Skoč na obsah Skoč na menu
MX Open Sverepec - prihlasovanie do 3.6.2019

MX Open Sverepec - prihlasovanie do 3.6.2019

Upozorňujeme jazdcov na uzávierku on-line prihlasovania na tretie podujatie seriálu MM SR MX Open Sverepec. Možnosť on-line prihlásenia sa na podujatie končí v pondelok 3.6.2019 o 24.00 hod. 

»»
Kalendár - trieda TWINSHOCK

Kalendár - trieda TWINSHOCK

Nakoľko dochádza k určitým nezrovnalostiam v prihlasovaní sa jazdcov triedy Twinshock na jednotlivé podujatia regionálnych pohárov a slovenského pohára v sezóne 2019, kde nie všetky majú zaradenú triedu Twinshock, uvádzame prehľadný kalendár, kde trieda Twinshock v sezóne 2019 štartuje. Kalendár sme spracovali tak, že je samostatne slovenský pohár a samostatne regionálne poháre – slovenský pohár ide v rámci regionálnych pohárov, ale trieda Twinshock je samostatne vyhodnocovaná v slovenskom pohári ako i v oboch regionálnych pohároch.

»»
Motokrosový víkend v Mníšku nad Hnilcom

Motokrosový víkend v Mníšku nad Hnilcom

Nadchádzajúci víkend - 1.-2. jún 2019 - bude na východe Slovenska patriť motokrosu. V obci Mníšek nad Hnilcom sa počas prvého júnového víkendu uskutočnia až dve motokrosové podujatia. V sobotu (1.6.) to bude v poradí druhé podujatie seriálu MM SR v motokrose mládeže a žien a v nedeľu (2.6.) si na MX trati v Mníšku zmerajú sily jazdci seriálu EAST Cup 2019 - regionálny pohár MX východ. Súčasťou nedeľňajšieho preteku bude i MACEC a taktiež druhé podujatie seriálu Slovenského pohára v motokrose 2019.

»»
Ďalších 9 bodov pre Richarda Šikyňu z MXGP

Ďalších 9 bodov pre Richarda Šikyňu z MXGP

Seriál majstrovstiev sveta „2019 FIM MXGP Motocross World Championship“ sa po minulo víkendovom podujatí v Portugalsku presunul tento víkend (25.-26. mája) do Francúzka, na prírodnú hlinenú trať do Saint Juan d´ Angely. Aj tohto siedmeho podujatia sa ako jediný slovenský jazdec úspešne zúčastnil Richard Šikyňa (MX Slovakia), jazdiaci v triede MX2 na KTM 250SXF.

»»
Spišské Vlachy boli druhou zastávkou EAST Cupu 2019

Spišské Vlachy boli druhou zastávkou EAST Cupu 2019

Druhé podujatie seriálu EAST CUP 2019 - Regionálny pohár východ, sa konalo na tradičnej trati v meste Spišské Vlachy. Počasie prialo, a tak si diváci aj pretekári užili príjemný motokrosový deň. „Kráľovskú“ MX OPEN dobil Silvester Mondok, Sebastian Tököly sa víťazne predviedol v MX2, Juniorom na 125kách tempo diktoval Marek Ladický a Juniorom MX2, tak ako aj v Hrani, tak aj teraz, Timotej Cmarík.  

»»
Richard Šikyňa na MXGP v Aguede nebodoval

Richard Šikyňa na MXGP v Aguede nebodoval

V portugalskej Aguede sa tento víkend (18.-19. mája) konalo 7. podujatie seriálu majstrovstiev sveta „2019 FIM MXGP Motocross World Championship“. Slovenskému reprezentantovi Richardovi Šikyňovi (MX Slovakia), jazdiacemu na motocykli KTM 250 SXF v drese českého tímu JD GUNNEX KTM RACING sa tentokrát nedarilo.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok