Skoč na obsah Skoč na menu
SP " MX COVID CUP 2020" v Lovčici v pôvodnom termíne 2.8.2020

SP " MX COVID CUP 2020" v Lovčici v pôvodnom termíne 2.8.2020

Tak ako sme už viac krát avizovali, tohtoročný kalendár podujatí SMF je neustále upravovaný a aktualizovaný. Pred pár dňami sme vydali informáciu, že druhé podujatie Slovenského pohára v motokrose "MX COVID CUP 2020" v Lovčici bude z dôvodu preloženia enduro podujatia v Maďarsku o týždeň skôr, avšak termín 26.7.2020 sa kryje s českým majstrovským motokrosovým šampionátom v Petroviciach a tak sa termín Slovenského pohára v Lovčici vrátil na pôvodný termín a to 2.8.2020

»»
Motokrosové sústredenie detí a mládeže Veľké Uherce

Motokrosové sústredenie detí a mládeže Veľké Uherce

V dňoch 10.-11.7.2020 sa vo Veľkých Uherciach uskutoční prvé tohtoročné motokrosové sústredenie mládeže ŠK MX SMF pod vedením Dušana Predanocyho. Sústredenie je určené len pre jazdcov tried MX50, MX65, MX85 a podľa počtu zúčastnených bude ukončené záverečnými kontrolnými pretekmi.

»»
Zmeny v kalendári MX SMF 2020

Zmeny v kalendári MX SMF 2020

Tohtoročná motokrosová sezóna SMF je z dôvodu koronavírusového ochorenia veľmi komplikovaná. ŠK MX SMF neustále pracuje na skladbe kalendára Slovenského pohára MX 2020. V posledných dňoch bol kalendár doplnený o šieste podujatie – Ješkova Ves (23.8.2020)

»»
Úspešný MX kemp v Trenčíne pod vedením Tomáša Bučenca

Úspešný MX kemp v Trenčíne pod vedením Tomáša Bučenca

V dňoch 13. - 14. júna 2020 sa uskutočnil avizovaný motokrosový kemp pod vedením Tomáša Bučenca na trati Motopark v Trenčíne. Kempu sa zúčastnilo mnoho motokrosových nádejí, ale i starší a skúsenejší jazdci, ktorí si prišli zlepšiť svoje doterajšie jazdecké znalosti.

»»
Informácie k MX majstrovským a pohárovým podujatiam v Maďarsku

Informácie k MX majstrovským a pohárovým podujatiam v Maďarsku

Súčasná situácia s ochorením Cobid-19 ovplyvňuje nie len motocyklové podujatia u nás, ale i v okolitých krajinách. Organizátori sú povinní prispôsobiť podmienky priebehu športových súťaži prijatým opatreniam a nariadeniam príslušných krajín. Obdobne je to i v Maďarsku, kde bude možná účasť na motokrosových podujatiach MAMS len v prípade, že sa daná trieda nenaplní jazdcami s licenciami MAMS. Viac informácii po otvorení článku.

»»
R.I.P. Aleš Buksa

R.I.P. Aleš Buksa

Vo veku nedožitých 75 rokov zomrel vo štvrtok 4.6.2020  po dlhej a ťažkej chorobe podnikateľ a dlhoročný sponzor a mecenáš motokrosu i ďalších aktivit Aleš Buksa. Pán Aleš Buksa bol obrovským milovníkom motokrosu. Jeho úspešným tímom prešiel celý rad zahraničných i domácich jazdcov medzi ktorými boli i mnohé slovenskí jazdci. Meno tohto významného podnikateľa niesol mnoho rokov i seriál MM ČR v motokrose.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok