Skoč na obsah Skoč na menu
Snowcross - zmena miesta

Snowcross - zmena miesta

Organizátor tohtoročného seriálu Slovakia Snowcross Cup 2019 oznamuje, že z dôvodu klimatických podmienok bol nútený zmeniť miesto uskutočnenia druhého podujatia - to sa uskutoční v Oravskej Polhore (Ski centrum), nie v Zubrohlave, ako bolo pôvodne plánované.

»»
Adrenalín na snehu v Staškove s bohatou diváckou kulisou

Adrenalín na snehu v Staškove s bohatou diváckou kulisou

Kysucká prírodná scenéria v obci Staškov výrazne ožila, keď sa miestny areál stal 2.2.2019 dejiskom výborného premiérového motocyklového podujatia seriálu Slovakia Snowcross Cup 2019 - pretekov snežných skútrov.

»»
Motokrosové kondičné sústredenie v Starej Turej

Motokrosové kondičné sústredenie v Starej Turej

V dňoch 18.-20.januára 2019 športová komisia MX SMF uskutočnila v Starej Turej motokrosové kondičné sústredenie detí a mládeže pod vedením Dušana Predanocyho a Michala Novockého. Sústredenie bolo zamerané na rozvoj koordinácie pohybu, sily a rýchlosti a kondičnej vyspelosti jeho účastníkov.

»»
Seriál pretekov v SNOWCROSSE - adrenalínová show na snehu !"

Seriál pretekov v SNOWCROSSE - adrenalínová show na snehu !"

Zimné mesiace, dobré poveternostné podmienky s bohatou „bielou perinou“, zvlášť na Kysuciach  a Hornej Orave, sú vynikajúcimi podmienkami pre organizovanie pretekov v SNOWCROSSE. Milovníci pretekov na snežných skútroch si v najbližších dňoch určite prídu na svoje. V najblišžích mesiacoch sa pripravujú motoristické podujatia so sýtym zvukom motorov v zasneženom teréne, I.ročníka seriálu  SLOVAKIA  SNOWCROSS  CUP 2019.

»»
V Poprade sa odovzdávali ocenenia pre jazdcov regionálneho poháru východ - ESX Cup 2018

V Poprade sa odovzdávali ocenenia pre jazdcov regionálneho poháru východ - ESX Cup 2018

Jazdci regionáleného poháru východ ako aj jazdci Slovenského pohára v motokrose, sa dňa 12. januára 2019 stretli v hoteli Kaskáda (Poprad-Matejovce) pri príjemnej udalosti. V Kaskáde sa uskutočnilo záverečné vyhodnotenie regionálneho poháru východ MX "ESX CUP-u" za rok 2018! Ocenení boli, ako už tradične, prví traja jazdci z každej kategórie. Okrem RP MX východ boli ocenení i jazdci, ako sme už v úvode spomenuli, ktorí sa umiestili na prvých troch miestach v seriáli Slovenský pohár v motokrose a taktiež jazdci triedy MM SR MX50.

»»
ME EMX65/85 Veľké Uherce

ME EMX65/85 Veľké Uherce

V dňoch 6.-7.4.2019 sa vo Veľkých Uherciach uskutoční prvé podujatie tohtoročného seriálu Majstrovstiev Európy v motokrose EMX65/85. V prípade záujmu o účasť na uvedenom podujatí, prosím kontaktujte p. Dušana Predanocyho - 0911849911, predanmx@gmail.com.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok