Skoč na obsah Skoč na menu
Spišské Vlachy boli druhou zastávkou EAST Cupu 2019

Spišské Vlachy boli druhou zastávkou EAST Cupu 2019

Druhé podujatie seriálu EAST CUP 2019 - Regionálny pohár východ, sa konalo na tradičnej trati v meste Spišské Vlachy. Počasie prialo, a tak si diváci aj pretekári užili príjemný motokrosový deň. „Kráľovskú“ MX OPEN dobil Silvester Mondok, Sebastian Tököly sa víťazne predviedol v MX2, Juniorom na 125kách tempo diktoval Marek Ladický a Juniorom MX2, tak ako aj v Hrani, tak aj teraz, Timotej Cmarík.  

»»
Richard Šikyňa na MXGP v Aguede nebodoval

Richard Šikyňa na MXGP v Aguede nebodoval

V portugalskej Aguede sa tento víkend (18.-19. mája) konalo 7. podujatie seriálu majstrovstiev sveta „2019 FIM MXGP Motocross World Championship“. Slovenskému reprezentantovi Richardovi Šikyňovi (MX Slovakia), jazdiacemu na motocykli KTM 250 SXF v drese českého tímu JD GUNNEX KTM RACING sa tentokrát nedarilo.

»»
Richard Šikyňa na MXGP opäť v TOP 10

Richard Šikyňa na MXGP opäť v TOP 10

Po šesťtýždňovej prestávke v kolotoči seriálu majstrovstiev sveta „2019 FIM MXGP Motocross World Championship“ sa tento víkend (11.-12. mája) konalo 5. podujatie v Taliansku na trati v Mantove. V seriáli majstrovstiev sveta nás reprezentuje jediný slovenský účastník - Richard Šikyňa (MX Slovakia), jazdiaci za český partnerský tým JD GUNNEX KTM RACING TEAM. V rámci podujatia sa uskutočnilo i druhé podujatie seriálu Majstrovstiev Európy v motokrose triedy EMX2T, kde Slovensko reprezentovala dvojica jazdcov Denis Poláš a Peter Hudák.

»»
V Ješkovej Vsi sa odjazdilo druhé podujatie seriálu MX SPORT Cup 2019

V Ješkovej Vsi sa odjazdilo druhé podujatie seriálu MX SPORT Cup 2019

Po úvodnom podujatí tohtoročného seriálu MX SPORT Cup (regionálny pohár západ - RPZ), ktoré sa uskutočnilo na obľúbenej motokrosovej trati v Slovenskom Pravne (21.4.), sa dejisko seriálu presunulo na trať Ješkova Ves - Brody dňa 12.5.2019. Podujatie v Ješkovej Vsi bolo druhým pretekom zo 6-dielneho seriálu RPZ MX 2019.

»»
MX podujatie v Ješkovej Vsi sa v nedeľu uskutoční!

MX podujatie v Ješkovej Vsi sa v nedeľu uskutoční!

V súvislosti s viacerými telefonátmi zo strany jazdcov, upresňujeme informáciu ohľadom motokrosového podujatia v Ješkovej Vsi (12.5.2019). Uvedené podujatie seriálu MX SPORT Cup 2019 sa USKUTOČNÍ, organizátor má všetko na pretek pripravené, trať je upravená a zjazdná, nič nenasvedčuje tomu, že by sa podujatie nemohlo uskutočniť.

»»
MX SPORT Cup 2019 - 2. podujatie v Ješkovej Vsi

MX SPORT Cup 2019 - 2. podujatie v Ješkovej Vsi

Už túto nedeľu (12.5.2019) sa na obľúbenej trati v Ješkovej Vsi uskutoční druhé podujatie z tohtoročného 6-dielneho seriálu regionálneho MX poháru západ, ktorý ide túto sezónu pod názvom MX SPORT Cup. 

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok