Skoč na obsah Skoč na menu
Licencie SMF - zmeny pre sezónu 2020

Licencie SMF - zmeny pre sezónu 2020

V zmysle platných stanov SMF  je možné už v týchto dňoch podávať žiadosti o licencie jazdcov, členov, športových odborníkov SMF a i. pre rok 2020.  Čo sa v systéme podávania žiadostí a vystavovania licencií pre rok 2020 zmenilo, Vám prinášame v nasledujúcich riadkoch (po otvorení článku).

»»
Valné zhromaždenie disciplíny MX SMF 2019

Valné zhromaždenie disciplíny MX SMF 2019

Valné zhromaždenie disciplíny MX SMF za rok 2019 sa uskutoční v nedeľu 1.12.2019 v Poprade. Bližšie informácie a program nájdete po otvorení článku.

»»
Vyhlásenie MM ČR v motokrose juniorov s úspešnou slovenskou účasťou

Vyhlásenie MM ČR v motokrose juniorov s úspešnou slovenskou účasťou

V sobotu 19.10.2019 sa v kultúrnom centre Semilasso v Brne uskutočnilo tohtoročné vyhlásenie medzinárodných majstrovstiev ČR v motokrose a v motokrose juniorov.  Tohto slávnostného podujatia Autoklubu ČR sa zúčastnil i mladý slovenský jazdec Maxim Zimmermman, ktorý sa stal tohtoročným medzinárodným majstrom ČR v triede MX50 a taktiež Jaroslav Katriňák,ml.,  ktorý skončil v triede MX85 na treťom mieste.

»»
Oznam športovej komisie (ŠK) MX SMF

Oznam športovej komisie (ŠK) MX SMF

Športová komisia MX SMF oznamuje, že valné zhromaždenie za rok 2019 sa uskutoční dňa 1.12.2019 (nedeľa) v Poprade-Matejovciach v hoteli Kaskáda ( pozvánka s programom bude odoslaná v zmysle Stanov SMF). ŠK taktiež oznamuje, že slávnostné vyhodnotenie MM SR MX mládeže a žien spolu so Slovenským pohárom a regionálnymi pohármi sa uskutoční 24.1.2020 taktiež v hoteli Kaskáda v Poprade-Matejovciach. Pozvánka bude včas  sekretariátom odoslaná. 

»»
Gratulujeme novým medzinárodným majstrom Slovenska v motokrose 2019

Gratulujeme novým medzinárodným majstrom Slovenska v motokrose 2019

Šenkvice 5.10.2019: Daždivé finále v Šenkviciach prinieslo mnoho emotívnych momentov a definitívne rozhodlo o majstroch Slovenska pre sezónu 2019. M-Cross klub Šenkvice opäť ukázal, že finálové podujatia vie pripraviť na vysokej úrovni, a tak sa tituly rozdávali jedna radosť. Kráľovskú MX OPEN dobil podľa očakávaní rakúsky pretekár Lukas Neurauter (AUT) z Osička MX teamu a získal k tomu aj automobil Ford Focus za prvenstvo v superfinálových jazdách. MX2ku si v dramatickom finále nakoniec ukoristil Čech Martin Krč z BUKSA Ados KTM teamu.

»»
Finálové podujatie MM SR MX Open už túto sobotu v Šenkviciach!

Finálové podujatie MM SR MX Open už túto sobotu v Šenkviciach!

V sobotu 5.10.2019 sa Šenkvice opäť stanú dejiskom rozhodujúcich súbojov o tituly medzinárodných majstrov Slovenska v motokrose  Keďže ani v jednej kategórii ešte nie je jednoznačný víťaz sezóny 2019, bude to naozaj napínavé. Nenechajte si to preto ujsť a príďte v prvú októbrovú sobotu do motokrosového areálu v Šenkviciach!

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok