Skoč na obsah Skoč na menu
Richard Šikyňa ukončil úspešnú sezónu zlatom v Šenkviciach

Richard Šikyňa ukončil úspešnú sezónu zlatom v Šenkviciach

Posledné tohtoročné preteky seriálu Medzinárodných majstrovstiev Slovenska v motokrose MX OPEN, ktoré sa konali túto nedeľu 7.10.2018 v Šenkviciach, boli zároveň aj poslednými tohtoročným pretekmi Richarda Šikyňu z tímu MX Slovakia. Na svojej KTM 250 SXF nenechal nikoho na pochybách, že je našim najlepším motokrosový jazdcom v triede MX2.

»»
V Šenkviciach vyvrcholí motokrosový šampionát i s Richardom Šikyňom

V Šenkviciach vyvrcholí motokrosový šampionát i s Richardom Šikyňom

Známa motokrosová trať v Šenkviciach sa túto nedeľu 7.10.2018 stane dejiskom záverečného podujatia tohtoročného seriálu MM SR MX Open. Šampionát v Šenkviciach uzatvorí tohtoročný šesťdielny motokrosový "majstrák" a práve tu sa rozhodne, kto bude držiteľom titulu medzinárodný majster SR v motokrose tried MXjunior125, MX2 junior, MX2, MX Open, MX4 a MX4+. Motokros v Šenkviciach je úplne posledným motokrosovým podujatím SMF v sezóne 2018. 

»»
Regionálny pohár MX západ vyvrcholil v Šaštíne - Strážach

Regionálny pohár MX západ vyvrcholil v Šaštíne - Strážach

Počas uplynulej nedele 30.9.2018 sa na motokrosovej trati v Šaštíne - Strážach odjazdilo šieste a zároveň záverečné podujatie tohtoročného seriálu SCRUB Motocross Cup 2018 - regionálny pohár západ MX. Ani jesenné, sychravé počasie neodradilo 120 motokrosových jazdcov, aby do Šaštína prišlo zabojovať o posledné možné body do konečeného hodnotenia seriálu.

»»
Richard Šikyňa v TOP10 na MXGP v Imole

Richard Šikyňa v TOP10 na MXGP v Imole

Posledné body 20 dielneho seriálu majstrovstiev sveta v motokrose FIM Motocross World Championship 2018 (MXGP) sa tento víkend rozdeľovali v talianskej Imole. Trať bola  vybudovaná len pre tento účel na slávnom automobilovom okruhu „Autodromo Enzo e Dino Ferrari“, kde sa v minulosti pravidelne konali aj preteky monopostov F1. Záverečného podujatia sa zúčastnil aj jediný Slovák zaradený do kolotoča majstrovstiev sveta Richard Šikyňa (MX Slovakia), jazdiaci v drese partnerského tímu JD GUNEX KTM Racing Team.

»»
Mini Cross Tour s Tomášom Bučencom

Mini Cross Tour s Tomášom Bučencom

Motoškola Racing 99 v spolupráci s predajňou motocyklov Husqvarna 711ShopZone v Hornej Strede organizujú unikátny tréningový kemp pre nádejných motokrosárov.

»»
VIDEO: Red Bull Get on Top 2018 v 2 našlapaných minútach

VIDEO: Red Bull Get on Top 2018 v 2 našlapaných minútach

Tak a je to tu! Určite si už netrpezlivo čakal a dočkal si sa. Sleduj video a nasávaj úžasnú atmosféru, ktorú vytvorili všetci jazdci a diváci. Ak si bol náhodou doteraz mimo obraz, tak si ➨ prečítaj REPORT z akciepozri veľkú FOTOGALÉRIUomrkni najlepšie motorky v BIKECHECKU ➨ a pripomeň si všetko dianie z nášho BLOGU!

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok