo East Cupu v Hniezdnom si podmanil Radoslav Matula

Regionálny pohár východ, mal svoje predposledné podujatie v Hniezdnom. Po výdatných dažďoch bola trať na niektorých miestach rozbahnená, čo ale niektorí pretekári zúročili, ako svoju výhodu. Mnohí už rátali body a kalkulovali, pretože do konca seriálu zostáva už len Hniezdne a finálové Široké, ktoré sa odohrá 8.9.2019.

»»
Richard Šikyňa sa z MXGP v Indonézii vracia s 28 bodmi

Richard Šikyňa sa z MXGP v Indonézii vracia s 28 bodmi

Tento víkend (13.-14.7.2019) sa v Indonézii na trati v Semarangu konalo v poradí už 12. podujatie seriálu majstrovstiev sveta „2019 FIM MXGP Motocross World Championship“. Richard Šikyňa (MX Slovakia), jazdiaci v triede MX2 na motocykli KTM 250SXF za český tímu JD GUNNEX KTM RACING TEAM si vyjazdil 15 bodov za 14. a 13. miesto.

»»
Seriál EAST Cup 2019 pokračuje predposledným podujatím v Hniezdnom

Seriál EAST Cup 2019 pokračuje predposledným podujatím v Hniezdnom

V nedeľu 14.7.2019 sa nejeden motokrosový fanúšik vyberie na východ Slovenska, kde sa uskutoční už štvrté a zároveň predposlené podujatie seriálu EAST CUP - reginálny pohár východ v motokrose. Dejiskom súťaže sa stane motokrosová trať v Hniezdnom.

»»
Osičkovci sa ukázali víťazne aj v Mníšku nad Hnilcom

Osičkovci sa ukázali víťazne aj v Mníšku nad Hnilcom

Už tradične privádza seriál MX OPEN skvelých motokrosových jazdcov zo Slovenska aj zo zahraničia na východ našej krajiny. Tento rok nebol výnimkou, keď AMK Mníšek nad Hnilcom, pod palcom Luboša Löfflera, viceprezidenta SMF pre motokros, usporiadal štvrté zo šiestich podujatí seriálu MX OPEN 2019.

»»
13 bodov Richarda Šikyňu na MXGP v Indonézii

13 bodov Richarda Šikyňu na MXGP v Indonézii

Seriál majstrovstiev sveta „2019 FIM MXGP Motocross World Championship“ sa po týždňovej prestávke presunul na dve podujatia do Indonézie. Prvé preteky sa tento víkend 6.-7.7.2019 konali na trati v Palembangu. Richard Šikyňa (MX Slovakia), jazdiaci v triede MX2 na motocykli KTM 250SXF vo farbách tímu JD GUNNEX KTM RACING TEAM skončil v nedeľu na 15. a 14. mieste. So ziskom 13 bodov skončil v celkovom hodnotení 16. a udržal si v priebežnom hodnotení majstrovstiev sveta 22. priečku.

»»
Seriál MM SR MX Open sa presúva na východ Slovenska

Seriál MM SR MX Open sa presúva na východ Slovenska

V nedeľu 7.7.2019 pozýva organizátorský AMK Mníšek nad Hnilcom všetkých fanúšikov terénnych motocyklov na trať pod úpätím Volovských vrchov a sľubuje motokrosové divadlo aj veľa sprievodného programu pre deti i dospelých. Obľúbenou, aj keď o čosi viac vzdialenou zastávkou seriálu MX OPEN, je klasická trať na východe Slovenska, v Mníšku nad Hnilcom. Kde inde, keď nie tu, by malo byť všetko pripravené podľa najprísnejších pravidiel SMF. Mníšek nad Hnilcom je totiž domáca trať Ľuboša Löfflera, viceprezidenta SMF pre motokros.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok