Skoč na obsah Skoč na menu
Zmeny v kalendári MX SMF 2020

Zmeny v kalendári MX SMF 2020

Tohtoročná motokrosová sezóna SMF je z dôvodu koronavírusového ochorenia veľmi komplikovaná. ŠK MX SMF neustále pracuje na skladbe kalendára Slovenského pohára MX 2020. V posledných dňoch bol kalendár doplnený o šieste podujatie – Ješkova Ves (23.8.2020)

»»
Úspešný MX kemp v Trenčíne pod vedením Tomáša Bučenca

Úspešný MX kemp v Trenčíne pod vedením Tomáša Bučenca

V dňoch 13. - 14. júna 2020 sa uskutočnil avizovaný motokrosový kemp pod vedením Tomáša Bučenca na trati Motopark v Trenčíne. Kempu sa zúčastnilo mnoho motokrosových nádejí, ale i starší a skúsenejší jazdci, ktorí si prišli zlepšiť svoje doterajšie jazdecké znalosti.

»»
Informácie k MX majstrovským a pohárovým podujatiam v Maďarsku

Informácie k MX majstrovským a pohárovým podujatiam v Maďarsku

Súčasná situácia s ochorením Cobid-19 ovplyvňuje nie len motocyklové podujatia u nás, ale i v okolitých krajinách. Organizátori sú povinní prispôsobiť podmienky priebehu športových súťaži prijatým opatreniam a nariadeniam príslušných krajín. Obdobne je to i v Maďarsku, kde bude možná účasť na motokrosových podujatiach MAMS len v prípade, že sa daná trieda nenaplní jazdcami s licenciami MAMS. Viac informácii po otvorení článku.

»»
R.I.P. Aleš Buksa

R.I.P. Aleš Buksa

Vo veku nedožitých 75 rokov zomrel vo štvrtok 4.6.2020  po dlhej a ťažkej chorobe podnikateľ a dlhoročný sponzor a mecenáš motokrosu i ďalších aktivit Aleš Buksa. Pán Aleš Buksa bol obrovským milovníkom motokrosu. Jeho úspešným tímom prešiel celý rad zahraničných i domácich jazdcov medzi ktorými boli i mnohé slovenskí jazdci. Meno tohto významného podnikateľa niesol mnoho rokov i seriál MM ČR v motokrose.

»»
MX SMF v sezóne 2020 - info ŠK MX SMF

MX SMF v sezóne 2020 - info ŠK MX SMF

Športová komisia MX SMF ihneď po uvoľnení organizácie športových podujatí na svojom zasadnutí vo štvrtok 4.6.2020 prerokovala možnosť reštartu motokrosovej sezóny SMF 2020. Situácia však nie je priaznivá. Stanovený počet účastníkov hromadných podujatí, ktorý má byť do konca júna tohto roku 500 osôb (jazdci, doprovod, organizátori, diváci) prakticky neumožňuje organizátorom pripraviť motokrosové podujatie. Športová komisia sa danou situáciou zaoberala a v súčasnej dobe rokuje s jednotlviými organizátormi za účelom aktualizácie kalendára MX SMF 2020 s tým, že v mesiaci jún sa neuskutoční žiadne motokrosvé podujatie, začíname až v júli 2020.

»»
MS MX Junior 2020 v Grécku sú zrušené

MS MX Junior 2020 v Grécku sú zrušené

FIM a promotér Infront Moto Racing oznámili, že FIM Majstrovstvá sveta juniorov v motokrose 2020, ktoré sa mali uskutočniť  8. a 9. augusta v gréckom Megalopolise, sa rušia.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok