Skoč na obsah Skoč na menu
Oznam ŠK MX: Šenkvice preložené! (MM SR MX50/65/85/Ladies)

Oznam ŠK MX: Šenkvice preložené! (MM SR MX50/65/85/Ladies)

Športová komisia MX oznamuje, že podujatie seriálu MM SR MX detí a mládeže, ktoré bolo naplánované na 18.5.2019 v Šenkviciach, sa z organizačných dôvodov prekladá! Toto podujatie sa teda 18.5.2019 NEUSKUTOČNÍ. Nový termín podujatia je zatiaľ v riešení. O novom termíne Vás budeme informovať.

»»
MX OPEN v Myjave si podmanili Neurauter, Krč, Struk a Venhoda

MX OPEN v Myjave si podmanili Neurauter, Krč, Struk a Venhoda

Prvomájový motokros na Myjave je už viac ako 50 ročnou tradíciou a preto niet divu, že diváci obliehajú každý meter štvorcový okolo trate. Takáto fanúšikovská základňa a aj výborná poloha blízko českých hraníc láka množstvo kvalitných jazdcov z oboch republík. 

»»
Úspešný 53.ročník motokrosového šampionátu MX OPEN na Myjave

Úspešný 53.ročník motokrosového šampionátu MX OPEN na Myjave

Už tradične patril 1.máj na Myjave motokrosu. Na trati Kamenný kopec sa tento rok uskutočnil už 53.ročník motokrosového šampionátu. V prebiehajúcej sezóne to bol druhý pretek seriálu medzinárodných majstrovstiev SR v motorkose MX OPEN, ktorého sa zúčastnilo  108 jazdcov zo Slovenska, ČR, Rakúska a Poľska.

»»
R.I.P. Ján Strach

R.I.P. Ján Strach

So smútkom sme v utorok 30.4.2019 prijali správu o náhlom úmrtí bývalého úspešného motokrosového jazdca a dlhoročného federálneho, štátneho trénera motokrosu Jána Stracha, ktorý ná opustil vo veku 76 rokov.
Posledná rozlúčka so zosnulým sa uskutoční v piatok 10.mája 2019 o 10,00 hod. na cintoríne v Beroune (Beroun - Závodí, Lištice 23/5).

»»
Seriál MM SR MX Open sa presúva na Myjavu

Seriál MM SR MX Open sa presúva na Myjavu

Prvý máj, Sviatok práce, oslavujú všetci motokrosoví nadšenci na Myjave. Motokros sa tam v tento dátum koná už viac ako 50 rokov a nebude to inak ani teraz. V strede týždňa (v stredu) 1.5.2019, Vás preto pozývame na druhé podujatie tohtoročného seriálu MM SR MX Open, na tradičnú trať, ktorú majú v obľube ako slovenskí tak aj českí jazdci. Pod taktovkou partie okolo Štefana Bučenca z OZ Slovakia motocross action sa môžete tešiť na skvelý športový zážitok overený rokmi.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok